fbpx

Studijų užsienyje kalendorius: ar atlikai namų darbus?

Planuoji studijuoti Jungtinėje Karalystėje, Danijoje ar Olandijoje? Ar žinai, ką turi nuveikti iki studijų pradžios? Tuomet atsiversk „Freshmano“ 8–9 psl., kur pamatysi studijų užsienyje kalendorių.

2019 m. sausio 15 d. baigiasi pirmasis stojimų į Didžiosios Britanijos universitetus etapas, tad gruodį vis dar turi laiko apsilankyti studijų užsienyje konsultacijoje ir įveik savo baimes bei išsiaiškink tai, kas iki šiol buvo neaišku. Nepamiršk, kad KALBA studijų užsienyje koordinatoriai konsultuoja ir padeda visais studijų užsienyje klausimais, tau tereikia mums parašyti arba paskambinti. Konsultuojame net septyniuose Lietuvos miestuose, o, prireikus, ir nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom.

Taip pat, jei reikia, pradėk ruoštis IELTS ir CAE egzaminams, užpildyk anglų kalbos spragas – tam vis dar turi laiko.

Nepamiršk, kad gruodžio 18 d. 16 val. Kaune vyks motyvacinio laiško rašymo workshopas, kurio metu KALBA studijų užsienyje koordinatoriai pasidalins patarimais kaip parašyti geriausią motyvacinį laišką. Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos formą rasi čia >>

Neturi „Freshmano“? Nesijaudink, kad tau būtų patogiau, kalendorių įdedame ir čia.

studiju uzsienyje kalendorius

Trūksta informacijos?

REGISTRUOKIS

į NEMOKAMAS studijų užsienyje konsultacijas. Jei nedrąsu, kartu pasikviesk tėvus ar draugus – apie studijas užsienyje papasakosim ir jiems. Konsultuojame ir nuotoliniu būdu (Skype arba Zoom).

PASIKVIESK

studijų užsienyje koordinatorių į savo mokyklą ir jis tau ir tavo draugams papasakos apie studijas užsienyje, pasidalins savo patirtimis ir sugriaus visus studijų užsienyje mitus, kuriuos esate girdėję.