Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Pasinaudokite mūsų sukauptomis žiniomis

Profesionalūs karjeros, koučingo specialistai bei MN praktikai Jūsų mokymo įstaigos administracijai padės geriau susikalbėti ir darbuotis efektyviau.

Aptarkime Jūsų mokyklai tinkamiausias paslaugas!
Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite užklausą.

Rytis Jurkėnas - lektorius, sertifikuotas MN ir Morrisby praktikas, karjeros konsultantas.

Paslaugos, kurias siūlome

EDUKACIJOS SPECIALISTAMS

„Pamaitink savo tigrus“

„Pamaitink savo tigrus“ praktinis seminaras yra 90 minučių kelionė į žmogaus potencialo pasaulį – linksmas ir draugiškas nuotykis, kokio Jūsų kompanija dar nėra turėjusi. Ši veikla yra dinamiška, bet paprasta ir remiasi 5000 metų Rytų išmintimi. Per renginį sužinosite, kaip galite atpažinti ir suderinti unikalius gebėjimus, kad galėtumėte pasiekti savo tikslus tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Asmeninio efektyvumo mokymai MNLIFE

Dviejų dienų mokymai, kuriuose atrasite savo potencialą, atpažinsite vieni kitų asmenines savybes, pagerinsite susikalbėjimą komandoje ir už jos ribų, rasite naujų būdų įkvėpti, motyvuoti vieniems kitus ir išmoksite įveikti krizines situacijas. Trumpai tariant: Jūsų komanda taps efektyvesnė ir darnesnė. Taps lengviau skirstytis užduotis, komunikuoti, motyvuoti vieniems kitus.

„Kalba.Lt“ Mokymų akademija

„Kalba.Lt“ Mokymų akademija gyvuoja nuo 2012 metų ir yra institucinis LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija) narys. Ši akademija skirta ne tik profesionaliems ir ilgametę patirtį turintiems specialistams, bet ir paskutiniųjų kursų studentams bei absolventams, kurie nori dalintis savo žiniomis, ugdyti ir padėti žmonėms pakeisti savo ateitį.

Paskaitos ir renginiai

„Kalba.Lt“ organizuoja bei dalyvauja įvairiuose edukaciniuose renginiuose. Savo parodoje „Išsilavinimas ir karjera“ visada turime Mokytojų kambarį, kuriame ruošiame mokymų ir poilsio programą edukacijos specialistams. Taip pat vedame seminarus mokyklose, didžiuosiuose Lietuvos ir Latvijos edukaciniuose renginiuose.

Tikime, kad mūsų šalies ateitis tiesiogiai priklauso nuo žingeidaus ir išsilavinusio jaunimo

O jaunimo išsilavinimas priklauso nuo Jūsų — edukacijos specialistų. Bendradarbiaudami su mokyklomis ir, žinoma, patys mokydami jaunuolius bei suaugusiuosius, žinome, kaip sudėtinga su tokia darbų našta ir nuolatiniais pokyčiais edukacijos sistemoje nuolat tobulinti savo kompetencijas. Dėl to patys gilinamės į naujoves, renkame medžiagą ir organizuojame įvairius, koncentruotus mokymus specialistams.

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

Aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite [email protected].

Renata Škimelienė

Renata Škimelienė

Sertifikuota MN praktikė, karjeros konsultantė, Karjeros centro vadovė.

Dar daugiau bendradarbiavimo!

Renginiai ir seminarai

Mokslo metais kviečiame į seminarus vyresnių klasių moksleiviams ir jų tėvams. Taip pat organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“.

Naudinga medžiaga

Studijų krypčių žinynas, penki žingsniai į savo svajonių karjerą, Ryčio Jurkėno laidų „Karjeros akiniai“, „1toks unikalus“ įrašai ir dar daugiau.

Paskaitos edukatoriams

Organizuojame Mokymų akademiją edukatoriams. Taip pat turime mokymus asmeniniam efektyvumui, savo potencialo paieškoms.

Mokytojų atsiliepimai

Būtent parodoje „Karjera ir išsilavinimas 2018”, kurią organizuoja KALBA, mokiniai turi galimybę ne tik lavinti savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir pasiklausyti lektorių, atvykusių iš užsienio universitetų, studijų programų pristatymų, motyvuojančių pranešimų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. O tie, kurie jau nusprendę studijuoti užsienyje, gali nemokamai konsultuotis su KALBA studijų užsienyje koordinatoriais ir tarptautinių egzaminų centro konsultantais.

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.

PLANAS

Tikslas be plano yra tik paprasta svajonė. //Antuanas de Sent Egziuperi