Home / Stovyklos moksleiviams

Stovyklos moksleiviams

Kviečiame vasarą praleisti ne tik smagiai, bet ir naudingai. Mažiausiuosius kviečiame į dienos stovyklas, kurios vyksta mūsų filialuose, jaunuoliams esame parengę šūsnį įdomių veiklų vasaros stovykloje Druskininkuose „Cambridge Summer Super Camp“ arba aibę saviugdos užduočių karjeros stovykloje. 

Vasarą tobulėkime kartu!

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „KALBA“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Dienos stovyklos

Vasaros dienos stovyklos vaikams

Mūsų stovykloje moksleiviai žaisdami ir kurdami mokysis anglų kalbos, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą septyniuose Lietuvos miestuose.

Karjeros stovykla

Stovykloje moksleiviai su profesionaliu karjeros konsultantu išsiaiškins, kokios profesijos jiems tinkamiausios, pasirengs karjeros planą ir lavins projektinius bei kūrybinius įgūdžius. Stovykla skirta 14–19 metų jaunuoliams, ji vyksta liepos mėnesį Druskininkuose.

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Smagi dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 8–17 metų moksleiviams, kurie nori pagilinti savo anglų kalbos žinias ir susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio. Stovykla vyksta birželio ir liepos mėnesiais.

Kalbinės stovyklos užsienyje

Kalbų stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 12–21 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklos skirtos besimokantiems anglų, prancūzų,vokiečių, ispanų, italų ir kinų kalbų.