Vasaros stovyklos 2018

Vasaros Stovyklos 2018

Už lango jau vasaros pradžia, o ar vaikų atostogos jau suplanuotos? Jei ne – turime Jums gerų žinių – KALBOJE jūsų laukia edukacinės vasaros stovyklos, kuriose vaikai nei tik pramogaus, bet ir mokysis. Skubame nuraminti, tai tikrai tokios pamokos, į kurias net mažiausieji eis noriai 🙂 Stovyklos metu ne tik mokysimės užsienio kalbų arba karjeros planavimo dalykų – kartu bendrausime, tobulėsime ir augsime emociškai. Taigi, nieko nelaukite, registruokitės jau šiandien!

Dienos stovyklose realiai pažinsime socialinę atsakomybę, sužinosime apie rūpestį silpnesniais ir mokysimės realiai pagelbėti, dirbsime komandoje, kursime ir pristatysime projektus. Druskininkų vasaros stovykloje pasirengsime Kembridžo egzaminams, pramogausime ir turėsime 200% skirtingų veiklų (apie kurias tėveliai po stovyklos girdės visus metus). Karjeros stovykloje sužinosime apie savo prigimtis ir intelektus, mokysimės juos tinkamai išnaudoti, ir jau dabar, su profesionalios psichologės ir karjeros konsultantės pagalba, atrasti savo karjeros kelią ir svajonių profesiją

Edukacinės vasaros stovyklos 2018

Vasaros dienos stovykla vaikams

Skirta 6-12 m. vaikams. Stovykloje lavinamas kūrybinis mąstymas, tobulinama anglų kalba, dalyvaujama išvykose ir ekskursijose.

Plačiau

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Skirta 8-17 m. jaunuoliams. Lavinami projektiniai ir kūrybiniai įgūdžiai, mokomasi anglų kalbos, aktyviai leidžiamas laisvalaikis.

Plačiau

Karjeros stovykla Druskininkuose

Skirta 14-19 m. jaunuoliams. Stovykloje,
remiantis prigimtimis bei intelektais, išsikeliami asmeniniai ir karjeros tikslai.

Plačiau