fbpx
Home / Studijos užsienyje / Karjeros sritys / Visuomenės saugumas

Visuomenės saugumo srities studijos

Visuomenės saugumo studijos skirtos parengti nacionalinio saugumo ir gynybos specialistus, išmanančius saugumo teoriją, nacionalinio saugumo sistemas bei gebančius tinkamai analizuoti grėsmes, į jas reaguoti greitai ir efektyviai.

Pirmaisiais studijų metais studentai mokosi viešojo valdymo istorijos, gilinasi į nacionalinio saugumo teorijas, lygina įvairių šalių grėsmes ir aiškinasi, kaip su jomis kovoti. Vėliau renkasi dominančią specializaciją ir atlieka praktiką. Pabaigę šias studijas, studentai gali savarankiškai analizuoti grėsmes, atlikti kiekybinius ir kokybinius tyrimus, vadovauti kariams ir padaliniams.

Mokomųjų dalykų pavyzdžiai:

 • sociologiniai ir psichologiniai terorizmo veiksniai;
 • pagrindinės viešojo saugumo sąvokos;
 • visuomenės saugumo etika;
 • visuomenės saugumo rizikos vertinimas;
 • tardymo technikos;
 • įvadas į baudžiamąją teisę.

Norite karjeros arba studijų užsienyje konsultacijos? Rašykite mums 🙂

Kibernetinis saugumas, visuomenės saugumas – šios studijos skirtos parengti specialistus, išmanančius šiuolaikines technologijas, gebančius sukurti naujas saugumo technikas, siekiant užkirsti elektroninius nusikaltimus.

Viešojo saugumo administravimo studijų tikslas – išmokyti tinkamai reaguoti į nelaimes, suteikti pagalbą, spręsti problemas, susijusias su saugumo užtikrinimu.

Vadovavimas teisėsaugos srityje apima bendruomenės saugumą, koordinavimą, jos administravimą. Galimi darbai, baigus šios srities studijas: policijoje, priešgaisrinės ir medicinos tarnybose.

Viešojo saugumo finansinis administravimas skirtas parengti specialistus, išmanančius viešuosius pirkimus, turto valdymą, skirstant lėšas valstybinėms institucijoms

Tam tikriems darbams gali būti reikalingi papildomi mokymai darbe, policijos akademijoje arba panašioje profesinio mokymo įstaigoje.

Darbai, tiesiogiai susiję su visuomenės saugumo studijomis:

 • visuomenės saugumo darbuotojas;
 • policijos pareigūnas arba tyrėjas;
 • pataisos namų pareigūnas;
 • ligoninės administratorius;
 • teismo administratorius.

Čia pateikiame kelis užsienio universitetus, kuriuose yra visuomenės saugumo karjeros krypties studijų programų.

Norite sužinoti daugiau apie universitetus arba programas? Registruokitės į NEMOKAMĄ studijų užsienyje konsultaciją.


Turime platų edukacinių paslaugų pasirinkimą būsimiems studentams:

 1. NEMOKAMAI konsultuojame dėl studijų užsienyje. Padedame pasirinkti specialybę ir universitetą. Nemokamai pildome studijų dokumentus į visus Anglijos universitetus, taip pat Danijos, Olandijos, Švedijos universitetus. Rengiame seminarus išvažiuojantiems studijuoti į užsienį, organizuojame susitikimus su užsienio universitetais.
 2. Padedame atrasti Jums tinkamiausią karjeros kelią, sužinoti savo prigimtis ir intelektus, parengti ugdymo planą. Organizuojame karjeros mokyklą, karjeros stovyklą ir skaitome paskaitas apie karjeros pasirinkimą mokyklose ir edukaciniuose renginiuose.
 3. Mūsų korepetitoriai padeda pasiekti reikiamų rezultatų mokykloje.
 4. Rengiame tarptautiniams anglų kalbos egzaminams (IELTS, CAE, TOEFL ir t.) ir mokome užsienio kalbų.
 5. Organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“, kurioje galima gyvai susitikti su užsienio universitetų atstovais, paklausyti įdomių ir naudingų paskatų ir dalyvauti smagiose veiklose.

Turite klausimų?

Ar ši studijų kryptis Tau tinka?

Ši sritis tau skamba patraukliai, bet nežinai, ar tai geriausias studijų ir karjeros kelias?

Rinkis KALBA Multiple Natures ir sužinok savo prigimtis ir intelektus bei gauk profesionalią karjeros konsultaciją, kurioje atsakysime į šiandien kylančius klausimus apie rytojų!