Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

PLANAS

Tikslas be plano yra tik paprasta svajonė. //Antuanas de Sent Egziuperi

Pasidalinkite įrašu

Ketvirtasis etapas, jau žinantiems koks yra karjeros pasirinkimo plotis, suprantantiems savo gebėjimus ir stiprybes bei mokantiems išsikelti tikslus. Šis etapas – vienas sudėtingiausių. Kodėl? Nes svajoti gali visi, o suplanuoti žingsnius link savo svajonės įgyvendinimo ir jais sekti, reikia valios ir ryžto.

Galbūt taip neatrodo, bet tinkamai pasirinkti profiliaimokomieji dalykaibūreliaihobiai ir laisvalaikio užsiėmimai gali jus sparčiai priartinti prie tikslo. Dar arčiau pasistūmėsite savanoriaudami ar atlikdami praktiką. Tereikia teisingai susiplanuoti žingsnius. Pavyzdžiui, norėdami karjeros, kurioje tenka daug keliauti, turėsite mokėti užsienio kalbas. Stojantiems į mikrobiologiją gali tekti lankytis pas chemijos ir biologijos korepetitorius. Pasirinkę dizaino specialybę turės užpildyti savo portfolio. Taigi, kada ir kur pradėti siekti tikslo?

Trumpa užduotis

Esate kalbų mokyklos darbdavys, ieškantis lingvistikos specialisto darbui su žmonėmis. Kurį kandidatą priimsite?
a) Baigęs lingvistikos bakalaurą.
b) Baigęs lingvistikos bakalaurą, mokantis tris užsienio kalbas, savanoriavęs pradinukų anglų kalbos būrelyje, kasmet aplankantis naują pasaulio šalį.

Ką daryti?

Kiekvienas sąmoningas žingsnis, kurį atliksite dabar, leis jums tapti sėkmingesniais už tuos, kurie neturi plano arba galvoja, kad atsakymai ateis savaime. Išmokite planuoti laiką, mokytis, susidėlioti prioritetus, valdyti stresines situacijas. Vietoje serialų, dalies kompiuterinių žaidimų ar vaikščiojimo po prekybos ir laisvalaikio centrus rinkitės kūrybinę veiklą, sportą, keliones ar urban exploring.

Kokius žingsnius reikia atlikti siekiant savo pasirinktos specialybės jūs jau sužinojote KALBA Multiple natures and intelligences arba egoCOMPASS karjeros konsultacijose, bet jei norite daugiau, kviečiame į egoSOLUTION mokymus. Tai dešimties dienų trukmės užsiėmimai po tris valandas, kurių metu su profesionaliais karjeros konsultantais ir koučingo specialistais bus aiškinamasi, kaip:

  • suprasti savo talentus;
  • sužinoti, kaip ir kokią įtaką jums daro aplinka;
  • išmokti atsirinkti vertingas svajones;
  • suvokti, kodėl mes kartais elgiamės kitaip nei norėtume;
  • atpažinti ir įveikti vidinius barjerus;
  • identifikuoti savo vertybes;
  • išmokti mokytis;
  • išmokti argumentuoti ir valdyti konfliktines situacijas;
  • ugdyti savo valią;
  • planuoti laiką ir išsikelti prioritetus.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.