fbpx
Studijos Anglijos universitetuose: II stojimo etapas jau prasidėjo!

Studijos Anglijos universitetuose: II stojimo etapas jau prasidėjo!

Sveikas, abituriente! Tikimės, kad jau užpildei stojimo dokumentus į Jungtinės Karalystės universitetus ir gali lengviau atsikvėpti. Na, o jei to vis dar nepadarei, nereikėtų nerimauti. Antrasis stojimo į JK universitetas etapas jau prasidėjo, ir tu vis dar turi šansą įstoti studijuoti į likusias laisvas vietas!

Tam, kad stojimo dokumentų pildymas vyktų sklandžiai, tau tereikia kreiptis į KALBA studijų užsienyje koordinatorius ir registruotis į NEMOKAMĄ konsultaciją. Kodėl? Jos metu KALBA profesionalai ne tik atsakys į visus tavo klausimus ir patars studijų užsienyje klausimais. Tau nereikės patirti streso, nes konsultacijų metu sužinosi viską apie kelionės ir pragyvenimo išlaidas, apgyvendinimą, netgi skrydžio bilietų įsigijimą. Žinoma, studijų koordinatorius padės ir paruošti bei pateikti stojimo dokumentus! ?

Svarstai apie studijas Anglijos universitetuose, tačiau nerimauji dėl „Brexit“? Veltui! Neseniai buvo paskelbta svarbi informacija, kad studijų finansavimo sąlygos dėl „Brexit“ 2019-taisiais nesikeičiaPlačiau >>

KALBA studijų užsienyje koordinatoriai taip pat organizuoja ir susitikimus su universitetų atstovais KALBA filialuose. Daugiau informacijos apie susitikimus gali rasti čia >>

Trumpai apie studijas Anglijoje:

  • Studijos finansuojamos
  • Daugiau nei 45 000 studijų programų
  • Stojimai vyksta iki birželio 30 d.
  • Neribotos darbo galimybės
  • Minimali alga – nuo 6 GBP/val.
  • Pragyvenimo išlaidos – nuo 700 GBP/mėn.

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Rašykite mums klausimus arba registruokitės į konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus arba draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!