Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytoją ir matyti jo veiklą svetainėje.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Mūsų slapukai padeda mums:

 • užtikrinti, kad svetainė veikia taip, kaip ji turi veikti;
 • pagerinti svetainės greitį/saugumą;
 • suteikti jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ar „LinkedIn“;
 • nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
 • kurti veiksmingesnę rinkodarą: nevarginti jūsų neaktualia reklama.

KALBA svetainė naudoja būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius), analitinius ir reklaminius slapukus.

 1. būtinieji slapukai naudojami svetainėje, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.
 2. analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kiek puslapių svetainėje aplankė žmogus, kiek laiko praleido konkrečiame puslapyje, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai. Taip pat analitiniai slapukai padeda registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus, nepasiekiamus puslapius. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos: visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.
 3. reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų jums skaičius būtų ribojamas. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, pirkote apsilankę svetainėje. Taip pat jie naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti.

Taigi, ką naudojame?

Google slapukus _ga, _gat, _gid, ads/ga-audiences

 • Google Webmaster – analitinis slapukas, kuris padeda suprasti ar svetainėje nėra klaidų ir padeda suprasti daugiau apie mūsų svetainės aktualumą.
 • Google Analytics – analitinis slapukas, kuris padeda suprasti svetainės naudojimo įpročius, nustatyti, kuri informacija svetainės lankytojams aktualiausia
 • Google Adwords Retargeting – reklaminis slapukas, kuris leidžia rodyti reklamas svetainės lankytojams pagal tai, kuriuose puslapiuose jie lankėsi, kokius produktus pirko.

Daugiau informacijos apie tai, kokius duomenis gali rinkti Google slapukai rasite čia >>

Facebook slapukus fr, tr

Facebook retargeting – reklaminis slapukas, kuris leidžia rodyti reklamas svetainės lankytojams pagal tai, kuriuose puslapiuose jie lankėsi, kokius produktus pirko.

Hotjar slapukas. Hotjar – analitinis slapukas, kuris padeda suprasti svetainės naudojimo įpročius, nustatyti, kuri informacija svetainės lankytojams aktualiausia, padėti tobulinti svetainę.

 1. Informaciją, kurią suteikiate norėdami gauti nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą naudojame:
  • jūsų kliento kortelei sukurti, kad kreipiantis kitą kartą nereikėtų atsakinėti į tuos pačius klausimus (miestas, vardas, pavardė);
  • išsiųsti jums testą, testo rezultatus ir kalbų kursų grupes atitinkančias jūsų kalbos lygį bei pasiūlymą gauti mūsų naujienas.
 2. Informaciją, kurią suteikiate pirkdami produktą mes naudosime:
  • jūsų kliento kortelei sukurti, kad kreipiantis kitą kartą nereikėtų atsakinėti į tuos pačius klausimus (miestas, vardas, pavardė);
  • susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu, patikslinti jums būtiną, su pirkiniu susijusią informaciją;
  • išsiųsti jums sąskaitą, testą, testo rezultatus ir kalbų kursų grupes atitinkančias jūsų kalbos lygį bei pasiūlymą gauti mūsų naujienas.
 3. Kontaktinę informaciją, kurią pateikiate įvairiose kontaktų formose, kuriose patvirtinate, kad norite, kad jūsų kontaktai būtų naudojami rinkodaros tikslais (priklauso nuo konkretaus jūsų pasirinkimo, bet čia išvardinsime dažniausius variantus), pavyzdžiui:
  • pranešti apie aktualias jums paslaugas;
  • pranešti apie naujas mūsų paslaugas;
  • pranešti apie jus dominančio universiteto vizitą;
  • priminti apie universiteto vizitą, į kurį registravotės; mes naudosime su jumis susisiekti ar parodyti jums aktualią informaciją:
   1. naujienlaiškiu arba el. paštu iš vadybininko;
   2. skambučiu ar trumpąja žinute;
   3. banerine reklama žiniatinklyje, socialiniuose tinkluose
 4. Informaciją, kurią pateikiate užklausos formose:
  • jūsų kliento kortelei sukurti, kad kreipiantis kitą kartą nereikėtų atsakinėti į tuos pačius klausimus (miestas, vardas, pavardė);
  • išsiųsti jums aktualią su klausimu susijusią informaciją.

Informaciją, kurią mums pateikiate, saugome 5 metus nuo paskutinio pateikimo datos.

Kaip išvalyti/ išjungti slapukus?

Visą informaciją kaip valdyti slapukus rasite čia

Jei norite atsisakyti naujienlaiškių, tereikia naujienlaiškio apačioje paspausti nuorodą atsisakyti naujienų arba keisti paskyros nustatymus.

Jei norite, kad jūsų duomenis pašalintume iš savo duomenų bazės – susisiekite su savo vadybininku arba rašykite [email protected]

Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų reklamos partneriai taip pat gali naudoti savo slapukus, kurių mes neturime galimybės kontroliuoti.