fbpx

University College Birmingham

University College Birmingham yra įsikūrusi pačioje Ddžiosios Britanijos širdyje Birmingame, tai – vienas didžiausių JK miestų, antras po Londono. UCB absolventai yra gerbiami bei mėgstami darbdavių, todėl per pirmus 6 mėn. nuo studijų baigimo. net 89% absolventų iš karto įsidarbina arba toliau tęsia studijas.

Svarbu paminėti, jog studentai gali rinktis paruošiamąsias programas (Foundation programme), taip pat bakalauro ir magistrantūros studijas. Visos programos yra skirtos aukšto lygio įgūdžiams lavinti, kurių studentams prireiks bet kurioje darbo komandoje.Studentai gali rinktis profesinio išsilavinimo studijas tokiose srityse:

Visas studijų programas rasite >>čia.

Kodėl rinktis University College Birmingham?

Dauguma specialybių yra akredituotos pačio Birmingamo universiteto, su kuriuo 2017 m. vasarą buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, siekiant dar labiau tobulinti aukštojo mokslo kokybę. UCB yra labai populiarus tarp užsienio studentų, kurie čia kismet susirenka net 60 skirtingų pasaulio šalių.

Universitetas nuolat investuoja į studentams skirtą mokymosi įrangą ir 2019/2020 metais žada atidaryti nauja  £42  milijonų vertės Universiteto miestelį “Moss House”.

Stojimo reikalvimai

  • Reikalingas B2 anglų k. metinis pažymys nemažesnis kaip 8 arba anglų k. valstybinio brandos egzamino rezutatas nemažesnis nei 75%.
  • Stojant į paruošiamuosius (Foundation) metus - Brandos Atestato vidurkis turi būti nemažesnis nei 5.
  • Stojant į bakalauro studijų programas Brandos Atestato vidurkis turi būti nemažesnis nei 7.

Didžiosios Britanijos vyriausybė patvirtino, kad stojimo ir finansavimo sąlygos 2019 ir 2020 metų rugsėjį pradėsentiems studijuoti Didžiojoje Britanijoje išlieka tokios pačios visam bakalaurui. Visi Europos Sąjungos piliečiai turi teisę gauti nekomercinę paskolą studijų kainai padengti.

Daugiau informacijos rasite >>čia.