fbpx

ARTIMIAUSIAS WEBINARAS: DATOS PLANUOJAMOS

Studijų pasirinkimas: MISIJA ĮMANOMA

Visai nesvarbu, kurioje klasėje mokaisi, bet studijų pasirinkimas – svarbus sprendimas. Jei esi dvyliktokas ir vis dar nesi tikras, kur ir ką nori studijuoti, mes tau padėsime. Dalyvauk webinar’uose, konsultuokis su KALBA studijų koordinatoriais ir sėkmingai bei užtikrintai pasirink studijų kryptį!

Trumpai:
Prenumeruok naujienas ir vietoj to, kad skaitytum, kaip teisingai pasirinkti studijų kryptį, galėsi pažiūrėti video ir jų metu užduoti savo klausimus.

Mokyklos, kurios rūpinasi savo moksleivių visapusišku tobulėjimu ir švietimu apie studijų ir karjeros galimybes.

Prenumeruok naujienas ir sužinok apie studijas užsienyje pirmas!

Webinar’ų sąrašą pildome kas dvi savaites: sekite naujienas!

WEBINAR’Ų CIKLO DRAUGAI IR PARTNERIAI

PRAĖJĘ WEBINAR’AI

Studijos užsienyje - dar ne vėlu!

Rugpjūčio 16 d.  
14:00
DIANA VERIKAITĖ

Webinaro metu sužinosi apie universitetus, į kuriuos įstoti ir pradėti studijas gali dar šiais metais. Puikiai žinome, egzaminai sukėlė daug streso ir galbūt nespėjai aplikuoti į norimus universitetus užsienyje. Tačiau KALBA visada turi planą B,C,D… Prisijunk prie mūsų paskutinio webinaro apie studijas užsienyje ir sužinok daugiau apie universitetus, kuriuose dar gali studijuoti.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Tau nereikia matematikos egzamino, kad studijuotum universitete

Birželio 22 d. 
15:30
PAULIUS JAKUITIS

Webinar’o metu sugriausime vieną didžiausių mitų apie egzaminus ir studijas užsienyje. Detaliai aptarsime Europos šalis, kuriose jau šį rudenį gali pradėti studijas, dar neturėdamas egzaminų rezultatų. Taip pat paaiškinsime, kodėl užsienyje mokyklos egzaminai ne visuomet būna svarbūs ir kokie stojimo dokumentai daug svarbesni nei egzamino įvertinimas. Taip pat apžvelgsime pačias įvairiausias galimybes: nuo nemokamų iki labai išskirtinių su papildomomis vertėmis. Dalyvauk webinar’e, sužinok studijų galimybes ir išsirink geriausią šalį bei programą studijoms! Nepraleisk paskutinės progos susiplanuoti SAVO studijas!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Magistro studijos Europoje

Birželio 18 d. 
15:00
DIANA VERIKAITĖ

Šio webinar’o metu aptarsime visą naudingą informaciją apie magistro studijas Europoje, išnagrinėsime pagrindinius skirtumus tarp skirtingų valstybių, finansavimo opcijas, darbo galimybes studijų metais, skirtingų mokymosi metodų variantus. Nepraleisk progos tęsti savo mokslus žinomiausiuose universitetuose.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Mąstykite kūrybiškai: studijuokite Graikijoje ir gaukite britišką diplomą

Birželio 3 d. 
15:00
Zoe Christopoulou – AAS College Greece atstovas

Šiame internetiniame seminare susipažinsite su AAS koledžu ir siūlomomis britų programomis.

Visos programos yra britiškos, nes koledžas bendradarbiauja su Sunderlando universitetu, todėl baigę studijas gausite Didžiojoje Britanijoje pripažįstamą diplomą. Studijuokite Salonikuose – draugiškame mieste, kuriame gausu tarptautinių ir vietinių studentų! 

Taip pat sužinosite apie priėmimo reikalavimus, dalines stipendijas ir paramą, kurią gausite iš AAS koledžo studijų metu.

Z=90B+a@

Studijų tendencijos ir galimybės visame pasaulyje

Birželio 2 d.
16:00
Lukas Vaičiulis

egoPerfectus studijų užsienyje specialistas Lukas apžvelgs aukštojo mokslo tendencijas ir galimybes visame pasaulyje. Moksleiviai bei jų tėveliai kviečiami padiskutuoti tiek apie populiariausias studijų kryptis Europoje, tiek mažiau žinomus, tolimesnių šalių universitetus. Pabandysime atsakyti į klausimą, kuri visgi šalis yra tinkama siekti išsilavinimo būtent Jums bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis univeristetus ir specialybę.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Gauk pilną studijų finansavimą COVENTRY UNIVERSITY!

Birželio 1 d.
16:00
Roberta Paškevičiūtė

Coventry University siūlo išskirtinę galimybę moksleiviams studijuoti jų universitete ir gauti pilną studijų finansavimą! Universitetas siūlo net 7 studijų programas, kurioms bus pritaikyta ši galimybė. Registruokis į webinar’ą ir sužinok apie visą procesą ir stojimo sąlygas.

Studijuok viename geriausių Didžiosios Britanijos universitetų Leipcige, Vokietijoje

Gegužės 27 d.
15:30
Benjamin Huss – Lancaster University Leipzig atstovas

Webinar‘o metu sužinosi daugiau apie Leipcigo mieste įsikūrusi Lancaster University ir kodėl jų devizas – #fromleipzigtotheworld – naudingas kiekvieno studento asmeniniams tobulėjimui. Suprasite, kodėl Lancaster university yra pirmaujantis Didžiosios Britanijos universitetas Vokietijoje ir kodėl Leipcigas yra sparčiausiai augantis miestas Vokietijoje.

