Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Studijos užsienyje, atskleisiančios tavo potencialą

Su mūsų pagalba 96% įstoja į pasirinktą universitetą!

Mūsų konsultuoti 
studentai studijuoja
šiuose universitetuose

 
29-eri

metai patirties 

 
>50 000

įstojusių su
mūsų pagalba

 
96%

įstojimo garantija

 
>30 000

universitetų iš viso pasaulio

Studentų nuomonė

Viskas vienoje vietoje

Surasime tinkamiausią variantą

Pateiksime geriausiai jūsų lūkesčius atitikančius universitetus

Padėsime viso stojimo proceso metu

Konsultuojame visais su studijų procesu susijusiais klausimais

Padėsime pasiruošti kelionei

Atsakysime į visus su kelione susijusius klausimus

Surasime tinkamiausią variantą

Pateiksime geriausiai jūsų lūkesčius atitikančius universitetus

Padėsime pasiruošti kelionei

Atsakysime į visus su kelione susijusius klausimus

Padėsime viso stojimo proceso metu

Konsultuojame visais su studijų procesu susijusiais klausimais

Surasime tinkamiausią variantą

Pateiksime geriausiai jūsų lūkesčius atitikančius universitetus

Padėsime viso stojimo proceso metu

Konsultuojame visais su studijų procesu susijusiais klausimais

Padėsime pasiruošti kelionei

Atsakysime į visus su kelione susijusius klausimus

Registruokis pirmai 

nemokamai konsultacijai

Nežinai, nuo ko pradėti?

Profesionalūs konsultantai papasakos apie studijų galimybes: šalis, pragyvenimą, finansavimą ir kitus svarbius klausimus.

Neribotos studijų galimybės

Daugiau nei 30000
universitetų iš viso pasaulio

Populiariausios studijų kryptys

Airija

Didžioji Britanija

Olandija

Danija

Lenkija

Belgija

Suomija

Vokietija

Švedija

Kipras

Graikija

Studijos Online

Studentų istorijos

Registruokis 
į NEMOKAMĄ
konsultaciją

Koordinavimas

800 €
REKOMENDUOJAME
800 €
450 €
nuo 1500 €

Kiekvienas nusipelnė studijuoti tai, kas
jam labiausiai tinka!


Pažink save ir surask specialybę, kurioje tau niekada nereikėtų dirbti. Dirbk tai, kas tau patinka ir sekasi – atskleisk savo potencialą su mūsų unikaliais karjeros instrumentais ir konsultacijomis.

Sužinoti daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Pirmiausia reikėtų pabrėžti tai, kad dokumentų pateikimas į užsienį nėra paprastas. Viską darant savarankiškai, tai gali atimti daug laiko, be to, pildydami pirmą kartą studentai neretai padaro klaidų, kurių išsiuntus aplikaciją sutvarkyti nebegalima. KALBA turi jau 25 metų patirtį, tad užtikrina kokybišką bei operatyvų dokumentų sutvarkymą. Šalia to visada kuriame pridėtinę vertę: papildomai konsultuojame studentus, jei klausimų iškyla stojimo proceso metu, tarpininkaujame komunikuojant su universitetais, tad tai kylančias problemas padeda išspręsti greičiau. Taip pat organizuojame tėvų susirinkimus, kurių metu atsakome į visus tėvams aktualius klausimus, rengiame praktinių patarimų seminarus moksleiviams, kurių metu būsimiems studentams padedame pasiruošti pirmiesiems žingsniams naujame universitete. Taigi, KALBA ne tik sutvarko dokumentus, bet ir padeda moksleiviams per visus metus – nuo pirmųjų konsultacijų iki galutinio išvykimo bei konsultavimo jau išvykus.
 
Stojimo procese ne tik pildomi dokumentai į pasirinktą universitetą, bet ir įvertinama reali galimybė įstoti. Per 30 veiklos metų esame sukaupę milžinišką patirtį ir klientui siūlome planą A, B ir C, tokiu būdu apdrausdami jį nuo galimos nesėkmės neįvykdžius pirminio pasirinkimo reikalavimų, pavyzdžiui, negavus reikiamo IELTS įvertinimo, neišlaikius matematikos valstybinio egzamino ir kt.
 
 
Į kiekvieną šalį ir netgi universitetą yra specifiniai reikalavimai, Jums nereikės niekuo rūpintis, nes viską už Jus padarys Jūsų studijų koordinatorius.

