Pirkimas internetu

KALBA paslaugas svetainėje galite įsigyti internetu.

Kaip tai padaryti?

 1. Išsirinkite dominančią paslaugą (kalbų kursus, stovyklą ar karjeros testą) ir paspauskite mygtuką „pirkti“.
 2. Atsidariusioje užsakymo formoje patikrinkite ar į jūsų krepšelį įdėta būtent Jūsų pasirinkta paslauga.
 3. Jeigu turite nuolaidos kodą, įveskite jį į jam skirtą langelį „nuolaidos kodas“ ir paspauskite „pritaikyti“. Sistema automatiškai perskaičiuos paslaugos kainą ir pritaikys nuolaidą. Toliau spauskite „apmokėti“.
 4. Užpildykite savo kontaktinę informaciją: vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas, el. paštas, telefono numeris. Pasirinkite valstybę, kurioje gyvenate, nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą.
 5. Langelyje „užsakymo pastabos“ nurodykite papildomą informaciją: asmens, kuris lankys kursus ar stovyklą vardą ir pavardę. Jeigu paslauga naudosis vaikas, nurodykite ir jo amžių.
 6. Pasirinkite apmokėjimo būdą: elektroninė bankininkystė, elektroniniai pinigai, kitos mokėjimo sistemos ir spauskite „apmokėti“. Jeigu pasirinkote mokėjimą per elektroninės bankininkystės sistemą, būsite nukreipti į Jūsų banko svetainę. Jeigu pasirinkote kitus mokėjimo būdus, būsite nukreipti į puslapį su barkodu. Atsispausdinę barkodą nuvykite į Lietuvos pašto, „Perlo“, „Narversen“ ar kitu terminalus ir sumokėkite už paslaugą.
 7. Po apmokėjimo, per vieną darbo dieną su Jumis susisieks vadybininkas, kuris suteiks visą informaciją reikalingą sėkmingai kurso ar stovyklos pradžiai!

Taisyklės

 1. Mokymo paslaugų pirkėjui (toliau Užsakovas) nesuteikiama teisė užsakyti mokymo paslaugas, jeigu Užsakovas nėra susipažinęs su Mokymo paslaugų sutartimi ir Sutikimu tvarkyti asmens duomenis ir (ar) su jais nesutinka. Jeigu Užsakovas pateikė mokymo paslaugų užsakymą, laikoma, kad užsakovas susipažino ir sutiko su Mokymo paslaugų sutartimi ir Sutikimu tvarkyti asmens duomenis.
 2. UAB „Kalba.Lt“ pasilieka teisę pakeisti, papildyti ar keisti Mokymo paslaugų sutartį.
 3. Registracijos į mokymus patvirtinimas yra elektroniniu paštu atsiunčiama sąskaita.
 4. Sąskaitoje bus nurodyta mokėtina mokymų suma ir apmokėjimo terminas. Vieta pasirinktuose mokymuose rezervuojama tik sumokėjus avansą iki nurodytos apmokėjimo datos.