Sužinokite apie teisės magistro studijas „The University of Law“

Gegužės 26 d.
16:00
The University of Law

„The University of Law“ kartu su „Kalba.Lt“ organizuoja webinar‘ą, kurio metu galėsi daugiau sužinoti apie teisės magistro studijas ir kaip tai gali sustiprinti tavo tarptautinę karjerą teisės srityje. Registruokis ir žiūrėk webinar‘ą, kurio metu į visus klausimus gyvai atsakys vienas iš „Ulaw“ dėstytojų.

2a6*w782

Gauk pilną studijų finansavimą COVENTRY UNIVERSITY!

Gegužės 18 d.
16:00
Paulius Jakuitis

Coventry University siūlo išskirtinę galimybę moksleiviams studijuoti jų universitete ir gauti pilną studijų finansavimą! Universitetas siūlo net 7 studijų programas, kurioms bus pritaikyta ši galimybė. Registruokis į webinar’ą ir sužinok apie visą procesą ir stojimo sąlygas.

Portfolio kūrybinės dirbtuvės su University of the Arts London

Gegužės 13 d.
15:30
Kate-Rose,
University of the Arts London

Webinar‘ą ves University of the Arts London atstovė Kate-Rose, kuri papasakos apie save, savo atliktus darbus ir didžiausias padarytas klaidas. Dalyviai bus kviečiami anonimiškai paskelbti savo kūrinius (muzikos, dailės, skulptūros ar kt.) ir gauti profesionalias įžvalgas bei patarimus. Webinar‘o tikslas – padėti moksleiviams pasiruošti savo portfolio.

11-oko vasara: kaip pasirengti kitiems mokslo metams?

Gegužės 11 d.
15:30
RENATA ŠKIMELIENĖ

Vasaros metu galvą pailsinti reikia, bet ar verta visiškai apleisti mokslus ir savęs pažinimą? Kodėl vasarą derėtų skirti ne tik pramogoms, bet ir atsakymų į klausimus – ką, kur ir kaip studijuoti dvyliktoje klasėje – paieškai. Jei dabar rasi atsakymus į šiuos klausimus, tai dvyliktoje klasėje galėsi ramiai siekti savo tikslo, o ne blaškytis pasirinkimuose.

Sėkmingos verslo studijos užsienyje. Webinar′as su EU Business School

Balandžio 21 d.
15:30
EU Business School
egoPERFECTUS

Dalyvauk webinar‘e ir iš pirmų lūpų išgirsk apie EU Business School. Verslo mokyklos studentai turi neeilinę galimybę keisti savo gyvenamąją vietą – pradėti studijas Miunchene ir tęsti Ženevoje ar net Barselonoje!
Sužinok apie stojimo reikalavimus, gyvenimą Europoje ir dabartinę situaciją studentų miesteliuose. Tavęs laukia tikros sėkmės istorijos, populiariausių programų pristatymai ir unikalūs seminarai.

Virtualus susitikimas: rinkis studijas Airijoje!

Kovo 18 d.
15:30
PAULIUS JAKUITIS

Sudalyvauk susitikime ir sužinok, kodėl Airija gali tapti viena populiariausių auštojo mokslo krypčių Europoje. Puikios finansavimo galimybės, stipri, ekonomiškai išsivysčiusi anglakalbė valstybė ir aukšta studijų kokybė – tai, kelios iš daugelio priežasčių viliojančių studentus iš viso pasaulio.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtuali pamoka: mokomųjų dalykų pasirinkimas dešimtokams

Kovo 15 d.
15:30
RENATA ŠKIMELIENĖ

Individualus ugdymosi planas vidurinėje mokykloje yra vienas iš svarbiausių karjeros pasirinkimo etapų – teisingas ir atsakingas pasirinkimas atveria duris į trokštamas specialybes. Užsiėmimo metu gilinsimės, kokie egzaminai yra būtini populiariausioms specialybėms, susipažinsime su standartinėmis pasirinkimo klaidomis ir sudarysime preliminarų ugdymosi planą.

Ką privalai žinoti apie magistrantūros studijas ir MBA – vadovų mokymus užsienyje?

Kovo 4 d.
15:30
GVIDAS GEČAS

Svarstai apie magistrantūros studijas ar MBA – vadovų mokymus užsienyje? Mes pasidalinsime su tavimi savo patirtimi! Susitikimo metu išgirsi apie palankiausias šalis studentams, galimybes derinti studijas ir darbą, studijų trukmę. Taip pat sužinosi, ką daryti, jei bakalaurą baigei vienos srities studijas, o magistro studijų metu norėtum išbandyti kažką naujo.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijos Europoje anglų kalba: misija įmanoma!

