fbpx
University of Worcester webinaras lietuviškai

University of Worcester webinaras lietuviškai

Labas, būsimas studente!

Tikimės, kad tavęs neužpuolė žiemiškos ligos ir jautiesi tiesiog puikiai! Jei domiesi studijomis University of Worcester, turime puikių žinių, kurių neturėtum praleisti pro ausis!

Artėjantį pirmadienį (vasario 18 d.), 17 val. Lietuvos laiku, turėsi išskirtinę progą pabendrauti su lietuviais, kurie dirba ir mokosi University of Worcester. Tai reiškia, kad jie papasakos apie gyvenimą ir mokslą Jungtinėje Karalystėje bei pačiame universitete, duos įvairių naudingų patarimų, pasidalins įžvagomis ir kita svarbia informacija. Visų svarbiausia, jie atsakys į visus tavo klausimus, kurių, tikiu, turi tikrai ne vieną.

Webinaro metu turėsi progą pabendrauti su lietuviais Gyčiu ir Monika, kurie dirba ir studijuoja University of Worcester. Dėl šios priežasties visa informacija, kurią gausi, tikrai bus naudinga ir tiesiai iš pirmų lūpų!

REGISTRACIJA BŪTINA

Daugiau informacijos apie University of Worcester universitetą galite rasti čia >>

Kyla klausimų dėl „Brexit“? Neseniai paskelbta svarbi informacija, kad studijų finansavimo sąlygos dėl „Brexit“ 2019-taisiais nesikeičia! Plačiau >>

NEMOKAMOS asmeninės konsultacijos

Domina studijos užsienyje? Rašyk mums klausimus arba registruokis į konsultacijas, kurios vyksta net septyniuose Lietuvos miestuose arba nuotoliniu būdu – Skype arba Zoom (kaip patogiau tau!). Į konsultaciją gali pasikviesti tėvus arba draugus, kurie taip pat domisi studijų užsienyje galimybėmis!