fbpx
Home / Studijos užsienyje / Studijų užsienyje mitai

GRIAUNAME MITUS APIE STUDIJAS UŽSIENYJE!

Domina galimybė įgyti aukštos kokybės išsilavinimą ir praleisti pačius nuostabiausius studijų metus užsienyje, tačiau girdėjai daug įvairių pasisakymų apie studijas užsienyje? Susimąstei, ar tikrai visa informacija, kurią girdėjai, yra teisinga ir patikima?

Pats laikas griauti įvairius apkerpėjusius ir naujai atsiradusius mitus bei netikslią informaciją apie studijas užsienyje, kuri trukdo jauniems ir perspektyviems žmonėms, kaip Tu, nuvyti šalin baimes ir priimti teisingą sprendimą dėl savo ateities.

Spausk ant paveikslėlių ir peržiūrėk nuotaikingus vaizdo klipukus, kuriuose be pasigailėjimo skaldome studijų D. Britanijoje, Danijoje ir Olandijoje mitus vieną po kito it kokias malkas.

Jeigu Tu turi mitą, kurį nori sugriauti, susisiek su mumis,  ir mes padėsime paneigti mitą bei išsklaidyti tavo abejones.

Turi klausimų? Susisiek su artimiausio filialo studijų užsienyje konsultantu ir ateik į nemokamą konsultaciją. Pakalbėsime apie specialybės pasirinkimą, universitetų programas bei tavo norus ir svajones.

Studijos Danijoje
Studijos Olandijoje
Studijos Didžiojoje Britanijoje
kas gali studijuoti užsienyje
kaip pildyti stojimo dokumentus
BREXIT
ar galima dirbti studijuojant
kalbejimas užsienio kalba
paskaitos
ar reikia IELTS
universitetų pagalba
stojimo pokalbis