Kovo 2 d.
15:30
 VERONIKA AVDEJENKOVA

Aukštojo mokslo galimybės užsienyje vis keičiasi. Gerai, kad KALBA turi visus atsakymus ir gali jums padėti. Susitikimo metu aptarsime Lietuvos moksleivių galimybes studijuoti Europoje anglų kalba. Susitikimo pabaigoje atsakysime į visus rūpimus klausimus Q&A sesijoje, tad nepraleisk progos ir atrask savo galimybes studijuoti Europoje kartu su KALBA!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijuokite tvarios energetikos magistro programoje kartu su Europos energetikos inovacijų kūrėjais

Vasario 25 d.
16:00
 JAVIER ARIAS

„EIT InnoEnergy“ – jėga, subūrusi žmones ir išteklius kartu. Kuriame ryšius, vienijančius kūrėjus ir pramonę, verslininkus ir rinkas, o svarbiausia – absolventus ir darbdavius. Atraskite dvigubo laipsnio Tvarios energetikos inžinerijos magistro studijas, kuriose susijungė geriausių Europos technikos universitetų programos ir verslumo bei inovacijų mokymai!

Virtuali diena su Vokietijos universitetais

Vasario 23 d.

Oana
SRH University of Applied Sciences  
15:00 

Nesvarbu, ar norite studijuoti verslą ir vadybą, inžineriją ar informatiką, dizainą ir komunikaciją ar muzikos gamybą ir garso dizainą, mes siūlome ne tik modernias patalpas, bet ir asmeninę paramą bei kūrybišką mokymosi aplinką. Registruokis į webinar‘ą ir sužinok viską apie studijas, finansavimo galimybes ir kaip jomis pasinaudoti.

 

Thomas
BIMM Institute
15:30 

Pristatymo metu sužinosite apie studijas BIMM Institute, paraiškų teikimo procesą, kainas ir privilegijas, kurias gauna BIMM studentai ir absolventai. Junkitės ir išgirskite viską apie didžiausią šiuolaikinės muzikos universitetą Europoje.

x+KpEZc1

 

Tayguen
ISM International School of Management
16:00 

International School of Management yra viena iš privačių verslo mokyklų Vokietijoje lyderių. Studijų programos orientuotos ne tik į tarptautinę rinką, bet ir į praktinį žinių taikymą. Įvairūs projektai studijų metu, studijų programos kituose užsienio universitetuose – neatsiejama ISM studijų dalis. Registruokitės į webinar‘ą ir sužinokite daugiau apie ISM programas, priėmimo procesą ir gyvenimą Vokietijoje!

 

Ekaterina
Jacobs University  
16:30 

Ar kada nors ragavote „Ruble Kit Kat by Nestle“? Ar žinojote, kad šis šokoladas buvo atrastas Vokietijoje, mūsų universitete? Registruokitės į webinar‘ą ir sužinokite daugiau apie privatų Brėmeno universitetą. Išgirsite visų bakalauro programų priėmimo kriterijus, informaciją apie stipendijas ir kitas finansines galimybes, kurios suteikiamos tarptautiniams studentams. Žiūrėkite mūsų pristatymą ir sužinokite daugiau apie tarptautinę bendruomenę bei studijų galimybes Jacobso universitete Brėmene.

 

Katharina
CBS Cologne Business School  
17:00 

Žiūrėkite webinar‘ą ir sužinokite viską apie CBS bei siūlomas studijų programas, paraiškų teikimo procesą, stipendijas ir kt. Pristatymo pabaigoje Katharina surengs klausimų-atsakymų sesiją, kurioje savo klausimą galės užduoti kiekvienas!

 

Patricia ir Kim
Kühne Logistics University – KLU  
17:30 

Kühne Logistics University subūrė daugiau nei 50-ies skirtingų šalių studentų bendruomenę, kurioje ypatingai vertinamos žinios, aukščiausios kokybės tyrimai ir komandiškumas. Webinar‘o metu išgirsite viską apie šias vertybes, kurias studentai patirs visose KLU siūlomose studijų programose!

 

 

Virtuali pamoka: mokomųjų dalykų pasirinkimas dešimtokams

Vasario 18 d.
15:30
RENATA ŠKIMELIENĖ

Individualus ugdymosi planas vidurinėje mokykloje yra vienas iš svarbiausių karjeros pasirinkimo etapų – teisingas ir atsakingas pasirinkimas atveria duris į trokštamas specialybes. Užsiėmimo metu gilinsimės, kokie egzaminai yra būtini populiariausioms specialybėms, susipažinsime su standartinėmis pasirinkimo klaidomis ir sudarysime preliminarų ugdymosi planą.

Virtuali diena su Danijos universitetais

Vasario 11 d.

Signe Lund
University of Southern Denmark 
15:00 

Sudalyvauk webinar‘e ir sužinok viską apie tarptautines inžinerijos studijas, kurias siūlo University of Southern Denmark. Taip pat galėsi sužinoti daugiau apie apie universitete taikomą praktinį mokymąsi, pirmo darbo garantiją ir visas naudas, kurias gauna SDU studentai.

 

Julija ir Jacqueline
University College Absalon 
15:30 

Žiūrėkite „University College Absalons“ webinar‘ą ir sužinokie daugiau apie studijas Danijoje. Universitetas siūlo dvi tarptautines programas: biotechnologijų inžinerijos bakalaurą ir pedagogikos laipsnį. Studijų metu studentai dirba kartu su universiteto partnerėmis įmonėmis, tokiomis kaip „Novo Nordisk“ ir „Novozymes“. Taip pat turi galimybę įgyti patirties užsienyje ir tobulinti savo žinias net keliose srityse.

 

Alla
International Business Academy 
16:00 

International Business Academy (IBA) siūlo studijų programas būsimiems verslo ir IT srities atstovams. IBA ypatingai rūpinasi tarptautiniais studentais ir siekia užtikrinti draugišką daugiakultūrę aplinką, kurioje susitinka studentai net iš 50-ies skirtingų šalių. Prisijunkite prie webinar‘o, kuriame išgirsite apie studijų galimybes ir apie tai, kokius papildomus užsiėmimus IBA siūlo tarptautiniams studentams.

