fbpx

Susitikimas su Northumbria University

Renginio data: 2019 m. kovo 12 d. 15 val.
Renginio vieta: Verslo centras „3 Burės“, Lvovo g. 25, Vilnius (Pietinis Įėjimas, 3 aukštas).

Norėtum studijuoti viename moderniausių ir perspektyviausių JK universitetų? Laisvą nuo studijų laiką leisti Newcastle mieste, kuris, beje, patenka į JK miestų, turinčių įdomiausią naktinį gyvenimą, dešimtuką? Pristatome puikią galimybę atvykti į susitikimą su šio Didžiosios Britanijos universiteto atstove ir sudalyvauti seminare lietuvių kalba!

Kovo 12 d. 15 val. Vilniuje lankysis atstovė iš Northumbria University ir moksleiviams papasakos apie gyvenimą Newcastle mieste, universiteto išskirtinumus, studijas šioje šalyje, karjeros perspektyvas ir visą būsimam Northumbria University studentui aktualią informaciją. Kviečiami ir tie, kurie tiesiog nori daugiau sužinoti apie studijas Didžiojoje Britanijoje iš pirmų lūpų, ir tie, kurie renkasi tarp kelių universitetų, vienas kurių yra Northumbria University. Universiteto atstovė atsakys į visus jums kilsiančius klausimus, tad nepraleiskite šios galimybės ir atvykite pasisemti žinių, kurios leis priimti tinkamą sprendimą dėl savo ateities!

Apie universitetą

  • Šis universitetas, atlieka daug mokslinių tyrimų, yra orientuotas į verslą, turi puikią pasaulinę reputaciją dėl akademinės kompetencijos.
  • Tai vienas didžiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, kuriame šiuo metu studijuoja beveik 34 tūkst. studentų.
  • Teikiant paraišką į šį universitetą užtenka anglų k. metinio pažymio B2 lygiu 8 ir daugiau.

Renginys nemokamas, tačiau vietų kiekis ribotas, todėl skubėkite registruotis.

Renginio data: 2019 m. kovo 12 d. 15 val.
Renginio vieta: Verslo centras „3 Burės“, Lvovo g. 25, Vilnius (Pietinis Įėjimas, 3 aukštas).