fbpx
Home / Paslaugos verslo klientams / Verslui apie mus

Apie mus

Nuo 1993 m. balandžio 1 d.

1993 m. veiklą pradėjusi edukacinė bendrovė „KALBA“ šiandien turi daugiau nei 200 aukštos kvalifikacijos patyrusių specialistų personalą septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje. Visa istorija >>

Misija

Dėl ko mes esame?

Mes esame tam, kad padėtume Lietuvai ir Jums pakeisti savo ateitį, pasiūlydami edukacines paslaugas, apimančias sąmoningą žinių įsisavinimą ir leidžiančias Jums tobulėti visą gyvenimą.

Vizija

Kokie mūsų tikslai?

Kiekvienais metais Lietuva tampa vis geresne šalimi gyventi, nes daugėja žmonių, kurie mokosi užsienio kalbų, studijuoja (užsienyje) bei sąmoningai siekia tobulėti visą gyvenimą, taip didindami intelektualinį, puoselėdami emocinį, socialinį kapitalą ir savivertę.

„KALBA“ padeda jūsų verslui siekti geresnių rezultatų.

Jau 26 metus organizuojame klientų siekius atitinkančius įvairių kalbų kursus. Įdarbiname tik itin kompetentingus dėstytojus ir naudojame efektyvias kalbų mokymo metodikas. Kursų kokybę užtikrina mūsų kokybės vadovė. Būtent dėl kokybės mūsų paslaugas renkasi tiek smulkaus ir vidutinio, tiek stambaus verslo įmonės.

Paslaugų pakete turime ne tik kalbų kursus: kviečiame pasidomėti anglų kalbos dienos stovyklomis. Parengiame specialius pasiūlymus darbuotojų atžaloms. Kaina priklauso nuo susirenkančios grupės dydžio.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Atsižvelgiame į kliento poreikius, mokymosi tikslus ir užimtumą.
  • Esame lankstūs: kursai vyksta „KALBA“ arba įmonės patalpose klientui patogiu metu.
  • Siūlome platų kalbų bei specializacijų pasirinkimą.
  • Turime daugiau nei 200 kvalifikuotų dėstytojų komandą.
  • Dirbame pagal „3P” metodiką.

Mumis Pasitiki