Kas geriau: profesinis ar universitetinis išsilavinimas?

Sausio 26 d.
15:30
RYTIS JURKĖNAS

Ar esate girdėję, kad Lietuva pirmauja Europoje pagal žmonių, įgijusių aukštąjį arba aukštesnį išsilavinimą, kiekį, tačiau tuo pat metu nemaža dalis abiturientų, rinkdamiesi studijas, nežino, ką jie veiks po jų. Taip pat ar esate girdėję stereotipus, kad profesinis mokymas yra skirtas tik negabiems, nemotyvuotiems, žemo pažangumo ar pašalintiems iš vidurinių mokyklų moksleiviams, tačiau iš tiesų net 19 tūkst. jaunų žmonių kasmet pasirenka profesinį kelią. Susitikimo metu KALBA kūrėjas ir profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis, renkantis profesinį ar universitetinį išsilavinimą.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus workshop′as. Paskaitos užsienyje: ar aš up to task?

Sausio 21 d.
15:30
LUKAS VAIČIULIS

Svečiuose: GRETA KAIKARYTĖ, KALBA dėstytoja, vertėja, Magistrantūros studijos: Shakespeare Studies, The Shakespeare Institute – University of Birmingham, Bakalauro studijos: VU Anglų filologija

Stojant į užsienio universitetus ne visada reikia laikyti tarptautinį egzaminą – IELTS ar CAE. Kartais užtenka metinio ar egzamino pažymio. Ir nors pažymys pagelbės stojant, bet, pripažinkime, jis ne visada atspindės tikrąsias žinias. O paskaitose juk reikės klausyti ir suprasti, ką sako dėstytojas, atsakinėti. Ar esi tam pasirengęs? Workshop’e „Paskaitos užsienyje: ar aš up to task“ galėsi išbandyti savo jėgas. Dalis tipinės paskaitos, tipiniu tempu, su tipiniais klausimais. Registruokis!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijų užsienyje ekspertai: Brexit naujienos ir pasikeitusios stojimo sąlygos JK

Sausio 19 d.
15:30
PAULIUS JAKUITIS

Ar Brexit skaudžiai kirs Lietuvos studentams? Ar tikrai nuo šiol studijos JK universitetuose kainuos gerokai brangiau ir nebeliks studijų finansavimo ir lengvatų? Ką tai reiškia studentams iš Lietuvos? Nesijaudink. Sudalyvauk šiame susitikime ir sužinok visas naujienas iš KALBOS studijų užsienyje ekspertų, kurie tau pagelbės visais stojimo klausimais.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus susitikimas: rinkis bakalauro studijas Danijoje

Sausio 12 d.
15:30
LUKAS VAIČIULIS

Svečiuose: VERONIKA AVDEJENKOVA, KALBA alumnai, Danish Academy of Business and Technology, Travel and Tourism management absolventė, Litexpo projektų vadovė

Susitikimo metu sužinosi, kodėl verta rinktis studijas Danijoje. Nemokamas mokslas ES piliečiams, galimybė rinktis iš daugiau nei 650 studijų programų anglų kalba, ypatingas dėmesys praktikai, modernūs universitetai, aukšta studijų kokybė ir dar daugiau privalumų, kurie laukia jūsų. Susitikimo metu svečiuosis KALBA alumnė Veronika, kuri baigė Danish Academy of Business and Technology, Travel and Tourism management studijas. Galėsi užduoti visus rūpimus klausimus apie studijas ir gyvenimą Danijoje!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijos Europoje anglų kalba: misija įmanoma!

Sausio 7 d.
15:30
NERIJUS LEŠKYS

Aukštojo mokslo galimybės užsienyje vis keičiasi. Gerai, kad KALBA turi visus atsakymus ir gali jums padėti. Susitikimo metu aptarsime Lietuvos moksleivių galimybes studijuoti Europoje anglų kalba. Susitikimo pabaigoje atsakysime į visus rūpimus klausimus Q&A sesijoje, tad nepraleisk progos ir atrask savo galimybes studijuoti Europoje kartu su KALBA!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Kaip efektyviai mokytis?

Sausio 5 d.
15:30
RENATA ŠKIMELIENĖ

Susitikimo metu sužinosite, kaip per trumpesnį laiką išmokti daugiau. Gausite patarimų, kaip pagerinti savo pažymių vidurkį, skiriant vos kelias papildomas valandas per savaitę.

Išgirsk Austėjos istoriją, kaip DofE programa padėjo geriau pažinti save ir pasirinkti studijas

Gruodžio 15 d. 
15:30
 
KRISTINA NORKUVIENĖ

Svečiuose: AUSTĖJA STONYTĖ, DofE tarptautinių apdovanojimų programos 3 ženklelių turėtoja, pasirinkusi Sports Coaching studijas Didžiojoje Britanijoje.

Nepraleisk progos išgirsti Austėjos istorijos, kaip DofE programa padėjo atrasti savo kelią ir pasirinkti svajonių studijas užsienyje. Kviečiame pažinčiai su DofE, kurios teikiamais privalumais ir galimybėmis sėkmingai naudojasi 1,3 milijono jaunų žmonių 130 šalių ir teritorijų visame pasaulyje.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus susitikimas. Pasaulio universitetai: kaip ten įstoti? (Bocconi, NYU, Science Po ir kt.)

