fbpx
Home / Paslaugos verslo klientams / Kompetencijų vaučeriai

Paraiškos priimamos tik iki kovo 24 d.

Kompetencijų vaučeriai

Gaukite 80% kompensaciją kalbų kursams savo įmonei

Europos socialinis fondas suteikia subsidijas kalbų kursams, tad kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir išmokti užsienio kalbų su „KALBA“. Norite sužinoti daugiau? Palikite savo telefono numerį: su Jumis susisieks vadybininkas ir suteiks išsamią informaciją.

  Niekam ne paslaptis, kad verslo aplinkoje būtina mokėti bent vieną užsienio šalies kalbą, o užimant aukštesnes pareigas, neretai neužtenka ir poros. Kodėl? Daugėja užsienio kapitalo įmonių, Lietuvos įmonės bendradarbiauja su užsienio partneriais. Galų gale – dažnai produkcijos aprašymai, informacija apie pasaulines rinkos tendencijas visų pirma pasirodo ne lietuviškuose portaluose.

  Taigi, savaime suprantama, kad mokėti kalbas – reikia.

  Darbdaviai šiuo metu turi puikią progą auginti savo darbuotojų kalbines kompetencijas, pasinaudodami „Kompetencijų vaučeriais“. Kas tai? Tai negrąžintina subsidija, kuri suteiks įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją bei geriau prisitaikyti prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų. Priemonė suteiks galimybę įmonėms gauti paramą dirbančiųjų mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga.

  Taip, supratote teisingai: Europos socialinis fondas suteikia iki 80% vertės subsidijas kalbų kursams.

  Taigi, kviečiame pasinaudoti šia proga ir pradėti mokytis įvairių užsienio kalbų su KALBA.

  Mes dirbame jau 26-erius metus, esame įsikūrę net aštuoniuose Lietuvos miestuose. KALBOJE turime kokybės vadovus, kurie užtikrins, kad bet kuriame filiale įgytos žinios bus vienodos vertės.

  Įmonėms suteikiama net iki 80% kompensacija.

  [wp-team-slider category=“3558″ design=“design-1″ slides_column=“4″ slides_scroll=“1″ popup=“false“ dots=“false“]