fbpx

Šiais metais Centrinis Lankašyro universitetas – UCLan (angl. The University of Central Lancashire) švenčia garbingą jubiliejų. Universiteto šventės moto – KEIČIAME GYVENIMUS JAU 190 METŲ!

Centrinio Lankašyro universiteto istorija prasidėjo dar 1828 metais, kai vienas Prestono miestelio gyventojas, aktyvistas ir filantropas Joseph Livensy įkalbėjo grupelę vietos gyventojų įkurti Mechanikos institutą. Iki tol, Prestono miestelyje veikė įstaiga, įmantriu pavadinimu, Institution for the Diffusion of Knowledge ir vietinė biblioteka su skaitykla, kurioje gyventojai ne tik megzdavo pažintis, bet ir kurdavo ateities planus bei dalindavosi idėjomis. Bėgant laikui, gyventojų poreikiai keitėsi ir augo, todėl buvo nuspręsta įsteigti temines klases ir taip, Prestono miestelyje, duris atvėrė pirmoji aukštojo mokslo institucija.

Ši įstaiga ne kartą keitė savo pavadinimą, kol galų gale išaugo į Centrinio Lankašyro universitetą (angl. The University of Central Lancashire), kuriame mokosi ir dirba per 38 tūkstančius žmonių. Visame pasaulyje yra išsibarstę daugiau kaip 180 tūkstančių alumnų, žmonių baigusių šį prestižinį universitetų.

Šiais metais UCLan kviečia tapti savo istorijos dalimi ir studijuoti, visus norinčius įgyti savo svajonių specialybę.

Trumpai pateikiame argumentus, kodėl verta rinktis studijas Jungtinėje Karalystėje, The University of Central Lancashire:

  • Pasaulio universitetų reitinguose Centrinio Lankašyro universitetas yra aukščiausiai įvertintas 5 žvaigždutėmis už studijų kokybę;
  • Šis universitetas yra pelnęs daugybę prestižinių apdovanojimų už atsakingą ir nuoseklų darbą, įsipareigojimų vykdymą bei pagalbą ir paramą savo studentams;
  • Centrinio Lankašyro universitetas garsėja profesionaliais dėstytojais iš viso pasaulio. Taip pat yra sudarytos visos sąlygos, sėkmingai baigus studijas, daryti mokslinę karjerą;
  • Studentams, studijuojantiems šiame universitete, suteikiamos galimybės stažuotis bei atlikti praktikoje pasirinktoje Europos šalyje ar Jungtinėse Amerikos valstijose;
  • Universitetas randasi pačioje Prestono miestelio širdyje. Tai bene viena žaliausių ir gražiausių vietų Jungtinėje Karalystėje. Taip pat, Prestone nereiks toli keliauti apsipirkti, skaniai papietauti bei mašina, per gerą pusvalandį, galima pasiekti paplūdimius ar pasinerti į naktinio gyvenimo šėlsmą Blakpule ar Mančesteryje.

Susidomėjote? Maloniai kviečiame užsukti puodeliui arbatos ir pasikalbėti apie studijų galimybes Jungtinėje Karalystėje ir prestižiniame Centrinio Lankašyro (UCLan) universitete.

[contact-form-7 404 "Nerasta"]
Man labai patinka studijuoti UCLAN, nes čia dėstytojai yra labai draugiški ir lengva su jais bendrauti. Smagu, kad UCLAN yra netoli miesto centro, tad parduotuvės, užkandinės, traukinių stotis yra pasiekiama vos per 10 minučių. Taip pat noriu paminėti, jog čia galima susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio.
UCLAN suteikia daugybę galimybių: nemokomas sporto centras, galimybės savanoriauti, pagalbos centrai, labai didelė (3 aukštų) biblioteka, kurioje visada rasi vietos ramiai pasimokyti. Fakultetai taip pat labai modernūs. Aš studijuoju programavimą ir nors kompiuteriai nėra patys naujausi, jie yra spartūs ir puikiai galima naudotis įvairiomis programomis.
Giedrius Zaviša
Paulius Jakuitis

Studijų užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje vadybininkas Vilniuje
+370 610 11003
lukas@kalba.lt

Gvidas Gečas

Studijų užsienyje vadybininkas Kaune ir Panevėžyje
+370 688 70292
study@kalba.lt

Nerijus Leškys

Kauno regiono studijų užsienyje vadovas
+370 620 22013
studijos@kalba.lt

Vytautas Masiokas

Apie studijas visose kitose pasaulio šalyse jums papasakos egoPERFECTUS studijų užsienyje projektų vadovas.