Prekybos srities studijos

Jei jums patinka derėtis ir įtikinėti kitus, jaučiate jog turite „verslininko gyslelę“, tada studijos, susijusios su prekyba ar pardavimais, kaip tik jums. Pardavimai – labai universali sritis, leidžianti specializuotis bet kurioje jus dominančioje verslo srityje.

Ši studijų programa skirta įgūdžiams lavinti ir didinti žinių, reikalingų įtikinti vartotojus apie jų įgyjamų produktų ar prekių vertę, bagažą. Studijuodami mokysitės praktinių, technologinių ir teorinių pardavimo metodų, rinkodaros, skaitmeninių technologijų, pardavimo etikos ir vartotojų elgsenos, psichologijos dalykų. Pabaigę šią programą, žinosite įvairius verslo vystymo bei socialinių pokyčių įtakos metodus.

Pardavimų studijos suteikia galimybių tobulinti individualius įgūdžius, reikalingus pažangių pardavimų technologijų ir metodikos kūrimui. Praktiškai galėsite patobulinti savo planavimo, logistikos, vartotojų psichologijos ir derybų įgūdžius. Ateityje patys galėsite tapti savo pardavimo srities instruktoriais ir profesionalais.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

Pristatome keletą populiariausių prekybos studijų specializacijų:

 • Pardavimų strategija ir praktika. Ši specializacija padės lavinti profesionalius įgūdžius, reikalingus įvairioms darbo pozicijoms, susijusioms su pardavimais. Studijų metu išmoksite rengti pardavimų pristatymus, konsultacijas bei analizuoti pagrindines pardavimų sistemas.
 • Pardavimų vadyba. Šioje specializacijoje didžiausias dėmesys skiriamas tokiems pardavimo aspektams, kaip įsidarbinimas, mokymas, motyvacija, pardavimų sistemos sukūrimas, darbo su klientais specifika bei darbo su pardavimų personalu ypatybės.
 • Produkto kūrimas. Ši specializacija orientuota į gaminio priežiūrą nuo koncepcijos iki dizaino sukūrimo, nuo pardavimo kampanijos kūrimo iki pozicionavimo prekybos vietoje.
 • Prekyba ir pirkimas. Ši prekybos srities specializacija apima prekių ir paslaugų reklamą, pirkimą ir pardavimą. Mokomasi, kaip tinkamu laiku ir kaina gauti reikiamą kiekį produktų, kurių pardavimas užtikrintų pelną. Pasirinkę šią specializaciją, išmoksite nustatyti prekių pirkimo tendencijas, sužinosite, kaip tinkamai bendrauti su prekių gamintojais, dizaineriais bei produktų tiekėjais.

Baigę prekybos studijas, jūs galite rinktis profesiją, susijusią su pardavimais, pradedant nuo konsultanto, pardavimų vadovo pozicijų. Šie specialistai paklausūs tiek viešajame, tiek privataus verslo sektoriuje pačiose įvairiausiose srityse, pvz.:

 • draudimo;
 • finansinių paslaugų;
 • gamybos;
 • farmacijos;
 • technologijų pramonėje ir daugelyje kitų.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra prekybos karjeros krypties studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!