fbpx

Tapk Coventry University studentu vienai dienai!

Sudalyvauk įdomiuose įvairių studijų krypčių workshop‘uose ir sužinok, kaip vyksta paskaitos viename moderniausių Anglijos universitetų Coventry.

Kas tai?

Ar žinai, kaip vyksta paskaitos Anglijos universitetuose ir kodėl didžioji dalis pasaulio jaunimo renkasi studijas būtent Anglijoje? Kviečiame tave į šaunų renginį, kuriame galėsi vienai dienai pasijusti studentu Anglijos universitete.

2015 m. išrinktas Metų universitetu ir 2016 m. – Moderniausiu universitetu Anglijoje, Coventry University kviečia tave į vienos dienos praktinius užsiėmimus, kurių metu suvoksi, ką reiškia skambi frazė studijos Anglijoje.

Šie seminarai, tai nėra nuobodžios paskaitos, o praktiniai užsiėmimai įvairomis studijų temomis. Visą dieną tavęs laukia smagūs workshop‘ai, komandiniai ir kūrybiniai žaidimai, bendravimas su universiteto atstovais bei klausimai apie studijas Anglijoje ir Coventry University.

Sakome – bus įdomi ir kupina įspūdžių diena su šauniuoju Coventry University!

Kodėl dalyvauti?

  • Renginio metu galėsi praktiškai susipažinti su Coventry University naudojamu mokymo stiliumi: paskaitose skatinamas studentų aktyvumas, inciatyvumas, idėjos ir kūrybiniai situacijų sprendimai.
  • Dalyvausi be galo įdomiuose workshop‘uose, kuriose sužinosi naujų dalykų, patirsi mokymosi Anglijos universitete ypatumus ir labai smagiai bei naudingai praleisi laiką.
  • Stojimai į Anglijos universitetus vyksta iki birželio 30 d., tad visi dvyliktokai dar turi šansą teikti stojimo dokumentus ir Rugsėjo 1-ąją sutikti Anglijos universitete.
  • Puiki nuotaika, begalė naujų bendraminčių, tarptautinė aplinka, naujos žinios, įgūdžiai ir patirtis, kuri pakeis tavo ateitį!

Kas gali dalyvauti?

  • Vienuoliktokai, kuriems įdomu sužinoti apie studijas užsienyje.

  • Dvyliktokai, kurie nori šiais metais pradėti studijuoti užsienyje.

Dvyliktokams dar tikrai nevėlu pateikti stojimo dokumentus į Anglijos universitetus, tad tai puiki proga sužinoti daugiau apie studijas Anglijoje ir susipažinti su šauniuoju Coventry University.

Kada ir kur vyks?

  • Balandžio 20 d.
  • Kaune, Park Inn by Radisson, K. Donelaičio g. 27
  • Balandžio 21 d.
  • Vilniuje, Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20

* Renginio laikai bus patikslinti.

Kas tavęs laukia renginyje?

Renginyje tavęs lauks daug įdomių seminarų ir praktinių užsiėmimų. Visą programą gali rasti čia.

Kaip užsiregistruoti?

Užpildyk žemiau esančią registracijos formą ir užsiregistruok į renginį. Renginys nemokamas!

[cmsmasters_contact_form_sc formname="11146" email="svetaine@kalba.lt, studijuok@kalba.lt" fromname="wordpress"]

Leave a Reply

Your email address will not be published.