Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Pasinaudokite mūsų sukauptomis žiniomis

Praplėskite savo mokymo įstaigos kompetencijų krepšelį papildomais užsiėmimais moksleiviams, jų tėvams ir mokytojams.

Aptarkime Jūsų mokyklai tinkamiausias paslaugas!
Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite užklausą.

Mūsų komanda (iš kairės): Renata Škimelienė - sertifikuota MN praktikė, karjeros konsultantė ir studijų užsienyje specialistė, Rytis Jurkėnas - lektorius, sertifikuotas MN ir Morrisby praktikas, karjeros konsultantas, Eglė Kazlauskienė - mokymų kokybės vadovė, dėstytoja.

Paslaugos, kurias siūlome

EDUKACIJOS ĮSTAIGOMS

Paskaitos ir praktiniai karjeros užsiėmimai

Profesionalūs karjeros specialistai skaito paskaitas, veda praktinius seminarus 10-12–tokams apie tai, kaip teisingai pasirinkti mokomuosius dalykus dešimtoje klasėje, studijas, karjerą.

Praktiniai seminarai

Vedame komandos stiprinimo mokymus mokyklų ir gimnazijų administracijos darbuotojams. Organizuojame „Kalba.Lt“ Mokymų akademiją edukacijos specialistams ir norintiems jais tapti studentams.

Praktinės paskaitos apie studijas užsienyje

Studijų koordinatoriai 11—12-okams veda paskaitas apie studijas užsienyje, dalija nemokamus žurnaliukus su išsamia informacija apie skirtingose šalyse taikomus stojimų reikalavimus.

Užsienio kalbų būreliai

Organizuojame užsienio kalbų būrelius mokyklose ir darželiuose. Mokome remdamiesi savo sukurtomis ir per daugiau nei dvidešimt metų tobulintomis metodologijomis, kurias naudojame ir savo kalbų kursuose.

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

Aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite [email protected].

Renata Škimelienė

Renata Škimelienė

Sertifikuota MN praktikė, karjeros konsultantė, Karjeros centro vadovė.

Dar daugiau bendradarbiavimo!

Renginiai ir seminarai

Mokslo metais kviečiame į seminarus vyresnių klasių moksleiviams ir jų tėvams. Taip pat organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“.

Naudinga medžiaga

Studijų krypčių žinynas, penki žingsniai į savo svajonių karjerą, Ryčio Jurkėno laidų „Karjeros akiniai“, „1toks unikalus“ įrašai ir dar daugiau.

Paskaitos edukatoriams

Organizuojame Mokymų akademiją edukatoriams. Taip pat turime mokymus asmeniniam efektyvumui, savo potencialo paieškoms.

Mokytojų atsiliepimai

Būtent parodoje „Karjera ir išsilavinimas 2018”, kurią organizuoja KALBA, mokiniai turi galimybę ne tik lavinti savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir pasiklausyti lektorių, atvykusių iš užsienio universitetų, studijų programų pristatymų, motyvuojančių pranešimų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. O tie, kurie jau nusprendę studijuoti užsienyje, gali nemokamai konsultuotis su KALBA studijų užsienyje koordinatoriais ir tarptautinių egzaminų centro konsultantais.

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.

PLANAS

Tikslas be plano yra tik paprasta svajonė. //Antuanas de Sent Egziuperi