fbpx

Kodėl verta studijuoti užsienyje?

 • Didelis studijų programų pasirinkimas.

  Vien Jungtinėje Karalystėje yra apie 50 000 studijų programų. Taigi studijų pasirinkimas užsienyje daug didesnis. Taip pat atrasi retų, Lietuvoje nesiūlomų specialybių. Užsienyje populiarios dvigubos bakalauro studijos, kurių metu įgyjama dviejų sričių žinių.

 • Visame pasaulyje pripažįstama kvalifikacija.

  Užsienio šalių universitetai pasižymi itin aukšta mokslo kokybe, jų diplomai pripažįstami visame pasaulyje.

 • Aukšti mokymo standartai.

  Užsienio aukštosiose mokyklose dėstytojai su studentais bendrauja laisvai ir neformaliai. Daugumoje užsienio šalių universitetų dešimčiai studentų tenka vienas dėstytojas. Tai – labai svarbu, siekiant suteikti kokybišką mokymą.

 • Modernios mokymosi priemonės.

  Užsienio šalių universitetai daug investuoja į mokymosi patalpas, technologijas, laboratorijas bei bibliotekas. Aukštosios mokyklos dažniausiai naudojasi naujausia technika, tad studentai turi puikias galimybes susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jomis naudotis.

 • Intensyvus mokymas.

  Galėsi mokytis intensyviai. Daugelyje šalių profesinio mokslo studijos trunka 1,52 metus. Bakalauro studijos trunka 33,5 metų, o magistrantūros nuo 1 iki 2 metų. Taigi per ketverius metus gali įgyti ir bakalauro, ir magistro diplomą.

 • Įgūdžiai, patirtis bei puikios anglų kalbos žinios.

  Užsienio universitetai daug dėmesio skiria praktinėms užduotims ir projektinei veiklai. Pabaigęs studijas, įgysi neįkainojamų praktinių įgūdžių. Jei pasirinksi programą su metų darbo praktika, sukaupsi ir pradinį darbo patirties bagažą, o tai padės lengviau susirasti darbą. Be to, studijuodamas ir dirbdamas tobulinsi savo anglų kalbos žinias.

 • Darbo susiradimas.

  Didelė dalis užsienio universitetų turi efektyviai veikiančius karjeros centrus, kurie padeda studentams susirasti tinkamą praktiką didelėse įmonėse bei padeda darbo ieškojimo procese.