Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Edukacinės vasaros stovyklos

Kviečiame vasaros atostogas leisti ne tik smagiai, bet ir naudingai: nepraraskite anglų kalbos įgūdžių, ugdykite savo socialines ir emocines kompetencijas, išmokite dirbti komandoje.

Rinkitės stovyklą, arba, jei norite greito atsakymo dėl datų, nuolaidų leidžiant į stovyklą kelis jaunuolius – skambinkite. 

edukacines dienos stovyklos

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „Kalba.Lt“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Stovyklos užsienyje

Stovyklos užsienyje – tai puiki galimybė 12–18 metų jaunuoliams tobulinti pasirinktą užsienio kalbą, pažinti naują šalį, jos kultūrą ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais iš viso pasaulio.

Stovykla Druskininkuose

Vienos savaitės trukmės anglų kalbos stovykla, skirta 8–17 metų moksleiviams, kurie nori pagilinti savo anglų kalbos žinias ir susipažinti su naujais draugais iš viso pasaulio. 3 stovyklos pamainos vyks liepos mėnesį.

Startuoja liepos 9 d.