fbpx

Velykinė nuolaida kalbų kursams!

Achtung! ¡Atención! Внимание!

Pavasarį naujų kalbų mokomės pigiau: užsiregistravę į vokiečių, ispanų, prancūzų, rusų, švedų, danų ir norvegų kalbų kursus iki 04.30 gausite net 15% nuolaidą. Visas sąlygas rasite straipsnio apačioje.

Naujuosius metus pažadame dažniau susitikti su draugais, sveikai maitintis ar dažniau lankyti gimines. Pirmadieniais pradedame sportuoti ar keltis po pirmojo žadintuvo signalo. Taip pat turime gero oro priesaikas, savaitgalio planus ir gimtadienio viltis. O ar dažnai ką nors pasižadate Velykoms?

Pasižadėkite išmokti naujos užsienio kalbos, arba pagilinti jau mokamos žinias. Suprantame, kad tai skamba kaip drąsus iššūkis, bet pagalvokite apie naudas!

nuolaida kalbų kursams
  • Per du-tris mėnesius ženkliai papildysite žinių bagažą. Pradedantieji po kursų gebės kalbėti paprastomis frazėmis, mokės rašybos ir galės pritaikyti pagrindines gramatikos taisykles. Pažengusieji kursuose sieks aukštesnio kalbos mokėjimo lygio. Ar jį pavyko pasiekti parodys po kurso atliekamas testas. Išvardintų kalbų kursai startuoja balandžio ir gegužės mėnesiais, tad jau baigiantis birželiui galėsite džiaugtis naujais užsienio kalbos įgūdžiais!
  • Tapsite konkurencingesni darbo rinkoje. Daugybė darbdavių tikisi, kad būsimas darbuotojas mokės bent dvi užsienio kalbas: vieną – puikiai, o kita bent gebės suprasti skaitomą tekstą. Pasiūlykite darbdaviui daugiau: mokėkite dvi, ar net tris kalbas! Tai itin svarbu tarptautinėse įmonėse. Pavyzdžiui mes neapsakomai džiaugtumėmės puikias latvių, rusų, lietuvių ir pusėtinas anglų kalbos žinias turinčiu kolega.
  • Patirsite daugiau įspūdžių kelionėse. Svečioje šalyje smagu gebėti paklausti kelio ar paprašyti daikto parduotuvėje, užsisakyti maistą restorane tos šalies kalba. Dar smagiau – suprasti, ką ir kaip kalba aplinkiniai, ką sako reklamos ar žurnalų antraštės. Juk kalba – neatsiejama šalies kultūros ir istorijos dalis! Beje, turint bet kokios kalbos pradmenis, pasinerti į ja kalbančią aplinką – puikus būdas išmokti daugiau!
  • Vykdant šį pažadą mūsų kolegos neleis jums pasiduoti! Besišypsantys ir paslaugūs konsultantai, savo darbą puikiai išmanantys dėstytojai ir žinoma, grupės draugai. Juk kartu – visada lengviau. Tik nenusirašinėkit namų darbų – tai nėra laikoma komandiniu darbu.

Nagi, ar jau esate pasiruošę naujam pažadui? Jei taip – raskite tvarkaraščiuose grupę savo mieste ir parašykite mums, kad norite prie jos prisijungti. Tereikia paspausti mygtuką „Pasiteirauti“ prie atitinkamos tvarkaraščio eilutės.

Taisyklės:

  • Pasiūlymas galioja tik suaugusiųjų vokiečių, ispanų, prancūzų, rusų, švedų, danų ir norvegų kalbų kursams grupėse.
  • Pasiūlymas galioja registruojantis ir sumokant visą kurso kainą iki 04.30.
  • Pasiūlymas galioja visiems kursams, kurie jau yra prasidėję (kurso statusas – „galima prisijungti“) arba startuoja balandžio, gegužės mėnesiais.

Sėkmės pamokose!