fbpx
Home / „Studijos 2020“

 

„Studijos 2020“

 

,,Studijos 2020“

Mes – oficialus parodos studijų ir karjeros partneris!

Apsilankyk parodoje „Studijos 2020“ ir gauk sprendimus SAVO ateičiai! Čia sutik skirtingų universitetų atstovus, sužinok viską apie karjeros pasirinkimą ir studijas užsienyje iš pirmų lūpų! Klausyk įkvepiančių pranešimų, dalyvauk NEMOKAMOSE studijų konsultacijose ir karjeros modeliavimo dirbtuvėse, workshop‘uose! Atsikvėpk nuo įspūdžių gausos, pasikrauk energijos ir gerų emocijų „3×3 krepšinio turnyre“!

Užsienio universitetai

Šiais metais į parodą atvyksta rekordinis skaičius užsienio universitetų! 3 salėje sužinok viską apie studijų užsienyje programas, finansavimą, stipendijas ir kt.

Universitetų sąrašas>>

NEMOKAMOS karjeros modeliavimo dirbtuvės

Ar gali įvardinti savo stipriąsias savybes, gabumus ir gebėjimus? Ar žinai, kuri specialybė ar karjeros kelias tau yra tinkamiausi? Ateik į dirbtuves ir įgyk reikiamų žinių ir patarimų.

Sužinok daugiau>>

„3x3 krepšinio turnyras“

Atsikvėpk nuo įspūdžių gausos, pasikrauk energijos ir gerų emocijų –  dalyvauk KALBOS ir University of Worcester„3×3 krepšinio turnyre“!

Sužinok daugiau apie turnyrą>>

UNIKALUSIS AŠ erdvė

Čia vyks susitikimai ir workshop‘ai su KALBA studijų koordinatoriais. Diskutuok, atlik praktines užduotis, o mes atsakysime į visus su studijomis ir karjera susijusius klausimus!

Rinkis workshop‘ą>>

Įkvepiantys pranešimai

Parodos metu kviečiame tave pasiklausyti įkvepiančių pranešimų, padėsiančių atrasti motyvacijas, geriau pažinti save, savo karjeros kelią.

Programa >>

Mokytojų kambarys

Kviečiame visus Lietuvos mokytojus į mokytojų kambaryje vyksiančius pristatymus ir seminarus!

 Plačiau >>

Studijų ir karjeros pasirinkimo centras

1 salėje ieškok erdvės norintiems daugiau sužinoti apie tinkamą karjeros kelio pasirinkimą. Ateik į įvadinę studijų ir karjeros konsultaciją, gauk patarimus apie pirmus karjeros žingsnius.

Karjeros pasirinkimas>>

Tarptautinių egzaminų ir kalbų kursų centras

5 salėje ieškok erdvės, kurioje KALBOS komanda padės pasirinkti tinkamą tarptautinį egzaminą ir rekomenduos, kaip geriausiai jam pasiruošti.

Tarptautiniai egzaminai>>

Nuolaidos parodos metu!

Atvyk į bet kurį KALBOS stendą, registruokis ir pasinaudok galimybe įsigyti edukacines paslaugas su nuolaidomis!

Gaudyk nuolaidas ir tobulėk!  

Paroda „Studijos“ kasmet pritraukia lankytojus informacijos gausa, kūrybiška ir dinamiška aplinka. Parodos metu jauni žmonės skatinami domėtis studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, bendrauti su įvairių universitetų atstovais. Paroda taip pat didina motyvaciją siekti išsilavinimo trokštamoje srityje, o jei nežinoma, kokia tai sritis – kviečiama domėtis, pateikiama įrankių, padedančių išsiaiškinti tinkančią ir patinkančią studijų sritį ir realizuoti save kaip asmenybę.

Specialūs pasiūlymai tik parodos metu!

Nuolaidos „Studijos 2020“ parodos metu LITEXPO
LITEXPO parodos ,,Studijos 2020“ žemėlapis

Nežinai, nuo ko pradėti?

Galvoji, kad būtų visai neblogai sužinoti daugiau apie savo galimybes studijuoti užsienyje, bet nežinai, nuo ko pradėti ir kokius klausimus mums užduoti? Būtent taip ir rašyk užklausoje: „Nežinau, nuo ko pradėti“.

Turi klausimų, pasiūlymų, nori tapti renginio draugu, savanoriu? Susisiek su mumis!
Mes esame atviri visoms bendradarbiavimo formoms, kurios skatina nuolatinį tobulėjimą ir vertės kūrimą Lietuvos žmonėms.

Praėjusių parodų akimirkos