Gruodžio 10 d. 
15:30
Anglų kalba
 WEBINAR’O PRANEŠĖJĄ VYTAUTĄ MASIOKĄ PAKEIS NATALIA VOLCHUGOVA

Natalija yra profesionali Oxbridge Applications specialistė. Tai lyderiaujanti konsultantų grupė, kuri pataria stojimo į Oxford, Cambridge University ir Cardiff Sixth Form College klausimais. Natalija papasakos, kokie įgūdžiai ir asmeninės savybės svarbiausios stojant į žinomiausius pasaulio universitetus ir pristatys, ir kokią pagalbą gali suteikti jos atstovaujama grupė bei atsakys į Jūsų klausimus!

Kūrybinės studijos Didžiosios Britanijos universitete

Gruodžio 10 d. 
15:00 
LUKAS VAIČIULIS

Tikriausiai dažnas jaunuolis, planuojantis studijuoti su menais ir kūryba susijusią specialybę, susiduria su įvairiais stereotipais apie tokio išsilavinimo perspektyvumą. Vienas stipriausių kūrybines studijas siūlančių universitetų Didžiojoje Britanijoje, Falmouth University, kviečia jus prisijungti į webinarą, kurio metu bus diskutuojamos galimybės ir karjeros keliai pasirinkus kūrybines studijas Didžiojoje Britanijoje. Pristatymo metu universiteto atstovai pasistengs paneigti tam tikrus mitai apie meno studijas bei pristatys ko galima tikėtis studijuojant Falmouth universitete. Webinaras skirtas tarptautiniams studentams ieškantiems galimybių studijuoti užsienyje ir besidomintiems tiek bakalauro, tiek magistro studijomis.

Kaip pasirengti studijoms Oksforde, Kembridže ir kituose prestižiniuose universitetuose?

Gruodžio 9 d. 
18:00 
Bosworth Independent College 
egoPERFECTUS

Bosworth Independent College – tai vienas iš lyderiaujančių Didžiosios Britanijos koledžų, kurio mokiniai didžiuojasi puikiais akademiniais pasiekimais, tarptautiniais ryšiais ir sukaupta patirtimi. Visa tai leidžia koledžo mokiniams užsitikrinti studijų vietas geriausiuose Anglijos ir pasaulio universitetuose. Daugiau apie mokymąsi, popamokinę veiklą, koledžo programas ir lietuvių bei latvių sėkmės istorijas Jums papasakos koledžo atstovė.

 

Praktikos ir stažuočių galimybės užsienio universitetuose: Omanas

Gruodžio 8 d. 
15:30 
GVIDAS GEČAS

Svečiuose: AUDRIUS KINDURYS, KALBA studentas, UWE Bristol, University of the West of England Bristol, Electronic engineering

Virtualaus susitikimo metu sužinosite, kokios galimos praktikos ir stažuočių galimybės atsiveria užsienio universitetuose bei kaip jomis pasinaudoti. Jame dalyvaus KALBA studentas Audrius, šiuo metu studijuojantis UWE Bristol, University of the West of England Bristol, Electronic engineering specialybę. Vaikinas pasidalins savo patirtimi ir įgūdžiais, kuriuos įgijo, atlikdamas mainų programą Omane.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus workshop′as: pasirašyk motyvacinį laišką

Gruodžio 3 d. 
15:30 
ROBERTA PAŠKEVIČIŪTĖ

Kyla klausimas, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, atitinkantį užsienio aukštųjų mokyklų keliamus reikalavimus? Dalyvauk workshop’e, ir Diana padės susitvarkyti su šia užduotimi. Galėsi pasirašyti savo unikalų motyvacinį laišką, gauti rekomendacijų, o KALBOS studijų užsienyje koordinatorių komanda su malonumu pataisys jį ir duos patarimų. 

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Atrask Breda University of Applied Sciences!

Gruodžio 2 d. 
15:30 
LUKAS VAIČIULIS

Ar Breda University of Applied Sciences tau tinkamiausias? Atrask mūsų profesines ir akademines studijų – žaidimų, medijų, viešbučių vadybos, logistikos, laisvalaikio organizavimo, turizmo krypties – programas. BUas yra vidutinio dydžio universitetas Bredos mieste, Nyderlanduose, čia daugiausia dėmesio skiriama studentų verslumui, kūrybiškumui ir tarptautiškumui. Visiškai naujas studentų miestelis siūlo modernias patalpas žalioje aplinkoje. Pažink mus ir atrask savo pasaulį!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus susitikimas: rinkis bakalauro studijas Vokietijoje

Gruodžio 1 d. 
15:30 
PAULIUS JAKUITIS

Svečiuose: JULIUS PALAVINSKAS, KALBA studentas, BIMM Berlin, Music Production

Susitikimo metu sužinosi, kodėl verta rinktis studijas Vokietijoje. „Vokiška kokybė“, atsispindinti studijų metu, platus studijų anglų kalba pasirinkimas, geografiškai artima aplinka ir dar daugiau privalumų, kurie laukia jūsų. Susitikimo metu svečiuosis studentas Julius Palavinskas. Galėsi užduoti visus rūpimus klausimus apie studijas ir gyvenimą Vokietijoje!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijų pasirinkimo scenarijus – kodėl rinkausi muzikos studijas užsienyje?

