Gerai, jei žinai ką, dar geriau, jei žinai kaip

Jei jau galvoji apie studijas, tai tikrai dešimtis kartų girdėjai apie studijų užsienyje naudas: pasirinkimo plotį, nemokamą mokslą, nišines specialybes, kurių Lietuvos universitetuose nėra. Žinai ir argumentus apie tarptautinę patirtį ir universitetų reitingus. Visa tai – šaunu, bet mūsų tema šiandien – kita. Norime šiek tiek tavo dėmesio ne tam, ką pasirinkti, pasiruošti ar žinoti, o mintims, kaip pasirinkti, gauti reikalingų žinių (kokios žinios iš vis reikalingos?!) ir kaip pasirengti ateičiai: studijoms ir karjerai.

Šiandien kviečiame ne rinktis iš universitetų, šalių ar specialybių sąrašų, o kritiškai pamąstyti, pasigilinti į savo norus, padiskutuoti ir, pagaliau, atrasti savosios karjeros kelią! Skamba gražiai, ar ne? O geriausia dalis – mes esame labai suinteresuoti, kad Lietuva taptų geresne šalimi mums visiems (net esame paskelbę tai, kaip savo misiją) todėl produktai pirmiesiems žingsniams link svajonių karjeros – visiškai NEMOKAMI. Rimtai 🙂 Mes norime, kad gautum geriausią išsilavinimą srityje, kuri tave „veža“ ir garsintum Lietuvos vardą savo darbais!

Nuo ko pradėti, jei bent kartą sukirbėjo mintis apie studijas užsienyje:

  • AIBĖ: tiesiog paskaityk ir atsakyk į klausimus. Visa informacija apie tai, koks yra tavo pasirinkimo plotis.
  • Karjeros interesų testas (KIT). Jei nežinai, ko nori, KIT tau padės apsibrėžti, kokios karjeros sritys tau yra įdomios.
  • Studijų užsienyje ir KIT konsultacija: atsakysime į visus klausimus apie studijas užsienyje ir, jei norėsi, apžvelgsime tavo KIT rezultatus. Gali ateiti su draugu, drauge arba tėvais.
  • „STUDIJOS 2018” paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ – čia rasi ne tik daugybę Lietuvos ir užsienio universitetų atstovų, bet ir mūsų stendą, paskaitas ir patarimus. Būtinai sudalyvauk!
  • Freshman 2017-2018 žurnaliukas: studijų užsienyje gidas. Jei jo dar neturi, gali gauti atvykęs į studijų užsienyje konsultaciją arba mūsų stende „STUDIJOS 2018” parodoje. Taip pat gali pavartyti jo elektroninį variantą štai čia.
  • Seminarai. Jei apsispręsi studijuoti užsienyje, mes ne tik padėsime užpildyti visus studijoms reikalingus dokumentus, bet ir pakviesime į nemokamus seminarus, kuriuose papasakosime apie studijų finansavimą, būstą, darbą ir kitus studentui naudingus dalykus.

Jei akys apraibo nuo pasirinkimų, gali tiesiog registruotis į nemokamą konsultaciją apie studijas užsienyje: čia gausi visą informaciją.

Taip pat, jei jau esi tvirtai apsisprendęs studijuoti Anglijoje, primename, kad NEMOKAMAI pildome dokumentus į bet kurį Anglijos universitetą. Taip, taip, gali užsipildyti UCAS ir pats, bet klaida gali kainuoti vietą universitete arba stipendiją 🙁  naudokis nemokamomis paslaugomis!

Paulius Jakuitis

Studijų užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje vadybininkas Vilniuje
+370 610 11003
lukas@kalba.lt

Aistė Rimkutė

Studijų užsienyje vadybininkė Vilniuje
+370 682 49620
studijosuzsienyje@kalba.lt

Nerijus Leškys

Kauno regiono studijų užsienyje vadovas
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Renata Škimelienė

Studijų užsienyje vadybininkė Kaune ir Marijampolėje
+370 618 42066
studijuok@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje vadybininkas Kaune ir Panevėžyje
+370 688 70292
study@kalba.lt

Janina Polovceva

Studijų užsienyje vadybininkė Klaipėdoje
+370 610 11007
klaipeda@kalba.lt

Vytautas Masiokas

Apie studijas visose kitose pasaulio šalyse jums papasakos egoPERFECTUS studijų užsienyje projektų vadovas.