Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Karjeros centras

Karjeros centras – paslauga, kurią kūrėme ne vienerius metus. Mes sutelkėme karjeros konsultantų, koučingo specialistų ir studijų užsienyje vadovų žinias, kad galėtume pasiūlyti efektyviausią sprendimą karjeros konsultacijų srityje.

Pasidalinkite įrašu

Visi kartu išbandėme gausybę karjeros testų ir atrinkome bei pritaikėme labiausiai jums tinkamus – t.y. suteiksiančius didžiausią naudą karjeros pasirinkimo procese. Įvertinome, kad reikia laiko pažinti save, susidėlioti prioritetus ir įgyti karjeros pasirinkimui reikalingas kompetencijas, tad, jūsų patogumui, nuosekliai sudėliojome karjeros pasirinkimo žingsnius.

Devintoje klasėje dar nereikia žinoti, ką studijuosi. Reikia žinoti, kiek yra studijų programų, kas konkrečiai veikiama skirtinguose darbuose, kas yra veikiama, pabaigus vieną ar kitą specialybę. Reikia pažinti save ir savo gabumus, reikia žinoti, kur teks pasistengti… Bet neužbėkime įvykiams už akių: viskas nuosekliai – Karjeros centre!

Kviečiame pažinti karjerų pasaulį, suprasti savo gabumus, atrasti, kokios specialybės jums tinkamiausios, pasirengti planą ir tikslingai siekti jo įgyvendinimo.

Sąmoningo karjeros pasirinkimo procesas

AIBĖ. Sužinokite, iš ko galite rinktis: kiek pasaulyje specialybių, kiek studijų programų?

AŠ. Geriau pažinkite save: atraskite savo stipriąsias puses, pasitikrinkite, kokios karjeros šakos jus domina, atlikite asmenybės testą.

MAN. Konsultacijose išsiaiškinkite, kuris karjeros kelias jums yra tinkamiausias. Čia atsižvelgsime į jūsų stiprybes, norus, pomėgius.

PLANAS. Gaukite veiksmų planą: juk smagu žinoti, ką reikia padaryti, kad pasiektumėte savo tikslų.

MENTORYSTĖ. Siekti užsibrėžtų tikslų kartu – lengviau. Su mūsų mentorių pagalba galėsite kartas nuo karto pasitikrinti, ar neišklydote iš kelio.

Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus

Edukacinė bendrovė KALBA kelia tikslą, kad jau 2022 metais bent pusė Lietuvos abiturientų savo karjeros kelią pasirinktų sąmoningiau.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.