Studijuokite Derby universitete!

Studijos Derby universitete

Studijuokite Derby universitete! Tai ambicingas ir inovatyvus universitetas, gavęs ne vieną apdovanojimą už savo modernumą. Kaip įstoti? Atsineškite savo diplomą į Clearing Event, pasikalbėkite su universiteto atstovu Pauliumi ir iškart sužinokite, ar įstojote!

Susitikimo metu iškart gausite atsakymą, ar galite aplikuoti į Derby universitetą. Gavę vietą universitete, galėsite pildytis studijų paskolos, apgyvendinimo ir kitus studijoms reikalingus dokumentus: juos užpildyti padės „KALBA“ konsultantai.

Kas yra Clearing Event?

Clearing Event, tai lyg sezoninis išpardavimas jūsų pamėgtoje rūbų parduotuvėje. Jo metu universitetai leidžia studentams užimti paskutines vietas kursuose, lygiai taip pat, kaip išpardavimo metu jums suteikiamas paskutinis šansas įsigyti nusižiūrėtus drabužius.

Clearing Event – puiki galimybė įšokti į paskutinį studijų traukinį šiais metais!

Įstojusieji Clearing Event metu studijuoti atvyksta jau kitą mėnesį – rugsėjį, lygiai tokiomis pačiomis teisėmis kaip ir tie, kurie stojo mokslo metų viduryje.

Plačiau apie universiteto atstovą

Paulius Jakuitis

Jei dalyvavote mūsų parodose, tikimės, kad prisiminsite Paulių Jakuitį – viešųjų ryšių ir renginių organizavimo specialistą iš Derby universiteto. Jis pats yra pabaigęs bakalauro studijas šiame universitete ir jau tris metus dirba studentų pritraukimo į universitetą procesuose, renginių organizavimo srityje.

Clearing Event metu galėsite pasikalbėti apie konkrečiai savo situaciją, palyginti savo galimybes Lietuvoje ir Anglijoje. Taip pat Paulius visada pasiruošęs duoti asmeninių patarimų iš savo patirties: apie dokumentus, gyvenimo būdą, kultūrą Anglijoje.

Niekada negirdėjau apie Derby universitetą. Kaip sužinoti ar jis man tinkamas?

Yra keli būdai susipažinti:

Kas, kur, kada?

  • Rugpjūčio 16 d., 14 val., Šiauliuose (Tilžės g. 124)
  • Rugpjūčio 17 d., 14 val., Kaune (Vytauto pr. 32)
  • Rugpjūčio 18 d., 14 val., Vilniuje (Lvovo g. 25)
  • Rugpjūčio 21 d., 9:30 val. Vilniuje (Lvovo g. 25)
  • Rugpjūčio 21 d., 14 val., Kaune (Vytauto pr. 32)

Registracija būtina.

[cmsmasters_contact_form_sc formname="14876" email="svetaine@kalba.lt, studijuok@kalba.lt" fromname="wordpress"]