Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Pirkimas internetu

KALBA paslaugas svetainėje galite įsigyti internetu.

Kaip tai padaryti?

  1. Išsirinkite dominančią paslaugą (kalbų kursus, stovyklą ar karjeros testą) ir paspauskite mygtuką „pirkti“.
  2. Atsidariusioje užsakymo formoje patikrinkite ar į jūsų krepšelį įdėta būtent Jūsų pasirinkta paslauga.
  3. Jeigu turite nuolaidos kodą, įveskite jį į jam skirtą langelį „nuolaidos kodas“ ir paspauskite „pritaikyti“. Sistema automatiškai perskaičiuos paslaugos kainą ir pritaikys nuolaidą. Toliau spauskite „apmokėti“.
  4. Užpildykite savo kontaktinę informaciją: vardas, pavardė arba įmonės pavadinimas, el. paštas, telefono numeris. Pasirinkite valstybę, kurioje gyvenate, nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą.
  5. Langelyje „užsakymo pastabos“ nurodykite papildomą informaciją: asmens, kuris lankys kursus ar stovyklą vardą ir pavardę. Jeigu paslauga naudosis vaikas, nurodykite ir jo amžių. 
  6. Pasirinkite apmokėjimo būdą: elektroninė bankininkystė, elektroniniai pinigai, kitos mokėjimo sistemos ir spauskite „apmokėti“. 
  7. Po apmokėjimo, per vieną darbo dieną su Jumis susisieks vadybininkas, kuris suteiks visą informaciją reikalingą sėkmingai kurso ar stovyklos pradžiai!
  8. Kilus klausimams su UAB „Kalba.Lt“  atstovu galite susisiekti nemokamu telefonu +370 610 11009 arba el. paštu [email protected].
  9. Prieš patvirtindamas užsakymą turite patvirtinti, kad susipažinote su Mokymo paslaugų pirkimo taisyklėmis bei Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis/ privatumo politika.