Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus
anglu kalbos kursai mokyklose ir darzeliuose

Mokykimės užsienio kalbų smagiai!

Profesionalios užsienio kalbų pamokėlės mokyklose ir darželiuose

Kviečiame registruoti vaikus į mūsų organizuojamas pamokėles Jūsų mokymo įstaigoje. Jei kilo klausimų, galite su mumis susisiekti +370 686 59517 | [email protected]

Anglų kalbos kursas darželiuose

Privačiuose ir valstybiniuose darželiuose vedame anglų kalbos užsiėmimus vaikams nuo 3 metų. 

Vaikai skatinami pradėti kalbėti, kai tik tam bus pasirengę.

Darželiuose ankstyvasis anglų kalbos ugdymas prasideda jau nuo 3 metų. Tai leidžia vaikams kalbos mokytis natūraliai, neįdedant didelių pastangų.

Mokymo programa siekia supažindinti vaikus su anglų kalba ir jos skambesiu. Vaikai iš karto nepradeda kalbėti angliškai, tačiau geba suvokti paprastas instrukcijas ir motyvuojančioje bei jiems pažįstamoje aplinkoje yra skatinami kalbėti, kai tik bus tam pasiruošę.

Ankstyvojo užsienio kalbos mokymo metodai remiasi kasdiene, vaikams įprasta, įdomia ir žaisminga veikla – žaidžiant, bendraujant, pažįstant juos supantį pasaulį. Užsienio kalba tampa vienu iš pažinimo objektų, kurį vaikai tyrinėja, mėgina suvokti ir naudoti savo aplinkoje

Užsiėmimus veda kvalifikuoti ir savo darbą mylintys KALBA mokytojai, kiekvienais metais tobulėjantys įvairiuose profesiniuose mokymuose bei seminaruose.

2 kartus per metus vyksta atvirų durų dienos, kurių metu tėveliai gali stebėti užsiėmimų veiklą ir pabendrauti su mokytoja (-u).

Mokymosi procese keliami ir kiti tikslai, tokie kaip bendrosios fizinės vaiko raidos skatinimas, pozityvios mokymo(si) patirties kūrimas bei tolerancijos ugdymas.

Anglų kalbos kursas mokyklose

Anglų kalbos pamokos 1-4 klasių mokiniams, kuriuose ypatingą dėmesį skiriame kalbėjimo praktikai. 

Kilo klausimų? Norite registruotis?

Rašykite mums užklausą