Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Grupinės stovyklos užsienyje

Grupinės kalbų stovyklos užsienyje – tai smagus vasaros praleidimo būdas 10–21 metų jaunuoliams. Tobulindami pasirinktą užsienio kalbą, jie gali tyrinėti naują šalį su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklautojai keliauja su grupele iš Lietuvos, lydimi „KALBA“ atstovo.

Rinkitės stovyklą, arba, jei norite greito atsakymo dėl datų, nuolaidų leidžiant į stovyklą kelis jaunuolius – skambinkite. 

Siūlome daugybę įvairių kalbų stovyklų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Manome, kad kiekvienas vaikas atras tinkamiausią kalbų stovyklą, kuri labiausiai atitiks jo galimybes ir polinkius bei padės juos plėtoti. Turbūt kiekvienas norėtume, kad vaiko atostogos būtų ne tik saugios, linksmos, bet ir turiningos, kad jis susirastų naujų draugų, įgytų naujų patirčių, įgūdžių, reikiamų žinių ir lavintų asmenybę. Visa tai rasite bendrovės „Kalba.Lt“ organizuojamose kalbų stovyklose vaikams ir paaugliams.

Grupinė anglų kalbos stovykla Bloxham mokykloje

Stovykla organizuojama prestižinėje Bloxham mokykloje! Tai nuostabi vieta mokytis anglų kalbos, praleisti vasarą ir susirasti draugų visam gyvenimui.

Anglų kalbos stovykla Bishop’s Stortford koledže, JK

Jaunimas kviečiamas patirti stovyklos gyvenimą vienoje geriausių tarptautinių mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Tai puiki galimybė susipažinti su bendraamžiais iš viso pasaulio, lavinti lingvistinius, akademinius įgūdžius bei kultūrines žinias.

LAS tobulėjimo stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos

Stovykla organizuojama Leysin Amerikos mokykloje. LAS yra Šveicarijos internatinė mokykla, siūlanti JAV aukštosios mokyklos diplomą, tarptautinį bakalaureatą ir APG programas.

Kalbų stovykla Šveicarijoje (ALPADIA language schools)

Šveicarijos Alpėse įsikūręs kalnų kurortas Leisenas gali pasigirti saulėtais orais ištisus metus, todėl tai lemia šios vietos populiarumą tarp turistų. Šis miestelis buvo pasirinktas stovyklai rengti, nes tiek mokytojai, tiek moksleiviai gali mėgautis grynu kalnų oru ir smagiai praleisti laisvalaikį.