fbpx
Home / Studijos užsienyje / Karjeros sritys / Rekreacija ir turizmas

Rekreacija ir turizmas

Ši studijų programa turi daug bendro su klientų aptarnavimo ir svetingumo įgūdžių lavinimu. Studijos derinamos su praktika ir stažuotėmis įvairiose turizmo pramonės įmonėse.

Studijuodami šiose studijose galite rinktis specializacijas, susijusias su verslo, finansų, rinkodaros, laisvalaikio ir turizmo sritimis.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

Studijos Les Roches universitete mokamos, nefinansuojamos. Jei domitės studijomis būtent šiame universitete – raginame kreiptis į egoPERFECTUS studijų užsienyje projektų vadovą Vytautą.

Plačiau aprašome kelias populiarias rekreacijos ir turizmo specializacijas:

 • Viešbučių verslo administravimas apima visą spektrą dalykų (pvz., finansų apskaitos, žmogiškųjų išteklių, inovacijų), reikalingų, norint sėkmingai dirbti viešbučių versle.
 • Prabangaus svetingumo vadyba skirta norintiems ateityje dirbti su išskirtinės prabangos rekreacijos paslaugas teikiančiais bei prestižinio prekės ženklo valdomais viešbučiais. Baigus šias studijas, siūloma atlikti praktinę stažuotę Milane.
 • Renginių vadybos studijos suteikia teorinių ir praktinių žinių apie pramogų industriją ir renginių organizavimą. Baigus studijas, galėsite atlikti renginių organizavimo praktiką realiomis sąlygomis.
 • Turizmo vadyba skirta norintiems dirbti turizmo srityje, bendradarbiaujant su viešbučiais, tarptautinėmis kelionių agentūromis. Studijų metu sužinosite apie turizmo strategiją ir plėtrą, rinkodarą, socialinę atsakomybę, iššūkius bei įvairius sprendimus, siekiant užtikrinti kokybišką poilsį savo klientams.
 • Svetingumo marketingo studijų metu išmoksite įvairių rinkodaros strategijų bei priemonių, šiuolaikinių technologijų, kaip sėkmingai vystyti svetingumo verslą, pasitelkus žiniasklaidą bei kitas reklamos priemones. Taip pat teoriškai ir praktiškai kursite ir vykdysite reklamos kampanijas savo tikslinei auditorijai.

Be jau išvardytų specializacijų, galite rinktis maisto ir gėrimų vadybą, sporto turizmo vadybą ir finansavimą, žmogiškųjų išteklių valdymą, nekilnojamojo turto ir pajamų vadybą, tvarų turizmo vystymąsi ir kt.

Sėkmingai baigę rekreacijos ir turizmo studijas, jūs galite rinktis šias profesijas:

 • svetingumo vadybininko;
 • viešbučio vadybininko;
 • turizmo specialisto;
 • renginių vadybininko;
 • virtuvės šefo;
 • greito maisto restorano vadybininko;
 • restorano vadovo.

Taip pat galite dirbti klientų aptarnavimo vadybininkais, turistinių kelionių planuotojais, apgyvendinimo paslaugų vadybininkais, o visose maitinimo, apgyvendinimo, pramogų, kelionių organizavimo paslaugų srityse jūs būsite patys geidžiamiausi darbuotojai.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra rekreacija ir turizmas karjeros krypties studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!