Lapkričio 24 d. 
15:30 
DIANA VERIKAITĖ

Svečiuose: EMILIJA KATAUSKAITĖ, KALBA studentė, BIMM, Popular Music Performance studentė, dainininkė ir dainų autorė MusicHall Beirut

Karjera – ilgas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis, tačiau beprotiškai įdomus procesas. Vieno teisingo atsakymo, kada reiktų galvoti apie karjerą – nėra. Tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams, tiek darbo jau paragavusiems asmenims, tiek būsimiems senjorams šis klausimas yra aktualus. Sudalyvaukite šiame susitikime ir sužinokite, kokias užduotis turime atlikti skirtingu gyvenimo etapu, kad karjeros pasirinkimas būtų sėkmingas!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtuali diena su Didžiosios Britanijos universitetais

Lapkričio 23 d. 

Eve
Anglia Ruskin University 
 15:00 

Žiūrėk webinar‘ą ir sužinok viską apie Anglia Ruskin universiteto studijų programas, finansavimą ir stipendijas. Universiteto atstovė taip pat papasakos apie apgyvendinimo galimybes bei gyvenimą Kembridžo ir Chelmsfordo studentų miesteliuose!

 

Mikaela
University of Derby
 15:30 

Webinar‘o metu išgirsite apie universitetą, įsikūrusį pačioje Anglijos širdyje, ir studentų gyvenimą Derbyje. Universiteto atstovė papasakos apie studijų programas ir įstojimo galimybes 2021-aisiais metais.

 

Ryan
Bucks New University
 16:00 

Rinkis greičiausią kelia diplomo link su pagreitinta paruošiamųjų ar pirmųjų studijų metų programa! Mokymus pradėsi sausį, o juos užbaigsi liepą, po jų būsi pilnai pasiruošęs tolimesniam mokymuisi.

 

Andrew
University of Essex
 16:30 

Prisijunkite į virtualią diskusiją, kurioje kartu su Andrew aptarsite, kodėl turėtumėte studijuoti Didžiojoje Britanijoje, kokį poveikį dėl „Brexit“ ar „Covid“ jaučia „Essex“ ir kaip universiteto bendruomenė prisitaikė prie šių aplinkybių.

 

Lars
London Metropolitan University 
 17:00 

London Metropolitan universitetas siūlo daugybę studijų programų, apie kurias Jums papasakos universiteto atstovė. Prisijunkite į virtualų susitikimą ir sužinokite viską apie stojimo reikalavimus, patį

 

Linda
De Montfort University 
 17:30 

Virtualaus susitikimo metu bus pristatytos magistrantūros studijos, prasidėsiančios jau sausį. Taip pat išgirsite apie bakalauro studijų programas Didžiojoje Britanijoje, kurios prasidės sausio ir balandžio mėnesiais. Šiuose priėmimų etapuose gali dalyvauti ir 11 klasių baigę moksleiviai.

Kokiame amžiuje galvoti apie vaiko karjerą?

Lapkričio 19 d. 
18:00 
RYTIS JURKĖNAS

Karjera – ilgas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis, tačiau beprotiškai įdomus procesas. Vieno teisingo atsakymo, kada reiktų galvoti apie karjerą – nėra. Tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams, tiek darbo jau paragavusiems asmenims, tiek būsimiems senjorams šis klausimas yra aktualus. Sudalyvaukite šiame susitikime ir sužinokite, kokias užduotis turime atlikti skirtingu gyvenimo etapu, kad karjeros pasirinkimas būtų sėkmingas!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus workshop′as: pasiruošk darbų portfolio stojimui į užsienio universitetus (anglų kalba)

Lapkričio 17 d. 
15:30 
 ROBERTA PAŠKEVIČIŪTĖ

Svečiuose: University for the Creative Arts atstovas

Ar ruošiesi studijuoti specialybes, susijusias su menu? Ar esi girdėjęs, kad studijų stojimo metu bus reikalingas tavo darbų portfolio? Kas tai? Kaip jį paruošti? Nuo ko pradėti? Atvyk į šį workshop‘ą ir „step by step“ sužinosi viską apie meninės pakraipos studijas bei kaip joms pasiruošti. Workshop’o svečias – University for the Creative Arts – pasidalins savo stojimo į dizaino studijas patirtimi, duos portfolio paruošimo patarimų ir rekomendacijų.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Aplankyk Falmouth universitetą neišėjęs iš namų!

Lapkričio 16 d. 
15:00 
LUKAS VAIČIULIS

Kviečiame jus sudalyvauti webinare, kurio metu, Didžiojoje Britanijoje esantis universitetas Falmouth, kartu su KALBA dalyviams praves virtualų turą po savo universitetą. Turėsite galimybę virtualiai pasivaikščioti viename gražiausių Anglijos miestų, pamatyti du universitetui priklausančius miestelius, jų patalpas, auditorijas, miesto centrą ir nuostabius paplūdimius! Nors šiuo laikotarpiu keliauti sudėtinga, šis renginys Jums tikrai padės pajusti ką reiškia studijuoti Didžiojoje Britanijoje ir Falmouth universitete! Po virtualaus turo į visus dalyvių klausimus apie studijas Falmouth universitete atsakys šio universiteto alumni Gosia Jaracz

Mados studijos, praktika, darbas Londone: sunkumai ir fainumai

Lapkričio 10 d. 
15:30 
NERIJUS LEŠKYS

Svečiuose: KATRINA KNIZIKEVIČIŪTĖ, KALBA Alumnai, Middlesex university London, BA (honours) Fashion Design absolventė, Mados dizainerė, kūrybos direktorė, BAJORAS bespoke įkūrėja, stilistė ir modelis

