Grožio terapijos studijos

Šioje skiltyje šiek tiek plačiau pakalbėsime ir apie grožio industriją, ne tik terapiją.

Grožio paslaugos XXI amžiuje stipriai pasikeitė: iš prabangos produktų SPA, masažai, nagų barai ir įvairios veido procedūros tapo daugumai įkandamais asmeninės priežiūros ritualais. Keičiasi ne tik kaina ir klientūra, keičiasi vartojimo įpročiai ir pats žmonių požiūris į produktus. Šiuo metu vertinami natūralūs produktai, suyrančios pakuotės, užsimezgę ryšiai su grožio salonu, jo darbuotojais ar produkcija ir gerosios patirtys.

Norintys dirbti šioje srityje turi nebijoti pokyčių: procedūros, produkcija, technikos nuolatos tobulėja. Keičiasi mados, klientų poreikiai ir norai. Itin greitai keičiasi rinka, atsiranda vis siauresnių specializacijų. Klientai nori naujų patirčių. Grožio terapijos specialistai, vadybininkai tampa atsakingi ne tik už savo klientų išvaizdą, bet ir už jų savijautą, neretai – ir savivertę.

Raginame pasidomėti šios srities specializacijomis, kad susidarytumėte tikrą įspūdį apie grožio terapijos studijas.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

 • Kosmetologija – studijų metais įgyjama tam tikro lygio medicinos žinių. Kosmetologai turi mokėti įvertinti kliento odos būklę, paskirti reikalingas procedūras ir jas atlikti. Procedūros gali būti įvairios: nuo kaukių ar kosmetikos parinkimo, pirčių ar soliariumų iki biorevitalizacijos, injekcinių procedūrų atlikimo. Ši specialybė vis dar plečiasi, neretai kosmetologas turi turėti kompetenciją patarti, kokios dietos ar gyvensenos laikytis, kokius vitaminus vartoti – jei klientas nori pagerinti savo odos būklę.
 • Makiažas – makiažo specialistai dažnai atsakingi už kliento pasitikėjimą savimi ir savijautą svarbiausiomis jo(s) gyvenimo progomis. Šie specialistai moka išryškinti dailiausius veido bruožus, paslėpti trūkumus ir paversti savo klientes ugnies deivėmis, ledo karalienėmis ar žurnalų viršelių merginomis.
 • Plaukų priežiūra ir mada – profesionalus darbas su plaukais visada vertinamas. Tikras specialistas žino, koks kirpimas jums tinka, gali padėti atgaivinti pavargusius plaukus, pakeisti jų spalvą, sukurti pribloškiančią šukuoseną. Tai darbas, kuriame kiekviena diena vis kitokia!
 • Grožio salonų ir SPA vadyba – kaip parinkti darbuotojus, kaip sukurti atmosferą, kokius produktus rinktis ir kaip specializuotis – tai klausimai, į kuriuos galėsite atsakyti po studijų. Priklausomai nuo universiteto ir konkrečios studijų programos, studijų metais gali tekti daug keliauti arba praktiškai išbandyti įvairias procedūras.
 • Mados ir grožio žurnalistika – vlogeriai, produktų apžvalgininkai žurnaluose, stilistai ir kiti mados industrijos „įgarsintojai“. Tai žmonės, mokantys valdyti žodžius ir žinantys, kaip tiksliai apibūdinti kvepalų aromatą, koks makiažas tinka žiemos metu, o koks – vasaros terasos vakarėlyje. Jie žino, kokie produktai dabar „ant bangos“, o kokie – vintažas.
 • Grimeriai televizijai – specialistai, kuriuos galima išskirti į dvi kategorijas – makiažo specialistus ir SFX makiažo specialistus. Pirmieji žino įvairias televizijos kamerų subtilybes ir gali nugrimuoti taip, kad televizoriaus ekrane atrodytumėte nepriekaištingai. SFX (originalų terminą palikome specialiai, kad ieškant informacijos, ją lengvai rastumėte internete) makiažas – zombiai, ateiviai, lūžiai, pūliai, 3D efektai – tai specialus makiažas filmams arba teminiams vakarėliams.
 • Teatro grimas – dažnai išskiriamas, nes čia viskas ryškiau. Specialistams reikia, kad aktoriai gerai atrodytų tiek žiūrovams iš pirmos, tiek iš penkioliktos eilės, kad būtų aiškiai matomos jų išraiškos, mimikos.

Keletas karjeros pasirinkimų grožio industrijoje:

 • grožio salono arba SPA grožio terapijos specialistas – žmogus, galintis savo klientui pasiūlyti įvairias grožio paslaugas ir procedūras, atsižvelgdamas į jo poreikius;
 • kruizinių laivų arba viešbučių grožio terapijos specialistas;
 • tinklaraštininkas grožio temomis;
 • pirkimų (pardavimų) vadybininkas – šiam specialistui labai svarbu žinoti madas, naujienas, mėgstamus produktus;
 • makiažo specialistas televizijos laidoms;
 • kosmetologijos klinikos darbuotojas – injekcinių procedūrų ar pooperacinės (pvz., odos patempimo) priežiūros specialistas;
 • masažistas;
 • kirpėjas;
 • stilistas.

Dažniausios darbovietės:

 • grožio salonai;
 • kosmetikos tinklai (gamintojai, pardavėjai);
 • kirpyklos;
 • viešbučiai;
 • poilsio centrai.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra grožio terapijos studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!