Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Stovyklos užsienyje

Grupinės kalbų stovyklos užsienyje – tai smagus vasaros praleidimo būdas 10–21 metų jaunuoliams. Tobulindami pasirinktą užsienio kalbą, jie gali tyrinėti naują šalį su bendraamžiais iš viso pasaulio. Stovyklautojai keliauja su grupele iš Lietuvos, lydimi „KALBA“ atstovo.

Grupinė anglų kalbos stovykla Bloxham mokykloje

Stovykla organizuojama prestižinėje Bloxham mokykloje! Tai nuostabi vieta mokytis anglų kalbos, praleisti vasarą ir susirasti draugų visam gyvenimui.

Anglų kalbos stovykla Bishop’s Stortford koledže, JK

Jaunimas kviečiamas patirti stovyklos gyvenimą vienoje geriausių tarptautinių mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Tai puiki galimybė susipažinti su bendraamžiais iš viso pasaulio, lavinti lingvistinius, akademinius įgūdžius bei kultūrines žinias.

LAS tobulėjimo stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos

Stovykla organizuojama Leysin Amerikos mokykloje. LAS yra Šveicarijos internatinė mokykla, siūlanti JAV aukštosios mokyklos diplomą, tarptautinį bakalaureatą ir APG programas.

Kalbų stovykla Šveicarijoje (ALPADIA language schools)

Šveicarijos Alpėse įsikūręs kalnų kurortas Leisenas gali pasigirti saulėtais orais ištisus metus, todėl tai lemia šios vietos populiarumą tarp turistų. Šis miestelis buvo pasirinktas stovyklai rengti, nes tiek mokytojai, tiek moksleiviai gali mėgautis grynu kalnų oru ir smagiai praleisti laisvalaikį.