Tikrai taip. Galima teigti, kad tai yra vienas pagrindinių studijų užsienyje pliusų, t. y. ankstyva finansinė nepriklausomybė. Taip yra todėl, kad universitete studentai turi būti ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę, kitas laikas yra skirtas mokymuisi namuose. Dėl šios priežasties visi studentai turi puikias galimybes studijas suderinti su darbu. Taip pat prie atlyginimo yra galimybė gauti papildomus paskatinimus iš valstybės. Pavyzdžiui, Danijoje visi studentai, kurie dirba bent 12 val. per savaitę prie skandinaviško atlyginimo papildomai kas mėnesį gauna apie 700 Eur iš valstybės (vadinamąjį student support). Panašaus tipo skatinimas taikomas ir Olandijoje, ir Didžiojoje Britanijoje. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad visi užsienio universitetai turi atskirus karjeros centrus, kurie yra atsakingi už pagalbą studentams, ieškantiems darbo. Karjeros konsultantai ne tik padeda darbo paieškos procese, bet ir talkina kuriant CV, rašant motyvacinius laiškus bei ruošiantis darbo pokalbiui.
Taigi, mokydamiesi užsienyje studentai gali ne tik gauti užsienietišką aukštojo mokslo diplomą, bet ir įgyti darbinės patirties, kuri bus didelis pliusas baigus studijas.

Be abejo verta ir net labai rekomenduojama. Studijuoti į užsienį atvyksta studentai iš įvairių pasaulio šalių, kiekvieno studento žinių lygis yra skirtingas. Universitetų atstovai tai puikiai supranta, tad pirmasis mėnesis visada yra labiau „adaptacinis“, kurio metu studentams yra pasakojami bendrieji dalykai apie universitetą ar specialybę, leidžiama apsiprasti aplinkoje, tad vos atvykus studentai tikrai nebus apkraunami sudėtinga užsienio literatūra. Įprastai praėjus mėnesiui-dviems studentai įveikia kalbos barjerą ir anglų kalba tikrai nebūna problema. Galime drąsiai teigti, kad nei karto neturėjome studento, kuris iš studijų užsienyje grįžtų todėl, kad nesuprato, ką kalba dėstytojai. :)
Kitas svarbus niuansas – anglų kalba ateityje bus reikalinga kiekvienam darbuotojui, tad jei po mokyklos moksleivis jaučia, jog jo anglų kalbos žinios prastos – studijos užsienyje jam bus puiki proga kalbą lavinti ir panaikinti spragą, kuri gali būti trikdis ateityje ieškant darbo.atsiųs informaciją, kas buvo praeita užsiėmimo metu bei kokias namų darbų užduotis reikia atlikti elektroninėse pratybose.

Pirmaisiais metais rekomenduojame rinktis bendrabutį, kadangi beveik visi universitetai pirmo kurso studentams jį garantuoja. Dažniausiai universitetų bendrabučiai būna netoli universiteto, tam, kad pirmojo kurso studentams būtų lengva susiorientuoti naujoje aplinkoje, taip pat studentai turi puikią galimybę susipažinti su kitais studentais iš to paties universiteto. Be abejo reikėtų pabrėžti, kad gyvenimas bendrabutyje įprastai yra kiek brangesnis nei būstas privačiame sektoriuje, tačiau į kainą dažniausiai būna įskaičiuoti visi mokesčiai, draudimai, internetas, kiti mokesčiai, kurie gali kainuoti papildomai privačiame sektoriuje. Norint rinktis pigesnį variantą, siūloma išties nemaža privačių būstų pasiūla. Prieš studentams išvykstant labai stengiamės, kad visi būsimi pirmakursiai, vykstantys į tą patį universitetą, susipažintų tarpusavyje, tad neretai „susikooperavę“ studentai dalijasi vienu ar pora kambarių ir nuomos mokesčiu privačiame sektoriuje.

Tikrai ne. Tiek Olandija, tiek Danija turi nemažai studijų programų anglų kalba, tad mūsų studijų užsienyje konsultantai padės atrasti studijų programų anglų kalba. Be abejo, vietinės kalbos mokėjimas yra didelis privalumas, ypatingai darbo rinkoje, tačiau tiek Olandijos, tiek Danijos universitetai tarptautiniams studentams suteikia galimybę nemokamai mokytis antros kalbos. Taigi, baigę studijas studentai turi unikalią galimybę mokėti ne tik anglų, bet ir dar vieną užsienio kalbą.

Nebūtinai. Studijos užsienyje yra šaunios tuo, kad suteikia galimybę mokytis net ir tiems studentams, kuriems prasčiau sekėsi mokykloje, kadangi stojant labiau atsižvelgiama į studentų motyvaciją mokytis, turėtas patirtis mokykloje ar savanorystėje. Taip pat yra siūloma įvairių studijų tipų, tad būsimam studentui neatitikus stojimo kriterijų, būna pasiūlomos alternatyvos.

