Kalba.Lt

Susisiekite +370 610 11009 (I-V 9:00-18:00)

kalbadeze 700px

Vasaros stovykla Druskininkuose

„KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ DRUSKININKUOSE

Rinkitės įspūdžius, nuotykius, pamokas ir draugus iš viso pasaulio!

Priežiūra visą parą
Kokybiškos pamokos
Pramogos ir nuotykiai
Nauji draugai

kalba mūsų klientai?

Eglė stovykloje Druskininkuose buvo jau antrą kartą. Pastebėjau, kad po šių metų stovyklos dukra grįžo labiau patobulinusi anglų kalbos žinias nei pernai. Ypač pagerėjo kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Ačiū grupės vadovei Dianai ir kitiems, kad nepasidavė dukros verkšlenimams ir apgyvendino kartu su kitos tautybės mergaitėmis. Galimybė susikalbėti jokia kita kalba kaip tik anglų išėjo tik į naudą. Čia mano, mamos, nuomonė. Mano mergaitė taip pat grįžo patenkinta viskuo: anglų kalbos pamokomis, laisvalaikio užsiėmimais ir gyvenimo sąlygomis bei maistu. Labai dėkoju visiems vadovams už kokybišką darbą, vaikų saugumą.

Eglės mama Rasa

Kristupas stovykloje jautėsi gerai: puikus kambariokas Marius, su kuriuo ir po stovyklos buvo susitikęs, išradingi ir iniciatyvūs vadovai, puiki programa po pamokų. Viskas apgalvota ir padaryta taip, kad vaikai jaustųsi gerai ir norėtų kitais metais sugrįžti.

Kristupo mama Jurgita

Я должен сказать, что моему ребёнку и нам, как родителям, лагерь очень понравился. Если ваш дитенок приучен к самостоятельности, дисциплине и умеет общаться со сверстниками и взрослыми – проблем не будет. Я хочу поблагодарить всех сотрудников лагеря и вожатых 4-го отряда за прекрасно организованные отдых, обучение, activities, quests, питание и проживание. Лучшая оценка, которую можно было услышать от сына: – я хочу в лагерь ещё!

Алех Купчанка

Sūnus važiuoja į kalbos stovyklą jau trečią kartą. Sako, kad, nors ir tingi ten mokytis, nauji draugai ir popamokinė veikla nusveria ir stovykloje jam patinka. Tokiu, mokymosi ir pramogų suderinimo būdu, gerėja jo anglų kalbos lygis.

Olga

Nuoširdžiai noriu padėkoti už vasaros stovyklą, nes šiais metais dukra parsivežė be galo daug įspūdžių ir puikių prisiminimų. Vis tik, 2-jų savaičių stovykla paliko geresnį įspūdį ir laikas prabėgo labai greitai.

Loreta Sveikatienė

  Kas laukia stovyklautojų?

  Stovyklautojai atvyksta į Druskininkus, yra apgyvendinami „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22, ir nuotykiai prasideda!

  Subalansuotas maitinimas

  Maitinimas 4-is kartus per dieną, atsižvelgiant į individualius stovyklaujančio poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.)

  Kokybiškos pamokos

  20 akad. val./sav. anglų kalbos mokymų programa, parengta remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis.

  Ekskursijos ir išvykos

  2 pusės dienos edukacinės išvykos; žygis baidarėmis, vandens pramogos!

  Tarptautinė aplinka

  Moksleiviai aktyviai vartos anglų kalbą, nes dalis stovyklautojų ir stovyklos vadovų yra iš viso pasaulio, tad nekalba lietuviškai.

  Tinkamos grupės

  8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior) amžiaus grupės, suskirstomos pagal anglų kalbos mokėjimo lygį. Grupės dydis yra 12–15 vaikų.

  Būreliai

  Sporto arba menų užsiėmimai. Moksleiviai galės pasirinkti, kas jiems labiau patinka arba skirtingomis dienomis rinktis skirtingus užsiėmimus.

  Kas įeina į stovyklos kainą?

  Moksleiviai grįžta į mūsų stovyklą dėl aibės aktyvių veiklų (išvykos, talentų konkursas, protų mūšis, estafetės) – stovyklos metu iš tiesų nėra kada nuobodžiauti. Tėvai labiausiai vertina mūsų atsakingą požiūrį į vaikų priežiūrą ir anglų kalbos įgūdžių lavinimą.

  Daugiau nuotraukų ir infomacijos apie viešbutį „Dainava“, kuriame bus apgyvendinti jaunuoliai, rasite čia >>

  Filtrai Rikiuoti
  Valyti filtrus Pritaikyti
  Šiuo metu planuojame grupes.

  Už papildomą mokestį stovyklautojai taip pat gali rinktis pusdienį praleisti Aqua arba One pramogų parkuose (12 €). Bet tai nėra būtina: nevykstantiems į papildomas išvykas organizuojami užsiėmimai stovykloje.

  lt_LTLithuanian