Kalba.Lt

Susisiekite +370 610 11009 (I-V 9:00-18:00)

kalbadeze 700px

Pasiruošimas brandos egzaminams grupėse

Pasirenkite egzaminams su kompetentingais korepetitoriais

Su mūsų korepetitorių pagalba lengvai susisteminsite žinias egzaminui, rasite bei užpildysite turimas spragas, analizuosite dažniausiai daromas klaidas. O po bandomųjų egzaminų įgysite daugiau pasitikėjimo tikram egzaminui.

pasiruosimas brandos egzaminams

Atsiliepimai tik teigiami, gal todėl, jog turiu labai gerą anglų kalbos mokytoją. Išmokau tiek kalbėti, tiek rašyti ir tikiuosi gauti iš egzamino daug procentų. Tikrai rekomenduosiu visiems „Kalba.Lt“ kas rinksis, kur mokytis anglų kalbą.

Viktorija, 18 m.

Anglų abiturientų kursai man tikrai patiko. Spėjome pakartoti pamirštas žinias ir pasiruošti anglų kalbos egzaminui. Nors gal šiek tiek pritrūko laiko ruošimosi dialogui – anglų kalbos įskaitai. Bet iš tiesų, kursai buvo naudingi ir, kiek matau, pasiteisino.

Emilija

Pastangos matomos mano atliekamuose darbuose, šnekamojoje kalboje ir, manau, kad esu pasiruošęs abitūros egzaminui. Esu dėkingas savo mokytojai už visą darbą, griežtumą ir kantrybę su mumis.

Markas, 18 m.

  Kaip parengiame egzaminams?

  Užsiėmimų grupelėse tvarkaraštis ir registracija

  [cmsmasters_button button_link="#individualai" button_text_align="left" button_style="cmsmasters_but_icon_light_bg" button_font_weight="normal" button_font_style="normal" button_icon="cmsmasters-icon-right-open" button_border_style="solid" animation_delay="0"]ndividualūs kursai[/cmsmasters_button]
  Filtrai Rikiuoti
  Valyti filtrus Pritaikyti
  Šiuo metu planuojame grupes.

  Individualūs užsiėmimai

  Jei norite registruotis, skambinkite mums tel.: +370 693 83648 arba susisiekite el. paštu: [email protected]

  lt_LTLithuanian