fbpx

Architektūros srities studijos

Architektūra – tai didelių konstrukcijų ar pastatų projektavimo menas ir mokslas. Tie, kurie pasirenka architektūros krypties studijas, turi būti gabūs tiek mokslams, tiek menams,  nes architektūriniai sprendimai turi būti priimami atsižvelgiant į meninius aspektus ir matematinius bei inžinerinius skaičiavimus.

Architektūros pirmakursiai mokysis visko, pradedant spindulio veikimo principu ir baigiant tikslių 3D dizainų konstravimo rankomis ar naudojant kompiuterines programas.

Studentai lankys istorijos, menų ir technologijų paskaitas, taip pat kompiuterinio projektavimo seminarus, kurių tikslas – suteikti žinias apie projektavimo programas, kad būtų galima įgyvendinti individualius projektus studijų metu ir po jų.

Studijuodami šioje srityje išmoksite glaudžiai dirbti komandoje, atlikti detalius brėžinius ranka ir kompiuterinėmis programomis, įgysite praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir žinių apie dabartinius architektūrinius projektus bei iššūkius.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

Keletas populiarių specializacijų:

 • Architektūros technologija. Architektūros technologijų specializacija sujungia kūrybinį architektūros meną su technologiniais aspektais, reikalingais dizainui atgaivinti. Architektūros technologijų specialistai turės labai gilias informacinių technologijų žinias ir kiekvieną dieną dirbs su įvairia kompiuterine programine įranga, įskaitant 3D projektavimo programas.
 • Architektūros inžinerija. Architektūros inžinerija yra labiau techninė specializacija, kurioje mažiau dėmesio skiriama dizainui ir menui, o daugiau – matematikai ir fizikai. Architektūros inžinerijos studentai nagrinėja konstrukcijų, tokių kaip apšvietimas, vėdinimas, šildymas ir aušinimas, projektavimo sistemas.
 • Architektūros dizainas. Architektūrinio dizaino specializacija labiau sutelkia dėmesį į kūrybinę architektūros pusę, reikalaudama iš studentų turėti stiprius piešimo ir projektavimo įgūdžius. Studentai taip pat lavins techninius įgūdžius, studijuodami pastatų ir erdvių projektus, susijusius su žmonių gyvenimo ir darbo aplinka, jų subtilybes.
 • Interjero architektūra. Interjero architektūros studentai daugiausia dėmesio skirs interjero erdvių supratimui ir plėtrai, taikydami įvairius dizaino metodus. Šios srities specialistai mokosi sukurti vizualiai malonias ir funkcines erdves, studijuodami spalvų, medžiagos, apšvietimo, terpės ir formos aspektus. Interjero architektūros specialybę turintys absolventai įgis įgūdžių, reikalingų plėtoti parodų dizaino, montavimo, baldų dizaino ar profesionalaus interjero dizainerio karjerą.

Architektūros karjera yra daug platesnė, nei galėtų pasirodyti iš pradžių. Daugelis praktikuojančių architektų nusprendžia dirbti savarankiškai arba agentūroje. Taip pat architektai gali dirbti miestų savivaldybėse ar valstybinėse institucijose.

Keletas konkrečių specialybių, kurioms reikalingas architektūros diplomas:

 • Architektūros technologas;
 • Kraštovaizdžio architektas;
 • Pastatų matininkas;
 • Planavimo ir plėtros matininkas;
 • Miesto dizaineris;
 • Konstruktorius inžinierius.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra architektūros karjeros krypties studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!