fbpx
Paskubėk: pirmasis studijų etapas į JK universitetus baigiasi jau sausio 15 d.

Paskubėk: pirmasis studijų etapas į JK universitetus baigiasi jau sausio 15 d.

Domina studijos Jungtinėje Karalystėje? Vis dar nepateikei stojimo dokumentų į universitetus? Laiko tai padaryti liko nedaug, nes pirmasis priėmimo į JK universitetus etapas baigiasi jau 2019 m. sausio 15 d.

Tačiau nestresuok – vis dar gali spėti. Kreipkis į KALBA studijų užsienyje koordinatorius ir registruokis į NEMOKAMAS konsultacijas. Jų metu ne tik pakonsultuosime, padrąsinsime ir atsakysime į visus apie studijas užsienyje kilusius klausimus. Taip pat padėsime be klaidų užpildyti reikiamus dokumentus, parašyti įspūdingą motyvacinį laišką, sužavėsiantį stojimo komisijos narius. O vis dar abejojantiems patarsime, kurį universitetą ar studijų programą, atsižvelgiant į tavo interesus ir pomėgius, vertėtų pasirinkti.

Nepamiršk, kad konsultacijos gali vykti tiek mūsų filialuose (dirbame net septyniuose Lietuvos miestuose!), tiek nuotoliniu būdu – internetu (naudojantis Skype arba Zoom). Nedrąsu? Į konsultaciją kartu atsivesk draugus ar tėvus – apie studijas užsienyje papasakosime ir jiems.

Mokykloje turi daugiau draugų, kurie norėtų sužinoti daugiau apie studijas užsienyje arba net studijuoti ten? Pasikviesk KALBA studijų koordinatorius į savo mokyklą ir jie papasakos jums apie savo patirtis (jie patys studijavo užsienyje ir nuolat lankosi, stažuojasi įvairiuose užsienio universitetuose), atsakys į visus jūsų klausimus, patars ir padrąsins. Tau tereikia užregistruoti savo mokyklą. Daugiau informacijos apie studijų užsienyje paskaitas mokyklose rasi čia >>

Jei tave domina studijos Jungtinėje karalystėje, prisimink, kad laiko pateikti dokumentus liko jau nedaug, bet tu vis dar gali spėti su KALBA studijų užsienyje koordinatorių pagalba.

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Padedame įstoti, pildome dokumentus į VISUS Anglijos universitetus.

Rašykite mums klausimus arba registruokitės į konsultacijas, kurios vyksta septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau Jums!). Į konsultaciją galite pasikviesti tėvus ar draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!