Studijų Didžiojoje Britanijoje finansavimo sąlygos 2019 m. nesikeičia

Studijų Didžiojoje Britanijoje finansavimo sąlygos 2019 m. nesikeičia

Sveiki, būsimi Didžiosios Britanijos studentai,

Turbūt pastarosiomis dienomis žiniasklaidoje girdėjote apie „Brexit“ procesus D.Britanijoje ir nežinią dėl D.Britanijos ateities Europos Sąjungoje.

Šia žinute norime jus – šių metų dvyliktokus, taip pat tuos, kurie šiuo metu džiaugiasi laisvais metais (gap year), ir visus būsimus studentus – užtikrinti jog „Brexit“ neturi jokios įtakos jūsų būsimam persikėlimui ir studijoms Didžiojoje Britanijoje, o taip pat ir studijų finansavimui. Pokyčių nesitikime ir darbo rinkoje, nes vienas iš kertinių D.Britanijos universitetų mokymo polių yra praktikos atlikimas bei darbas su tikrais verslo projektais, todėl tiek universitetai, tiek D.Britanija yra suinteresuoti, jog studentams studijų metu būtų suteikiamos neribotos galimybės atlikti praktiką ir dirbti.

Dėl šios priežasties drąsiai sakome – nerimauti nereikia! D.Britanijos vyriausybė patvirtino, kad stojimo ir finansavimo sąlygos pradėsiantiems bakalauro ar magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje 2019 metų rugsėjį nesikeičia. Ir šis sprendimas nėra niekaip susijęs su „Brexit“ ar derybomis su Europos Sąjunga. Visi ES piliečiai turi teisę gauti nekomercinę paskolą studijų kainai padengti.

Drąsiai patariame: nekeisk planų ir studijuok savo svajonių specialybę bet kuriame Didžiosios Britanijos universitete. Norime, jog ši žinutė pasiektų ne tik tave, bet ir tavo tėvelius, draugus bei klasės draugus. Na, o jei nežinai, kurį universitetą ar specialybę pasirinkti, ar turi daugiau klausimų apie „Brexit“ ir kaip tai paveikia tavo būsimas studijas, kreipkis į mus!

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

undefined