fbpx

Derbio universitetas yra vienas moderniausių ir šiuolaikiškiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Jis garsėja unikaliomis studijomis, kurios suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir praktikos.

Buxton universiteto miestelis yra visų renginių, sveikatinimo, turizmo, spa, nuotykių ir lauko sporto studijų programų namai. Šiame universiteto fakultete, studijuojantys kulinariją iš karto pradeda darbuotis aukščiausios klasės virtuvėse ir restorane, Spa studentai – universiteto spa klinikoje, renginių ir turizmo studentai – Devonshire Dome pastate kuriame galima sukurti virš 1000 žmonių talpinančias vakarienes ir kitus renginius. Nuotykių ir lauko sporto studentai taip pat turi savo pastatą su visa treniruočių įranga reikalinga kopinėti į kalnus, mokytis plaukti baidarėmis ir kita. Šis fakultetas – tobula vieta žmonėms, norintiems iš karto gauti praktikos. Dažniausiai praktika apmokama.

Daugelis būsimų studentų, svajojančių studijuoti Jungtinėje Karalystėje jau pasirinko studijas Derbio universiteto Buxton padalinyje. O tie, kurie dar svarsto ir dvejoja kur stoti, rekomenduojame rinktis šį universitetą, dėl šių priežasčių:

  • puikūs universiteto reitingai ir daugiametė patirtis užimant lyderiaujančias pozicijas tarp kitų aukštojo mokslo institucijų;
  • išskirtinės sąlygos studentams, siekiantiems įgyti ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių realiomis darbo sąlygomis, dirbant su įvairiais projektais ir potencialiais darbdaviais;
  • prestižinės studijų programos ir specialybės, susijusios su lauko ir nuotykių sporto organizavimu, renginių, poilsio, turizmo, spa, sveikatingumo vadyba.

Jei domina studijų galimybės Jugtinėje Karalystėje ar Derbio universiteto Buxton padalinyje, kviečiame užsukti į KALBA biurą Vilniuje ir gyvai pabendrauti su mūsų užsienio studijų užsienyje vadovu Pauliumi, kuris baigė studijas Derbio universitete ir sužinoti apie jas iš pirmų lūpų. O jei neturite galimybės atvykti į Vilnių, maloniai kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai internetu ir mes ne tik suteiksime visą jums rūpimą informaciją, bet ir paruošiame visus reikalingus stojimui dokumentus bei pasirūpinsime išvykimu.

Paulius Jakuitis

Studijų užsienyje vadovas
+370 611 29211
paulius@kalba.lt

University of Derby, Buxton campus studijų programos:

Ši studijų programa yra sukurta bendradarbiaujant su aukštos klasės virtuvių bei restoranų šefais ir maisto pramonės profesionalais, teikiančiais maitinimo ir svetingumo paslaugas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir už jos ribų. Pagal šią studijų programą, ruošiami šie specialistai: svetingumo paslaugų vadovai, vadovų padėjėjai, virtuvės/restoranų šefai.

Ši studijų programa, sukurta orientuojantis į išskirtinį Jungtinės Karalystės turizmo sektorių, kuriame sėkmingai dirba per 38 tūkstančius turizmo verslo įmonių. Derbio universitetas glaudžiai su jomis bendradarbiauja ir ruošia paklausius šios srities specialistus, kurie dažnai įsidarbina studijų metu ir tampa savo srities žinovais. Baigę šią studijų programą, galėsite įgyti Nacionalinio turizmo ofiso, pagrindinių turistų lankomų vietų, konferencijų, vietinio turizmo, kelionių organizavimo vadybininko ar vadovo specialybę.

Ši studijų programa paruošta remiantis naujausiomis sveikatingumo ir spa paslaugų verslo tendencijomis, bendradarbiaujant su pasaulinio lygio spa ir viešbučiais, teikiančiais sveikatingumo paslaugas. Baigus šias studijas ne tik įgysite praktinių įgūdžių, bet ir anatomijos, fiziologijos, mitybos ir gyvenimo būdo žinių bei galėsite tapti spa vadybininkais, spa terapistais, sveikatingumo ir viešbučių vadybos, apskaitos ir spa srities specialistais.

Ši unikali studijų programa, sukurta atsižvelgiant į sparčiai besivystančią lauko ir nuotykių sporto pramonės bei vis labiau populiarėjančios ekstremalaus sporto specialistų paklausą. Derbio universitetas garsėja tuo, jog vienas iš nedaugelio, ruošia šios srities specialistus, kurie dažniausiai tampa profesionaliais instruktoriais ir pradeda savo verslą. Taigi baigę šią studijų programą, jūs galėsite tapti lauko ir nuotykių sporto organizavimo vadybininkais, instruktoriais, jaunimo stovyklų vadovais, lauko ir nuotykių sporto plėtros vadovais, profesionaliais treneriais, tarptautiniais instruktoriais ar ekspedicijų vadovais.

Sukurta remiantis realiais projektais, rengiant įvairius užsakovų renginius, pradedant prestižinių verslo renginių organizavimu, baigiant individualių asmeninių švenčių ruošimu. Šios studijų programos studentai dirba su realiomis renginių organizavimo kompanijomis iš viso pasaulio ir mokosi iš aukščiausio lygio šios srities specialistų. Baigus šias studijas įgyjamos konferencijų, renginių planavimo, švenčių ir festivalių organizavimo, apskaitos bei sveikatingumo vadybininko specialybės.

University of Derby