Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

BENAS RUSGYS – Svarbiausia būti plačių pažiūrų ir pabandyti kuo daugiau naujų dalykų.

Pasidalinkite įrašu

Benas nusprendė studijuoti užsienyje, nes labai norėjo mesti sau naujų iššūkių ir pakeisti aplinką. Anglija jį žavėjo savo plačiomis studijų galimybėmis marketingo srityje.

Kodėl rinkaisi Derby universitetą?
Ieškojau universiteto pagal savo nuspėjamus balus, ir University of Derby buvo vienas iš geriausių variantų man. Universitetas užima aukštas vietas įvairiuose universitetų sąrašuose, taip pat pasižymi puikiu tarptautinių studentų priėmimu. Bet vienas iš labiausiai paskatinusių dalykų stoti būtent į Derby – aukšti jų verslo fakulteto vertinimai.

Kodėl nusprendei studijuoti Marketing – PR & Advertising?
Iš pradžių planavau stoti į inžinerija, bet nusprendžiau, kad labiau noriu pasirinkti profesija, kuri bus daugiau kūrybiška. Kadangi baigiau dailės mokykla, tai labai paveikė mano sprendimą. Be to, marketingas atrodė itin plati profesija su daug puikų galimybių.

studiju galimybes marketingo srityje

Marketing – PR & Advertising. Papasakok daugiau apie savo paskaitas. Kokias praktines užduotis gauni?
Universitete turiu po 3 modulius per semestrą. Visi atsiskaitymai buvo rašto darbai, nebuvo egzaminų. Taip pat beveik visi atsiskaitymai buvo daromi grupėse. Dėstytojai paaiškino, kad jų tikslas – mus supažindinti su tuo, kaip darbas vyktų industrijoje, ir ugdyti mūsų komandinio darbo įgūdžius. Užduotys buvo ganėtinai idomios: turėjome sukurti video reklamą universitetui, parašyti marketingo planą pasirinktai kompanijai, kontroliuoti realios įmonės twitter paskyrą apie mėnesį laiko ir t.t. Mano nuomone, visos užduotys yra įdomios ir rengia studentus realiam darbui.

Kaip universitetas reagavo į „Covid-19“ pandemiją? Papasakok daugiau apie savo nuotolinių studijų patirtį ir pagalbą, kurią gavai iš universiteto darbuotojų, bibliotekos ar Tarptautinio studentų centro.
Universitetas sureagavo ir užsidarė ganėtinai greitai, visos paskaitos ir seminarai pradėjo vykti internetu. Visi universiteto ištekliai buvo lengvai pasiekiami internetu, kaip ir visada. Taip pat visų paskaitų ir seminarų įrašai buvo keliami į universiteto sistemą.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.