Edge Hotel School

Kodėl verta rinktis šią mokyklą?

  • Edge Hotel School – pati seniausia ir didžiausią patirtį turinti viešbučių valdymo mokykla Jungtinėje Karalystėje, kuri suteikia galimybę nuo pat pirmų studijų metų gilintis į viešbučių valdymo meną.
  • Intensyvios studijos, po kurių įgysite Essex University bakalauro laipsnį, trunka tik dvejus metus.
  • Mokykla suteikia galimybę studentams gauti iki 3000 svarų stipendiją už visą studijų laikotarpį, jei tėvų pajamos neviršija 25 tūkst. svarų per metus.
  • Vertinant studentų pasitenkinimą, patenka į TOP 15 (The National Student Survey for Overall Student Satisfaction, 2018).
  • 2017 m. pelnė aukso medalį, vertinant mokymo kompetecijas.

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

Edge Hotel School – pati seniausia ir didžiausią patirtį turinti viešbučių valdymo mokykla Jungtinėje Karalystėje, kuri suteikia galimybę nuo pat pirmų studijų metų gilintis į viešbučių valdymo meną. Intensyvios studijos, po kurių įgysite Essex University bakalauro laipsnį, trunka tik dvejus metus.

Mokykla suteikia galimybę studentams gauti iki 3 000 svarų stipendiją už visą studijų laikotarpį, jei tėvų pajamos neviršija 25 tūkst. svarų per metus. Vertinant studentų pasitenkinimą, patenka į TOP 15 (The National Student Survey for Overall Student Satisfaction, 2018). 2017 m. pelnė aukso medalį, vertinant mokymo kompetecijas.

Ši mokykla yra įsikūrusi Esekso apygardoje esančiame Kolčesterio studentų miestelyje, kuris priklauso Essex University. Kolčesteris – seniausias Anglijos istorinis miestas, kuriame gyvena apie 105 000 žmonių. Kolčesterį nuo Londono skiria apie 100 km.

Visus universiteto miestelius iš Londono arba Stanstedo oro uostų galima pasiekti traukiniu per vieną valandą.

Kolčesteris yra seniausias ir vienas gražiausių Britanijos miestelių, siūlantis turiningo ir smagaus laisvalaikio pramogas. Graži gamta, istorinė architekūra, jaunimo susibūrimo vietos ir jaukios kavinės leis džiaugtis gyvenimu ir studijomis.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje