Gydytojo pašaukimas – kas tai? Šioje laidoje su dviem iškiliais gydytojais diskutuojame, kaip šis pašaukimas atsiskleidžia kiekvieną dieną dirbant ir bendraujant su pacientais.
Pažinimo, mokslo, karjeros ir visuomenės aktualijoms skirta laida, kurioje įtraukiamos unikalios svečių istorijos. Laidą veda Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių „KALBA” ir „egoPERFECTUS” kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas.
Laidų įrašai
Jauno mokytojo palinkėjimas besirenkantiems pedagogo kelią: pagalvokite antrą kartą
Kokia prigimtis reikalinga mokytojams? Laidoje kalbamės apie Mokančiąją Prigimtį ir kaip ji padeda natūraliai mokyti kitus, perteikti savo žinias.
Naujų metų pasižadėjimai sau: kaip neprarasti motyvacijos ir išties juos pasiekti
Ko reikia, kad gebėtume užsibrėžti tinkamus tikslus ir juos pasiekti? Laidoje kalbamės apie prigimtis ir kaip niekuomet neprarasti motyvacijos bei pasiekti darnos.
Jurgis Didžiulis ir Algis Kriščiūnas apie kūrybiškumą
Kas yra kūrybiškumas? Laidoje kalbamės apie Kūrybinę Prigimtį ir kaip ji padeda generuoti naujas ir inovatyvias idėjas.
Iš kur rašytoja Vaiva Rykštaitė ir aktorius Sakalas Uždavinys semiasi kūrybiškumo
Ar kada pagalvojome, kokios savybės žmogui leidžia linksminti kitus? Laidoje diskutuojame - kaip išreikšti Linksminančiąją prigimtį savo veiklose.
Investuotojas Strumskis: visi gimstame verslininkais, bet šią gyslelę atima mokykla
Kokių savybių reikia sėkmingam verslininkui? Laidoje diskutuojame - ar ekstremalumus bei iššūkius mėgstantys žmonės gali tapti puikiais verslininkais.
Orijus Gasanovas ir Laura Vagonė apie nematomus savo darbo užkulisius
Darbas – nuolatinės atostogos? Orijus ir Laura vagonė padės atskleisi, kokių unikalių savybių realizacija leidžia būti sėkmingais darbinėje veikloje.
Sekmadienio popietę jaučiatės blogai dėl rytojaus? Ką daryti, kai darbas tampa kančia
Ką daryti, jei įsiėdė darbas? Laidoje diskutuojame - kaip suderinti karjerą ir laisvalaikį, pilnai realizuojant savo potencialą.
Mama, išleidusi vaikus baigti vidurinę užsienyje: tokių pokyčių iš jų nelaukėme ir nesitikėjome
Kodėl žmonės renkasi vidurinį mokslą užsienyje? Laidoje su svečiais kalbamės – kodėl moksleivių tėvai net nebūna pagalvoję apie tai, kad jų vaikas gali mokytis užsienyje jau nuo vidurinės mokyklos.
Vieniems vaikams kompiuteriniai žaidimai – prapultis, kitiems – kelias į būsimą karjerą: kaip atskirti, kuris yra kuris?
Kokį kompiuterinio raštingumo lygį turėtume turėti, kad būtume konkurencingi XXI amžiuje? Laidoje kalbėsime apie kompiuterinio raštingumo ir kompiuterinių žaidimų įtaka karjerai.
Profesinę mokyklą baigęs vienas garsiausių šalies šefų: ateityje būsiu ir staliumi, ir elektriku
Profesinis ar universitetinis išsilavinimas? Laidoje diskutuojame – ar tiesa, kad specialybes jaunuoliai renkasi atsižvelgdami į visuomenės stereotipus ir nusistatymus.
Kas kaltas, kad vaikui prireikia korepetitoriaus?
Ar tikrai korepetitoriai visais atvejais yra naudingi ir tikrai padės sustiprinti žinias? Laidoje kartu su svečiais kalbėsimes apie korepetitoriavimą ir kam jo reikia.
Monika Linkytė – apie mokslus užsienyje ir Lietuvoje bei kaip mokytis efektyviai
Kaip mokytis efektyviai ir gudriai? Laidoje kalbamės apie tai, kas yra efektyvus mokymasis, kaip galėtume jį apibūdinti ir kodėl išmoktą medžiagą greitai pamirštame.
Prasta anglų kalba gali tapti tikru prakeiksmu: tikimybė įsidarbinti sumažėja 5, o atlyginimas – net 3 kartus
Kiek kalbų reikia mokėti Lietuvos žmonėms? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, ar visiems privalu mokėti tris ar daugiau užsienio kalbų, kaip žinoti, kiek jums ar jūsų vaikams jų reikia.
Vlada Musvydaitė keliones į biurą ir iš jo darbuotojams įskaičiavo į darbo laiką: davė neįtikėtiną rezultatą
Para trunka 24 valandas: kaip viską suspėti? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, kodėl vis trūksta laiko, o dėl to patiriame stresą.
Domas Dargis apie tėvų įtaką karjerai
Ar tėvai vis dar daro įtaką vaikų karjeros pasirinkimams? Laidoje kalbamės – apie tėvų įtaką renkantis karjerą ir ką iš tiesų svarbiausia padaryti tėvams?
Urtė Mikelevičiūtė apie sprendimą mesti gerai apmokamą darbą ir taisyklę, kuri padėjo pasiekti svajonę
Kaip pasimatuoti specialybę? Laidoje diskutuojame – kaip padaryti logišką studijų pasirinkimą, kai renkamasi iš kelių skirtingų specialybių.
Neuromokslininkė Neniškytė – apie 4 žmogaus gyvenimo etapus: nereikia fiksuotis į tai, „kuo aš būsiu“
Kokiame amžiuje iš tikrųjų reikėtų pradėti galvoti apie būsimą profesiją ir ką galime padaryti, kad pasirinktumėme sau tinkantį karjeros kelią?