fbpx

Edukacinės vasaros stovyklos

Kviečiame vasaros atostogas leisti ne tik smagiai, bet ir naudingai: nepraraskite anglų kalbos įgūdžių, ugdykite savo socialines ir emocines kompetencijas, išmokite dirbti komandoje.

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „KALBA“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Vasaros dienos stovyklos vaikams

Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–12 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą septyniuose Lietuvos miestuose.

PLAČIAU

Karjeros stovykla

Moksleiviai su profesionaliu karjeros konsultantu išsiaiškins, kokios profesijos jiems tinkamiausios, ir lavins projektinius bei kūrybinius įgūdžius. Stovykla skirta 14–19 metų jaunuoliams. Vyksta liepos mėnesį Druskininkuose.

PLAČIAU

Vasaros stovykla Druskininkuose

Vienos savaitės trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 8–17 metų moksleiviams, kurie nori pagilinti savo anglų kalbos žinias ir susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio. 3 stovyklos pamainos vyks liepos mėnesį.

PLAČIAU

Stovyklos užsienyje

Stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 12–18 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio.

PLAČIAU

Norite greito atsakymo? Susisiekite!

Jei norite gauti Jums aktualią informaciją greitai, pavyzdžiui, kokias nuolaidas taikome, jei į stovyklą leidžiate du vaikus ar turite specialių poreikių – susisiekite su mumis.

Viktorija Steponkutė
Viktorija Steponkutė