fbpx

University of Worcester: Studijos, gyvenimas ir darbas Anglijoje

Kas?
Worcester University atstovas Tadas.

Apie ką?
Studijas, darbą, būstą ir gyvenimą Anglijoje.

Kada?
Spalio 24 dieną.

Kur?
Klaipėdos filiale.

Nepraleiskite progos išgirsti apie visus studentiško gyvenimo aspektus iš pirmų lūpų: Klaipėdos filiale viešės mūsų kolega Tadas, kuris pats baigė studijas Worcester University. Jis pasiryžęs papasakoti apie tai, ką iš tiesų reiškia studijuoti Anglijoje.

Susitikimas – tai puiki galimybė ne tik sužinoti daugiau apie studento kasdienybę, bet ir paklausinėti apie Worcester University siūlomas programas – juk šis universitetas yra vienas dažniausiai pasirenkamų lietuvių tarpe!

Worcester University dažniausiai vilioja Lietuvos moksleivius savo sporto programų pasirinkimu – vienas iš šešių fakultetų dedikuotas būtent studijoms, susijusioms su sportu ir sporto vadyba: Institute of Sport and Exercise Science. Taip pat, studentai, kurie užsiima sportu profesionaliai ir pasiekia gerų rezultatų žaisdami už universitetą, gali gauti ne tik profesionalią pagalbą, bet ir 2000 svarų stipendiją!

Studentams sudarytos puikios sąlygos sportuoti: yra 5 krepšinio aikštelės, 18 badmintono kortų, treniruoklių salės, rankinio ir tinklinio aikstelės, moderni šokių studija, lauke įrengti keli sporto aikštynai (žolės riedulio, regbio, futbolo, kriketo). Šalia pat pagrindinio studentų miestelio, ant upės kranto, įsikūręs irklavimo klubas.

Šiek tiek įsijautėme apie sportą. Worcester University garsus ne tik juo. Šis universitetas vadovaujasi unikalia programa „Earn as you learn“ – ji suteikia galimybę studentams įgyti praktinės patirties, vystyti karjerą ir didinti atlyginimo potencialą. Programos sėkmę rodo tai, kad net 96% universiteto absolventų sėkmingai įsidarbina per 6 mėn. po studijų baigimo.

Universitete įsteigta daugiau nei 80 skirtingų sporto klubų ir įvairiausių bendruomenių, įskaitant ir Lietuvių studentų bendruomenę. Galima atrasti pačių įvairiausių veiklų: pradedant amerikietiškuoju futbolu, archeologija ir baigiant tinkliniu, kriminalistika ar debatu klubu. Be to, veikia studentų pagalbos centras, kuris siūlo įvairias paslaugas, konsultuoja finansiniais klausimais, padeda įsidarbinti, siūlo galimybes tapti savanoriu, teikia psichologines konsultacijas.

Sudominome? Kviečiame registruotis į susitikimą su Tadu!

[cmsmasters_contact_form_sc formname="16001" email="svetaine@kalba.lt, klaipeda@kalba.lt" fromname="wordpress"]

Jei norite pasidomėti plačiau, kreipkitės į studijų užsienyje konsultantę Janiną!

Janina Polovceva

Studijų užsienyje vadybininkė
+370 610 11 007
janina@kalba.lt