Virtualaus susitikimo metu sužinosi esminius dalykus apie mados studijas: ko reikia, norint jas pradėti, ir, žinoma, koks gyvenimas laukia, įsiliejus į šių studijų pasaulį! Jame taip pat dalyvaus ir Fashion Design studijų Middlesex universitete absolventė Katrina, kuri iš pirmų lūpų papasakos apie savo patirtį ir studijas Londone.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus workshop′as: pasitikrink, ar išlaikytum IELTS egzaminą

Lapkričio 5 d. 
15:30 
EGLĖ KAZLAUSKIENĖ

Workshop’o metu galėsi įvertinti savo anglų kalbos žinias ir gebėjimus. Taip pat gausi naudingų praktinių patarimų, kurie padės dar geriau išlaikyti IELTS egzaminą! Nepraleisk šios galimybės!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Būk užtikrintas, rinkdamasis sau tinkamiausią studijų kryptį

Lapkričio 3 d. 
15:30 
 
RENATA ŠKIMELIENĖ

Studijų pasirinkime svarbus kiekvienas žingsnis, jei nori rasti tinkamiausią variantą sau. Online susitikimo metu Renata padės suprasti, kaip pasitikrinti, ar studijų kryptį pasirinkai nuosekliai ir pamatuotai. Jeigu nori suprasti, kokius žingsnius reikia atlikti, norint tikslingai pasirinkti studijų kryptį, dalyvauk šiame susitikime!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Kodėl pasirinkau kulinarijos studijos užsienyje?

Spalio 29 d. 
15:30 
ROKAS LUKOŠAITIS

Svečiuose: ROKAS VASILIAUSKAS, KALBA Alumnai, University of Derby, Profesional Culinary Arts absolventas, Baltic Nordic Guide pripažintas šefas, Baltic Food Republic, mėsinės „Muu“ vadovas

Virtualaus susitikimo metu University of Derby, Profesional Culinary Arts absolventas Rokas papasakos apie savo kulinarinę kelionę: nuo studijų užsienyje pasirinkimo iki Baltic Nordic Guide pripažinimo ir Baltic Food Republic, mėsinės „Muu“ vadovo pareigų. Sudalyvaukite ir atraskite savo įkvėpimą kulinarinėms kelionėms!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus susitikimas: LAST CALL studijos Didžiojoje Britanijoje

Spalio 27 d. 
15:30 
NERIJUS LEŠKYS

Svečiuose: KAROLINA GRIŠKUTĖ,  KALBA studentė, University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production studentė, Jazz vokalistė

Susitikimo metu sužinosi, kada, kaip ir kodėl pasikeis stojimai į Didžiosios Britanijos universitetus! Šie metai yra paskutinė galimybė “įšokti į nuvažiuojantį traukinį” ir, pasinaudojant puikiomis finansavimo galimybėmis, įgyti išsilavinimą valstybėje, turinčioje vieną geriausių švietimo sistemų pasaulyje. Susitikimo metu svečiuosis KALBA studentė Karolina, kuri šiuo metu studijuoja University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production. Sudalyvauk ir sužinok visas naujienas apie stojimus į Didžiosios Britanijos universitetus iš pirmų lūpų!

Peržiūrėti webinar′ą

Diena su Olandijos universitetais

Spalio 26 d. 

Gabija ir Anneke
Hanze University of Applied Sciences Groningen 
 15:00 

Mes studijuojame ir dirbame Hanze universitete. Gabija yra rinkodaros vadybos ketvirtakursė, o Anneke dirba įdarbinimo ir studijų konsultante universitete. Nekantraujame susitikti su tavimi webinar‘e, kuriame išgirsi apie Hanze univeristetą, tarptautines programas ir aukštos kokybės studijas bei apie Groningeno miestą.

Petra
NHL Stenden University of Applied Sciences 
 15:30 

Studijos NHL Stenden universitete – nauja ir įdomi patirtis. Studentai yra skatinami ne tik išsakyti savo nuomonę, bet ir imtis iniciatyvos kuriant saugią mokymosi patirtį, kurioje vertinamas kitoks požiūris. NHL studentai nedidelėse grupėse atlieka užduotis, su kuriomis susidurs dirbdami. Jei nori sužinoti, kokią naudą iš šių užduočių gauna studentai, prisijunk prie mūsų pristatymo! Webinar‘o eigoje į visus Tau rūpimus klausimus atsakys vienas iš NHL studentų.

Marissa ir Andrius
Rotterdam Business School 
 16:00 

Prisijunk pri webinar‘o ir sužinok daugiau apie tarptautines verslo studijas Roterdamo verslo mokykloje. Ar esi pasirengęs tapti verslininku?

Sharon 
Vrije Universiteit Amsterdam 
 16:30 

Per šį webinar‘ą sužinosi daugiau apie Vrije universitetą Amsterdame. Mes tau papasakosime apie studentų gyvenimą Amsterdame, kaip aplikuoti, kokie yra priėmimo reikalavimai, apgyvendinimo sąlygos ir dar daugiau!

Leo ir Andrius
Fontys University of Applied Sciences 
 17:00 

Studijuok Fontys universitete ir pradėk savo karjerą Olandijoje. Fontys siūlo net 23 bakalauro studijų programas skirtingose srityse: sveikatos priežiūra, informacinės technologijos, inžinerija, logostika, verslas, rinkodara ir menai.

