Nauji metai – nauji iššūkiai

Naujus metus daugelis pasitinkam turėdami ilgiausius tikslų sąrašus. Kas juose? Dažniausiai tai pasižadėjimai gyventi sveikiau, pasiekti karjeros aukštumų ar atrasti žmogų, su kuriuo dienos tampa ryškesnės. Jei tai apie jus, turim idėją, kaip šiemet savo sąraše pažymėti kuo daugiau pliusų.

Registruokitės į naujai renkamas užsienio kalbų grupes: norvegų, švedų, rusų, vokiečių ar ispanų – bet kuri iš jų padės patekti į kitą lygį. Netikit? Tada tiesiog įsivaizduokit:

Esat geras specialistas, tačiau yra begalė tokių pat gerų kaip jūs. Bet vieną dieną savo gyvenimo aprašyme įrašote papildomą eilutę – norvegų ar švedų kalba. Nuo tos akimirkos darbdaviai neriasi iš kailio ir siūlo jums aukso kalnus. Kita situacija – pradedat mokytis ispanų kalbos, visa galva pasineriat į tos šalies kultūrą, net atostogauti vykstat į Ispaniją, o ten absoliučiai netikėtai metro sutinkate savo gyvenimo meilę. Ir viskas tik dėl to, kad kažkada sausį ryžotės mokytis naujos užsienio kalbos.

Taip, būtent sausį, nes registruodamiesi į norvegų, švedų, rusų, vokiečių ar ispanų kalbos kursus šį mėnesį gausite 20 Eur. nuolaidą ir dar mokomąją medžiagą dovanų. Bet yra ir daugiau pliusų. Na, kad ir toks, kad galit prisijungti prie bet kurios kitos užsienio kalbos grupės. Beje, jei norite patobulinti anglų kalbos įgūdžius, dabar tam pats geriausias laikas, nes registruojantis į anglų kalbos kursus:

  • Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje gaunate 50 Eur nuolaidą visam kursui;
  • Panevėžyje – 30 Eur nuolaidą;
  • Alytuje ir Marijampolėje – 40 Eur nuolaidą.

Taigi, viskas jūsų rankose – nedelskite. Galbūt kažkas šią sekundę jau pildo registracijos anketą. Pildyk ir tu, nes vietų ir taip nedidelėse kursų grupelėse vis mažėja – jos tirpsta kaip vasarą ant saulės vasarą palikti ledai.