Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

8 ANGLŲ KALBOS STOVYKLŲ PRIVALUMAI

Stovyklų privalumai

Pasidalinkite įrašu

Drąsiai sakome – anglų kalbos mokymasis pasirinktoje Anglijos stovykloje yra be galo įdomi, smagi ir turtinanti patirtis. Tikime, jog kiekvienas paauglys turėtų bent kartą nuvykti į tokią stovyklą ir patirti pačius nuostabiausius įspūdžius. Neretai tėvai bijo siųsti paauglius vienus į tokias keliones, tačiau nėra dėl ko jaudintis, nes stovyklų privalumai atperka visas abejones. Įsitikinkite patys!

Anglų kalbos stovyklų privalumai

Efektyvus anglų kalbos mokymasis. Turbūt sutiksite, jog geriausia mokytis anglų kalbos pačioje Anglijoje su anglakalbiais dėstytojais. Moksleiviai bus su anglų kalba nuo ryto iki vakaro, nes visi stovyklos draugai, mokytojai ir aplinkiniai kalbės vien anglų k. Tokia aplinka skatins efektyviau ir greičiau įsiminti žodžius ir gramatines konstrukcijas bei savarankiškai, be streso naudoti anglų kalbą pamokose bei bendraujant su stovyklos draugais.

Naujų draugų susiradimas. Anglų kalbos stovyklos užsienyje – tai puikus būdas susirasti naujų draugų iš kitų šalių, kitų kultūrų ir socialinių kontekstų, keistis idėjomis, supažindinti su skirtingomis tradicijomis bei bendrauti pasibaigus stovyklai.

Ekskursijos ir kelionės. Moksleiviai kalbų stovyklų Anglijoje metu turės puikią galimybę pakeliauti, susipažinti su žymiausiais Anglijos miestais, aplankyti populiariausias vietas, įdomius muziejus, objektus, grožėtis įspūdingais kraštovaizdžiais ir mėgautis gražiais paplūdimiais.

Nauja tarpkultūrinė patirtis. Anglų kalbos stovyklos užsienyje leis įgyti neįkainojamą tarptautinę patirtį bendraujant su bendraamžiais ir viso pasaulio ir keliaujant po Angliją.

Linksmi nuotykiai ir veiklos. Neabejotinai, šios vasaros stovyklos Anglijoje suteiks moksleiviams labai daug džiaugsmo ir smagių akimirkų. Juk moksleiviams vasaros metu reikia ne tik mokytis, bet ir pailsėti, todėl organizuojami įvairūs būreliai, sportinės ir meninės veiklos, žaidimai.

Savarankiškumo didinimas. Nors moksleiviams skiriama didelė priežiūra, buvimas užsienyje, toli nuo tėvų, didins moksleivių savarankiškumo, iššūkių įveikimo, sprendimo priėmimo įgūdžius.

Pasitikėjimo savimi didinimas. Vasaros stovyklos metu moksleiviai įgys daugiau pasitikėjimo savimi, kas labai pasitarnaus ateityje, studijų metu ar darbo paieškose.

Plati pasaulėžiūra ir tolerancija. Anglų kalbos stovyklose moksleiviai ne tik mokysis bet ir susipažins su įvairiomis kultūromis, tradicijomis, bendraus su moksleiviais iš įvairiausių šalių. Taip plės pasaulėžiūrą ir didins toleranciją kitoms kultūroms.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.