Liz
Radboud University 
 17:30 

Radboud universitetas webinar‘o meu papasakos viską, ką reikia žinoti apie studijas Olandijoje, Neimegeno miestą ir, žinoma, apie patį universitetą!

Virtualus susitikimas: rinkis bakalauro studijas Olandijoje

Spalio 22 d. 
15:30 
DIANA VERIKAITĖ

Svečiuose: GABIJA PETRAUSKAITĖ, KALBA studentė, Hanze University of Applied Science, Marketing Management

Susitikimo metu sužinosi, kodėl verta rinktis studijas Olandijoje. Multikultūrinė aplinka, daugiau kaip 2100 studijų programų anglų kalba, galimybė gauti studijų stipendiją, derinti darbą ir studijas bei dar daug privalumų, kurie laukia jūsų. Susitikimo metu svečiuosis KALBA studentė Gabija, Hanze University of Applied Science, Marketing Management. Galėsi užduoti visus rūpimus klausimus apie studijas ir gyvenimą Olandijoje!

Peržiūrėti webinar′ą

Virtualus susitikimas: FINAL CALL finansuojamos studijos Didžiojoje Britanijoje

Spalio 20 d. 
15:30 
PAULIUS JAKUITIS

FINAL CALL! 2021 metų pavasaris/vasara yra paskutinis šansas pasinaudoti galimybe ir gauti studijų JK finansavimą. Nesijaudink. Sudalyvauk šiame susitikime ir sužinok visas naujienas iš KALBOS studijų užsienyje ekspertų, kurie tau pagelbės visais stojimo klausimais ir už tave užpildys reikalingus dokumentus.

Peržiūrėti webinar′ą

Virtuali karjeros pamoka: kaip pasirinkti specialybę?

Spalio 15 d. 
15:30 
RYTIS JURKĖNAS

Į kokius tris pagrindinius klausimus reiktų atsakyti SAU renkantis specialybę? Kaip sužinoti, kad ta specialybė TAU tinka? Sudalyvauk virtualioje pamokoje ir sužinok!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Virtualus workshop′as: pasirašyk motyvacinį laišką

Spalio 13 d. 
15:30 
AISTĖ RIMKUTĖ

Svečiuose: DEIMANTĖ VAIDILIAUSKYTĖ, KALBA Alumnai, University of Northampton, BA Social and Community Development absolventė, „Maisto Bankas“ koordinatorė

Kyla klausimas, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, atitinkantį užsienio aukštųjų mokyklų keliamus reikalavimus? Dalyvauk workshop’e, ir Aistė padės susitvarkyti su šia užduotimi. Galėsi pasirašyti savo unikalų motyvacinį laišką, gauti rekomendacijų, o KALBOS studijų užsienyje koordinatorių komanda su malonumu pataisys jį ir duos patarimų. Workshop’o svečias – KALBA alumnė Deimantė – pasidalins savo patirtimi ir motyvacinio laiško subtilumais.

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Tarptautiniai anglų kalbos egzaminai. Kokie jie? Kam jie?

Spalio 8 d. 
15:30 
JŪRATĖ MATEIKAITĖ

Online susitikimo metu Jūratė papasakos, kokie būna tarptautiniai egzaminai. Atsakys į klausimus: kaip išsirinkti sau tinkamiausią tarptautinį egzaminą, kodėl ir kada verta jį laikyti?

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijų kalendorius

Spalio 6 d. 
15:30 
AISTĖ RIMKUTĖ

Workshop’o metu kartu sudarysime dvyliktoko „TO DO LIST“ ir detaliai aptarsime kiekvieną studijų planavimo etapą: kada ir kaip teisingai pasirinkti specialybę, surinkti visus reikalingus dokumentus, užpildyti finansavimo prašymą, kada laukti universiteto patvirtinimo ir kt. Nepraleisk progos susiplanuoti SAVO studijų kalendorių!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Nuo atsitiktinių studijų užsienyje iki garsiausio Lietuvos garsenybių fotografo titulo

Spalio 1 d. 
15:30 
ROKAS LUKOŠAITIS

Svečiuose: DAINIUS ŠČIUKA, KALBA Alumnai, University of Portsmouth, Photography absolventas, žymus Lietuvos fotografas, Ščiuka Studio įkūrėjas

Kodėl verta rinktis fotografijos studijas užsienyje? Kokie privalumai tavęs laukia? University of Portsmouth absolventas, žymus Lietuvos fotografas Dainius Ščiuka papasakos savo sėkmės istoriją. Kada jo gyvenime atsirado fotografija, kaip jis pasiryžo siekti šios svajonės ir kas jį atvedė prie studijų užsienyje pasirinkimo? Sudalyvauk ir pasisemk įkvėpimo savo sėkmės istorijai!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą

Studijos Europoje anglų kalba: misija įmanoma!

Rugsėjo 29 d. 
15:30 
NERIJUS LEŠKYS

Aukštojo mokslo galimybės užsienyje vis keičiasi. Gerai, kad KALBA turi visus atsakymus ir gali jums padėti. Susitikimo metu aptarsime Lietuvos moksleivių galimybes studijuoti Europoje anglų kalba. Susitikimo pabaigoje atsakysime į visus rūpimus klausimus Q&A sesijoje, tad nepraleisk progos ir atrask savo galimybes studijuoti Europoje kartu su KALBA!

PERŽIŪRĖTI WEBINAR′Ą