ARTIMIAUSIAS WEBINARAS: RUGS. 29 D.

Studijų pasirinkimas: MISIJA ĮMANOMA

Studijų pasirinkimas yra sudėtingas procesas. Norint sėkmingai pasirinkti studijų kryptį, karjerą reikia atlikti visą aibę žingsnių. Reikia pažinti save, žinoti kokios iš viso yra studijų kryptys, atsirinkti įdomias, tinkamas, apsvarstyti, kur geriausios kokybės studijos. Taip pat, reikia skirti dėmesio egzaminams, o jei priimsite sprendimą studijuoti užsienyje: dar ir pasirengti IELTS’ams. Ilgai neieškok atsakymų į visus šiuos klausimus – sudalyvauk KALBOS webinar’uose ir sužinosi reikalingą info vienoje vietoje. Jo metu savo sričių profesionalai pasidalins sukauptomis žiniomis, duos vertingų patarimų ir atsakys į visus TAVO klausimus. 

Trumpai:

Prenumeruok naujienas ir vietoj to, kad skaitytum, kaip teisingai pasirinkti studijų kryptį, galėsi pažiūrėti video ir jų metu užduoti savo klausimus.

 

Studijų pasirinkimas: Misija Įmanoma

Žemiau rasi artimiausią mėnesį suplanuotų webinar’ų, workshop’ų ir pokalbių datas ir išsamesnę informaciją apie juos. Neapsigauk: tai nėra visos šio webinar’ų ciklo temos: projektas vyks visus mokslo metus, tad sek naujienas Facebook, Instagram ir nepraleisk tau įdomiausių temų. Žinoma, gali tiesiog prenumeruoti naujienas. Pliusai: atsiųsime tau priminimus apie artėjančius renginius, nuorodas į praėjusių įrašus ir būsimų anonsus.

PROGRAMA

Studijos Europoje anglų kalba: misija įmanoma!

Rugsėjo 29 d. 
15:30 
NERIJUS LEŠKYS

Aukštojo mokslo galimybės užsienyje vis keičiasi. Gerai, kad KALBA turi visus atsakymus ir gali jums padėti. Susitikimo metu aptarsime Lietuvos moksleivių galimybes studijuoti Europoje anglų kalba. Susitikimo pabaigoje atsakysime į visus rūpimus klausimus Q&A sesijoje, tad nepraleisk progos ir atrask savo galimybes studijuoti Europoje kartu su KALBA!

Registruokis į webinar′ą

Nuo atsitiktinių studijų užsienyje iki garsiausio Lietuvos garsenybių fotografo titulo

Spalio 1 d. 
15:30 
ROKAS LUKOŠAITIS

Svečiuose: DAINIUS ŠČIUKA, KALBA Alumnai, University of Portsmouth, Photography absolventas, žymus Lietuvos fotografas, Ščiuka Studio įkūrėjas

Kodėl verta rinktis fotografijos studijas užsienyje? Kokie privalumai tavęs laukia? University of Portsmouth absolventas, žymus Lietuvos fotografas Dainius Ščiuka papasakos savo sėkmės istoriją. Kada jo gyvenime atsirado fotografija, kaip jis pasiryžo siekti šios svajonės ir kas jį atvedė prie studijų užsienyje pasirinkimo? Sudalyvauk ir pasisemk įkvėpimo savo sėkmės istorijai!

Registruokis į webinar′ą

Studijų kalendorius

Spalio 6 d. 
15:30 
AISTĖ RIMKUTĖ

Workshop’o metu kartu sudarysime dvyliktoko „TO DO LIST“ ir detaliai aptarsime kiekvieną studijų planavimo etapą: kada ir kaip teisingai pasirinkti specialybę, surinkti visus reikalingus dokumentus, užpildyti finansavimo prašymą, kada laukti universiteto patvirtinimo ir kt. Nepraleisk progos susiplanuoti SAVO studijų kalendorių!

Registruokis į webinar′ą

Tarptautiniai anglų kalbos egzaminai. Kokie jie? Kam jie?

Spalio 8 d. 
15:30 
JŪRATĖ MATEIKAITĖ

Online susitikimo metu Jūratė papasakos, kokie būna tarptautiniai egzaminai. Atsakys į klausimus: kaip išsirinkti sau tinkamiausią tarptautinį egzaminą, kodėl ir kada verta jį laikyti?

