fbpx
Home / Studijos užsienyje / Karjeros sritys / Technika ir technologijos

Technologijų srities studijos

Ši studijų programa skirta siekiantiems techninio išsilavinimo ir norintiems ateityje dirbti gamybos bei technologijų pramonės srityje. Šios studijos suteiks ne tik teorinių žinių apie šiuolaikines technologijas ir techninius sprendimus, bet ir praktinių įgūdžių, ieškant įvairių technologijų pritaikymo galimybių realiame pasaulyje. Studijų metu gauta teorija derinama su praktika, kuri atliekama realiomis darbo sąlygomis stažuočių metu.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

Technologijos – labai plati sritis, todėl ir specializacijų krypčių yra labai daug. Dažnai jos siejasi su kompiuterių mokslu, inžinerija.

Pristatome keletą populiariausių technikos krypties specializacijų:

 • Automatika. Ši specializacija yra susijusi su robotika, elektrooptika, kibernetiniu saugumu, ryšiais, jutikliais ir daugeliu kitų mokslo technologijų. Studijų programa apima programavimo ir techninių problemų sprendimo, kompiuterinio projektavimo, inžinerinės matematikos ir robotikos dalykų pagrindus.
 • Technologijų vadyba orientuota į technologijų administravimą, susijusį su apskaita, finansais, tiekimo grandinių valdymo, visuomenės sveikatos informacija, žmogiškųjų išteklių valdymu ir komunikacija. Šios studijos sujungia verslo principus su technologiniais problemų sprendimo būdais, taip padedant valdyti duomenis ir pasiekti savo tikslus. Studijų programa apima kompiuterinių sistemų, valdymo bei lyderystės studijų dalykus.
 • Informacinės technologijos. Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama e-komercijai, e-verslui ir verslo informacijos IT sprendimams.

Be šių specializacijų galite rinktis telekomunikacijų, belaidžių ryšių, statybos technologijų, informatikos, kompiuterinių technologijų, duomenų apsaugos, elektronikos, jūrų technologijų, robotų technikos, saugumo informacinių technologijų ir kitas sritis.

Baigę bakalauro studijas, turėsite puikias karjeros galimybes bet kurioje pramonės šakoje. Ypač jaučiama didėjanti IT specialistų paklausos tendencija sveikatos priežiūros ir mokslo įstaigose.

Ateities karjera tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirinktos specializacijos. Baigę studijas daugelis tampa:

 • Robotikos inžinieriais.
 • Profesoriais.
 • Matematikais.
 • Statistikos skaičiavimų specialistais.
 • Gamybos specialistais.
 • Automatizavimo mokslo darbuotojais.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra technikos karjeros krypties studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!