Home / „Studijos 2020“ / NEMOKAMAS karjeros modeliavimo dirbtuvės

Visus „STUDIJOS 2020“ dalyvius kviečiame į NEMOKAMAS karjeros modeliavimo dirbtuves!

Ar gali įvardinti savo stipriąsias savybes, gabumus ir gebėjimus? Ar žinai, kuri specialybė ar karjeros kelias tau yra tinkamiausi? Ateik į dirbtuves ir įgyk reikiamų žinių ir patarimų.

Galėsi užduoti tau svarbius klausimus dirbtuvių lektoriui, profesionaliam karjeros konsultantui Ryčiui Jurkėnui apie savo gabumų ir gebėjimų pažinimą, studijų krypties pasirinkimą bei sėkmingos karjeros paieškas.

Kam skirtos šios dirbtuvės?

 • Vyresniųjų klasių moksleiviams ir abiturientams;
 • Jaunuoliams ir jų tėvams, kurie domisi studijų pasirinkimu ir karjeros galimybėmis;
 • Mokyklų vadovams, pavaduotojams ugdymui, karjeros konsultantams, mokytojams.

Kada, kur, kelintą valandą?

 • Data: vasario 6 ir 7 dienomis
 • Laikas: 15:00-16:30 val.
 • Vieta: 1 salės renginių erdvė
 • Registracija ir mokymų dalomoji medžiaga: išduodami 30 min. iki dirbtuvių pradžios. Teirautis KALBOS Darnaus žmogaus centro stende (1 salė).

Dirbtuvių metu:

 • Prigimčių ir intelektų teorija

  Susipažinsi su „Daugialypių prigimčių ir intelektų“ teorija, kuri leis giliau pažinti save, savo gabumus ir stipriąsias savybes. Suprasi, kaip įvairios prigimtys ir intelektai pasireiškia tavyje, aplinkiniuose žmonėse ir kaip šis pasireiškimas daro įtaką sprendimams, bendravimui su kitais.

  Prigimčių ir intelektų istorija > Žinių radijo laida apie Prigimtis ir intelektus >

 • Visi esame skirtingi

  Suprasi, kodėl mes visi esame skirtingi ir kaip tai lemia mūsų karjeros pasirinkimus. Pavyzdžiui, jei žmogus labai myli gamtą, jam gali būti sunku suprasti, kaip kiti gali nemylėti gamtos, gyvūnų, jis gali piktintis ar net pykti ant tų kitų žmonių.

 • Alkani tigrai

  Susipažinsi su „Alkanų tigrų“ koncepcija: kas nutinka, kai mes pasirenkame specialybę ne pagal savo prigimtis ir intelektus. Gebėjimai – kaip tigrai. Stipriai išreikšti gebėjimai yra kaip dideli tigrai, kuriems reikia daug „maisto“ –  gebėjimo realizavimo. Pavyzdžiui, labai sportiškam žmogui būtinai reikia judėti, sportuoti, kitaip jis jausis blogai. Mažiems tigrams, žinoma, reikia mažiau maisto.

 • Patarimai kaip nulipdyti savo svajonių karjerą

  Sužinosi, kaip atrasti sau tinkamiausias veiklas, ir gausi patarimų, kaip iš šių veiklų nulipdyti savo svajonių karjerą. Ir, galiausiai, po dirbtuvių išeisi su žiniomis ir patarimais, kurie leis žengti pirmuosius žingsnius link svajonių specialybės atradimo!

Nežinai, nuo ko pradėti?

Galvoji, kad būtų visai neblogai sužinoti daugiau apie savo karjeros pasirinkimą ar galimybes studijuoti užsienyje, bet nežinai, nuo ko pradėti ir kokius klausimus mums užduoti? Būtent taip ir rašyk užklausoje: „Nežinau, nuo ko pradėti“. Dar, kaip dauguma, gali pridėti klausimą „ar tikrai viskas nemokama?“.

Praėjusių parodų akimirkos