Registruokis į webinar′ą

Virtualus workshop′as: pasirašyk motyvacinį laišką

Spalio 13 d. 
15:30 
AISTĖ RIMKUTĖ

Svečiuose: DEIMANTĖ VAIDILIAUSKYTĖ, KALBA Alumnai, University of Northampton, BA Social and Community Development absolventė, „Maisto Bankas“ koordinatorė

Kyla klausimas, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką, atitinkantį užsienio aukštųjų mokyklų keliamus reikalavimus? Dalyvauk workshop’e, ir Aistė padės susitvarkyti su šia užduotimi. Galėsi pasirašyti savo unikalų motyvacinį laišką, gauti rekomendacijų, o KALBOS studijų užsienyje koordinatorių komanda su malonumu pataisys jį ir duos patarimų. Workshop’o svečias – KALBA alumnė Deimantė – pasidalins savo patirtimi ir motyvacinio laiško subtilumais.

Registruokis į webinar′ą

Virtuali karjeros pamoka: kaip pasirinkti specialybę?

Spalio 15 d. 
15:30 
RYTIS JURKĖNAS

Į kokius tris pagrindinius klausimus reiktų atsakyti SAU renkantis specialybę? Kaip sužinoti, kad ta specialybė TAU tinka? Sudalyvauk virtualioje pamokoje ir sužinok!

Registruokis į webinar′ą

Virtualus susitikimas: FINAL CALL finansuojamos studijos Didžiojoje Britanijoje

Spalio 20 d. 
15:30 
PAULIUS JAKUITIS

FINAL CALL! 2021 metų pavasaris/vasara yra paskutinis šansas pasinaudoti galimybe ir gauti studijų JK finansavimą. Nesijaudink. Sudalyvauk šiame susitikime ir sužinok visas naujienas iš KALBOS studijų užsienyje ekspertų, kurie tau pagelbės visais stojimo klausimais ir už tave užpildys reikalingus dokumentus.

Registruokis į webinar′ą

Virtualus susitikimas: rinkis bakalauro studijas Olandijoje

Spalio 22 d. 
15:30 
DIANA VERIKAITĖ

Svečiuose: GABIJA PETRAUSKAITĖ, KALBA studentė, Hanze University of Applied Science, Marketing Management

Susitikimo metu sužinosi, kodėl verta rinktis studijas Olandijoje. Multikultūrinė aplinka, daugiau kaip 2100 studijų programų anglų kalba, galimybė gauti studijų stipendiją, derinti darbą ir studijas bei dar daug privalumų, kurie laukia jūsų. Susitikimo metu svečiuosis KALBA studentė Gabija, Hanze University of Applied Science, Marketing Management. Galėsi užduoti visus rūpimus klausimus apie studijas ir gyvenimą Olandijoje!

Registruokis į webinar′ą

Virtualus susitikimas: LAST CALL studijos Didžiojoje Britanijoje

Spalio 27 d. 
15:30 
NERIJUS LEŠKYS

Svečiuose: KAROLINA GRIŠKUTĖ,  KALBA studentė, University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production studentė, Jazz vokalistė

Susitikimo metu sužinosi, kada, kaip ir kodėl pasikeis stojimai į Didžiosios Britanijos universitetus! Šie metai yra paskutinė galimybė “įšokti į nuvažiuojantį traukinį” ir, pasinaudojant puikiomis finansavimo galimybėmis, įgyti išsilavinimą valstybėje, turinčioje vieną geriausių švietimo sistemų pasaulyje. Susitikimo metu svečiuosis KALBA studentė Karolina, kuri šiuo metu studijuoja University of the West of England – UWE Bristol, Media and Cultural Production. Sudalyvauk ir sužinok visas naujienas apie stojimus į Didžiosios Britanijos universitetus iš pirmų lūpų!

Registruokis į webinar′ą

Kodėl pasirinkau kulinarijos studijos užsienyje?

Spalio 29 d. 
15:30 
ROKAS LUKOŠAITIS

Svečiuose: ROKAS VASILIAUSKAS, KALBA Alumnai, University of Derby, Profesional Culinary Arts absolventas, Baltic Nordic Guide pripažintas šefas, Baltic Food Republic, mėsinės “Muu” vadovas

Virtualaus susitikimo metu University of Derby, Profesional Culinary Arts absolventas Rokas papasakos apie savo kulinarinę kelionę: nuo studijų užsienyje pasirinkimo iki Baltic Nordic Guide pripažinimo ir Baltic Food Republic, mėsinės “Muu” vadovo pareigų. Sudalyvaukite ir atraskite savo įkvėpimą kulinarinėms kelionėms!

Registruokis į webinar′ą

Webinar’ų sąrašą pildome kas dvi savaites: sekite naujienas!

WEBINAR’Ų CIKLO DRAUGAI IR PARTNERIAI