Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

kalbadeze 700px

Korepetitoriavimas

Pagerinkite savo pažymius, įgykite motyvacijos mokytis ir užpildykite spragas

Mūsų korepetitoriai siekia pažadinti jaunuolio susidomėjimą mokomuoju dalyku, įgyti vidinės motyvacijos jį mokytis ir pasitikėjimo savimi atsakinėjant, užduodant klausimus.

Kartu su korepetitoriais jaunuolis ras ir užpildys žinių spragas, išmoks susisteminti turimą informaciją ar pasiruoš atsiskaitymams ir olimpiadoms.

korepetitoriavimas

Atsiliepimai tik teigiami, gal todėl, jog turiu labai gerą anglų kalbos mokytoją. Išmokau tiek kalbėti, tiek rašyti ir tikiuosi gauti iš egzamino daug procentų. Tikrai rekomenduosiu visiems „Kalba.Lt“ kas rinksis, kur mokytis anglų kalbą.

Viktorija, 18 m.

Anglų abiturientų kursai man tikrai patiko. Spėjome pakartoti pamirštas žinias ir pasiruošti anglų kalbos egzaminui. Nors gal šiek tiek pritrūko laiko ruošimosi dialogui – anglų kalbos įskaitai. Bet iš tiesų, kursai buvo naudingi ir, kiek matau, pasiteisino.

Emilija

Pastangos matomos mano atliekamuose darbuose, šnekamojoje kalboje ir, manau, kad esu pasiruošęs abitūros egzaminui. Esu dėkingas savo mokytojai už visą darbą, griežtumą ir kantrybę su mumis.

Markas, 18 m.

  Kada reikia korepetitorių?

  Mokytojai mokyklose turi daugybę atsakomybių, tad ne visada gali kiekvienam moksleiviui skirti daugiau dėmesio ar gilintis į tam moksleiviui aktualias temas – mokomojo dalyko spragas, olimpiadų užduotis ir pan. Net pats puikiausias mokytojas paroje turi tik 24 val., dėl to specifinėse situacijose gali prireikti papildomos  pagalbos.

  Užsiėmimų grupėlėse tvarkaraštis ir registracija

  Šiuo metu rengiame tvarkaraščius rudeniui. Jei norite gauti informaciją, kuomet jie bus paskelbti: skambinkite mums tel.: +370 693 83648 arba susisiekite el. paštu: viktorija.s@kalba.lt.

  Individualūs užsiėmimai

  Jei norite registruotis, skambinkite mums tel.: +370 693 83648 arba susisiekite el. paštu: viktorija.s@kalba.lt.