fbpx
Home / Studijos užsienyje / Paroda „Išsilavinimas ir karjera“
Paroda „Išsilavinimas ir karjera“

Paroda „Išsilavinimas ir karjera“

Tai vidurinio ir aukštojo mokslo užsienyje, karjeros pasirinkimo paroda Lietuvos jaunuoliams. Ji skirta tiek jaunimui, besidominčiam studijomis užsienio aukštosiose mokyklose, renkantiems informaciją apie studijų programas, sprendžiantiems klausimą, kokias ir kur pasirinkti studijas; tiek tėveliams ir pedagogams, visada galintiems patarti; tiek studentams, besidomintiems magistro studijomis užsienyje.

 

Apie parodą „Išsilavinimas ir karjera“

Tai vidurinio ir aukštojo mokslo užsienyje bei karjeros pasirinkimo paroda Lietuvos jaunuoliams.  Į šią parodą kviečiami moksleiviai ir studentai, jų tėvai ir pedagogai, profesijos pasirinkimo specialistai.

Tai renginys, kuriame jaunuoliai turi puikią galimybę sužinoti daugiau apie studijas užsienyje, susipažinti su bakalauro ir magistro studijų ypatumais įvairiose šalyse. Parodoje jaunimo laukia universitetų bei vidurinių mokyklų atstovai iš pačių įvairiausių šalių, tad moksleiviai ir studentai turi galimybę pabendrauti su šiais atstovais ir gauti jiems rūpimus atsakymus į klausimus apie konkrečias specialybes, stojimo aspektus ir mokymosi įstaigos stipriąsias savybes.

Parodoje vyksta įvairūs seminarai apie bakalauro ir magistro studijas užsienyje, finansavimo galimybes, stojimo proceso ypatumus, taip pat praktiniai karjeros pasirinkimo seminarai, įvairūs žaidimai ir prizai. Tad renginyje įdomu yra kiekvieną minutę!

Paroda „Išsilavinimas ir karjera “ – tai paroda, skirta visiems: tiek jaunimui, besidominčiam studijomis užsienio aukštosiose mokyklose, renkantiems informaciją apie studijų programas, sprendžiantiems klausimą, kokias ir kur pasirinkti studijas; tiek tėveliams ir pedagogams, galintiems patarti; tiek studentams, besidomintiems magistro studijomis užsienyje.

Mokytojus ir klasės auklėtojus kviečiame daugiau paskaityti apie šią NEMOKAMĄ parodą ir registruotis į ją parodos puslapyje.

Turite klausimų? Susisiekite!

Nerijus Leškys
Nerijus Leškys
Gvidas Gečas
Dominykas Živatkauskas