Mūsų studijų užsienyje konsultantai galėtų pasidalinti ne viena sėkmės istorija studentų, kurie išvyko mokytis mokykloje turėdami ne pačius geriausius pažymius, tačiau šiuo metu turi tokius darbus, apie kokius kai kurie galėtų tik pasvajoti. Vienas iš geriausių pavyzdžių yra mūsų studentas Aivaras. Šis jaunuolis išvyko studijuoti į Angliją turėdamas vos patenkinamą metinį pažymių vidurkį. Visi draugai ir bendraklasiai jam sakė, kad su tokiais įvertinimais jis niekur neįstos. Šiandien Aivaras gali pasigirti, kad yra sėkmingai baigęs muzikos (saksofono) studijas West London universitete ir dirba pagal savo specialybę. Tai tik viena iš sėkmės istorijų, kuri kiekvieną gali įkvėpti, kad viskas, ko reikia – tai tikėti savimi ir tuo, ką darai, nes mokyklos pažymiai nenusako, kokie sėkmingi mes galime būti gyvenime.

Airija

Austrija
 
Belgija
 
Bulgarija
 
Čekija
 
Danija
 
Estija
 
Graikija
 
Islandija
 
Italija
 
Jungtinė Karalystė
 
Kipras
 
Kroatija
 
Latvija
 
Vengrija
 
Lenkija
 
Lichtenšteinas
 
Belgija
 
Liuksemburgas
 
Malta
 
Nyderlandai
 
Norvegija
 
Portugalija
 
Prancūzija
 
Rumunija
 
Slovakija
 
Slovėnija
 
Suomija
 
Švedija
 
Vokietija
 
Šveicarija

Dundalk Institute of Technology (DkIT)

BIMM Dublin

Institute of Technology Carlow

Royal Irish Academy of Music

University of Limerick

Letterkenny Institute of Technology (Atlantic Technological University)

Galway

St. Angelas Campus (Atlantic Technological University)

Institute of Technology Sligo (Atlantic Technological University)

National College of Ireland


Griffith College

Irish American University (American College Dublin)

University College Dublin

JAM Music Lab University (Partner via Modul Uni)

Modul University

Thomas More University of Applied Sciences

Howest University of Applied Sciences

KdG University of Applied Sciences and Arts

Huddersfield
Lincoln
Arts University Bournemouth
Bedfordshire
Bradford
Canterbury Christ Church
Lancaster University
East London
Robert Gordon University
University of Gloucestershire
Arden University
ARU London
Cambridge Education Group (CEG)
Cambridge School of Visual & Performing Arts
Central Film School London
City, University of London
Hult International Business School
Istituto Marangoni London
NAVITAS – Birmingham City University International College (BCUIC)
NAVITAS – Cambridge Ruskin International College (CRIC)
NAVITAS – London Brunel International College (LBIC)
NAVITAS – University of Plymouth International College (UPIC)
Regent’s University
Study Group
INTO – Newcastle London

AAS College

DEI College

Metropolitan College

Accademia del Lusso

Ca’ Foscari University of Venice

Domus Academy Milano

EU Business School

IED Istituto Europeo di Design

Istituto Marangoni

Istituto Secoli

John Cabot University

LUISS University

Nouva Accademia Di Belle Arti (NABA)

Swiss School of Management

Università Cattolica del Sacro Cuore

ESIC Business & Marketing School

EU Business School

GBSB Global Business School

IED Istituto Europeo di Design

International University of Catalonia

IQS School of Management

LCI Barcelona

Modul Aviation

Swiss School of Management

UCAM Catholic University of Murcia

UIC Barcelona International University of Catalonia

Universidad Católica San Antonio de Murcia

Universidad CEU Cardenal Herrera

Universidad Europea

Arizona State University (KAPLAN)

INTO Global

New York Film Academy

Pace University (KAPLAN)

Schiller International University

Simmons University (KAPLAN)

Study Group

University of Connecticut (UConn) (KAPLAN)

ILAC

Alfa Culinary & Beverage

UCLan Cyprus

Ledra College

Coventry University

Kozminski University

Lazarski University

Anáhuac Cancún University

Massey University (KAPLAN)

Solbridge University

Galileo Global Education France

Le Cordon Bleu Paris

Neoma Business School

Paris College of Art

Toulouse Business School

Geneva Business School

Arden University

Online Business School

Cambridge Education Group (CEG)
JAV
 
Kanada
 
Australija
 
Malaizija
 
Kinija
 
Naujoji Zelandija
 
Honkongas
 
Taivanas
 
Singapūras
 
Pietų Korėja
 
Japonija