Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

EMA SIMAITYTĖ – reikia naudotis duotomis galimybės ir pasiimti kuo daugiau patirties

Emilija nuo vaikystės svajojo studijuoti užsienyje, nes pasinaudoti plačiomis galimybėmis ir pažinti kitokį pasaulį atrodė būtina. Studijos užsienyje jai atnešė ne tik naudingą patirtį, bet skatino ir asmeninį tobulėjimą – augo pasitikėjimas savimi, kalbos įgūdžiai, plėtėsi kultūrinis akiratis. Mergina neslepia, kad yra pasiryžusi sukaupti visas įmanomas žinias ir grįžti į Lietuvą su tikslu tas žinias panaudoti vardan geros šalies ateities.

Pasidalinkite įrašu

University of Derby

Emilija nuo vaikystės svajojo studijuoti užsienyje, nes pasinaudoti plačiomis galimybėmis ir pažinti kitokį pasaulį atrodė būtina. Studijos University of Derby jai atnešė ne tik naudingą patirtį, bet skatino ir asmeninį tobulėjimą augo pasitikėjimas savimi, kalbos įgūdžiai, plėtėsi kultūrinis akiratis. Mergina neslepia, kad yra pasiryžusi sukaupti visas įmanomas žinias ir grįžti į Lietuvą su tikslu tas žinias panaudoti vardan geros šalies ateities. 

Dėl kokių priežasčių pasirinkai University of Derby?

University of Derby padėjo žengti pirmuosius nedrąsius suaugusio žmogaus gyvenimo žingsnius. Darbuotojai yra super paslaugūs ir malonūs, todėl nenuostabu, kad jie tampa lyg šeimos nariai. Būdama užsieniete, visada turėjau baimę kalbėti užsienio kalba prieš auditoriją, bet net ir šią nepagrįstą baimę universitetas padėjo įveikti ir tapti labiau savimi pasitikinčia asmenybe. Aš labai savimi didžiuojuosi, jog, nepaisant visų sunkumų, savo anglų kalbos žinias ištobulinau kiek įmanoma geriau. Prie to prisidėjo ir universiteto organizuojamos paskaitos užsieniečiams, norintiems tobulinti kalbos žinias. Taip pat pradėjau mokytis italų kalbos, todėl būsite nustebę, kiek galimybių universitetas gali suteikti. Nepamirštant fakto, jog universitetas propaguoja visas teorines žinias transformuoti, atliekant praktinius užsiėmimus tavo pasirinktoje industrijoje ar keliaujant po pasaulį. Pavyzdžiui, mano kursas turėjo galimybę aplankyti seniausią SPA miestelį Anglijoje Bath ir Budapeštą, Vengrijos sostinę. Skamba tikrai gerai, argi ne? :)

Papasakok daugiau apie savo studijas / paskaitas University of Derby. Kokias praktines užduotis atlieki?

University of Derby yra nominuotas auksu dėl jo suteikiamos kokybės, pristatant studijų medžiagą studentams. Turėjau galimybę dirbti įvairiose SPA ir netgi atlikti praktiką viename iš labiausiai pripažintų SPA Didžiojoje Britanijoje. Pirmaisiais studijų metais turėjome praktines paskaitas, kuriose mokėmės atlikti masažus, veido procedūras, makiažus, manikiūrus/pedikiūrus, šveitimus ir kitas įvairias procedūras. Taip pat, analizavome produktus, naudojamus procedūrose, laikėme produktų išmanymo egzaminus, dalyvavome įvairiose dirbtuvėse, kad plėstume akiratį SPA industrijoje, turėjome daug galimybių dalyvauti prezentacijose, industrijos dienose. Šių metų pavasarį tapau kvalifikuota pirmosios pagalbos specialiste. Atviros industrijos dienos suteikė man galimybę rasti norimą darbą, praktiką vasarai ir netgi darbą po studijų baigimo.

Kaip universitetas reagavo į „Covid-19“ pandemiją? Papasakok daugiau apie savo nuotolinių studijų patirtį ir pagalbą, kurią gavai iš universiteto darbuotojų,  bibliotekos ar Tarptautinio studentų centro.

Nors šis periodas buvo kupinas išbandymų, universiteto darbuotojų pagalba ir beribiu palaikymu viskas tapo įmanoma. Studentai bent kartą per savaitę gaudavo elektroninius laiškus, kuriuose buvo nurodyti visi pakeitimai ir naujienos, susijusios su pandemija ir studijomis. Lektoriai noriai tiesė pagalbos ranką, organizuodami privačius/grupių susitikimus virtualioje erdvėje. Tokiu būdu palaikėme tarpusavio ryšį ir, be abejonės, motyvaciją bei norą toliau tobulėti, nepaisant visų susiklosčiusių aplinkybių. Būdama paskutiniojo kurso studente turėjau didelių siekių, tokių kaip puikiai baigti bakalaurą ir įstoti į magistrą. Lektorių, šeimos ir draugų pagalba bei postūmiu į priekį savo tikslus pasiekiau nuo rugsėjo mėnesio būsiu priskiriama prie magistrantų būrio.

Noriu pabrėžti, kad University of Derby suteikia neaprėpiamus galimybių plotus, todėl tomis galimybėmis reikia naudotis ir pasiimti sau patirties kiek tik įmanoma daugiau, nes nuo to priklausys, koks savo srities specialistas būsi ateityje.


Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.